Jak oceniasz "Atonement"

10
4
11%
9
10
28%
8
12
33%
7
5
14%
6
3
8%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
2
6%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Re: Immolation

#101

Hajasz 5 lata temu

Ale czujesz tę różnicę pomiędzy słowem legendarna a najlepsza :D
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#102

yog 5 lata temu

Nie no czuję, podobnie z Incantation jest, gdzie najlepszy jest zazwyczaj Diabolical Conquest, choć najbardziej legendarną płytą Incantation to na pewno nie jest ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#103

Hajasz 5 lata temu

Miałem na myśli to, że legendarna się już nie zmieni a najlepsza to już w zależności od czasu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#104

ptrknknc 5 lata temu

Hajasz pisze:
5 lata temu
ptrknknc pisze:
5 lata temu
bardzo rzadko wracam do Dawn of Possession, ponieważ nie jest to Immolation, które ukochałem
A widzisz a akurat to właśnie ta płyta stanowiła jeden z najważniejszych materiałów w historii death metalu amerykańskiego jak i światowego.
Absolutny klasyk początku lat 90-tych, absolutny top 10 legendarnych płyt z death metalem. Kiedy pada hasło Immolation w kontekście historii death metalu to zawsze pada nazwa debiutu. Reszty płyt już się nie zauważa ponieważ powstały już w momencie kiedy death metal był martwy, wypalony i generalnie niemodny.
Bardzo możliwe, że gdyby poszli za ciosem, a nie opierdalali się przez pięć lat ewolucja stylu do tego prezentowanego dziś nie miałaby miejsca, ale wtedy nie byliby tak wielkim zespołem, a - moim zdaniem - jednym z wielu, stanowiącym co najwyżej fundament dzisiejszej sceny śmierć metalu.
yog pisze: Problem w tym, że jak pada z kolei pytanie o najlepszą płytę Immolation, nie top 10 legendarnych płyt z death metalem, to każdy wskazuje na Close to a World Below, a nie na Dawn of Possession :)

Nieznacznie, ale wyżej stawiam Here in After, choć i HiA, i Failures i Close to ciosy niesamowite.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#105

Ryszard 5 lata temu

Immolation znałem i kochałem zanim słyszałem. Co drugi zespół, bez względu czy zinowy czy metalhammerowy w wywiadach wspominał genialny debiut, ba sami morbidzi, deicidzi itp opowiadali o nich jak o równych sobie. I rzeczywiście tak było i jak już dorwałem "okazyjnie" mg dawnki od jakiegoś kolesia za bodajże 50tysi czy już 5zl to chyba był to największy dzień w moim życiu. Oni za podziemnych czasów stali w jednym rzędzie z następnymi "marzeniami" których kaset nigdzie nie było, Vital Remains, Sadistic Kontent czy Order from Chaos... tak więc tego.... legenda już na samym początku.

Jak już wrócili to już inne czasy były a chłopacy, porozwijani muzycznie i pełni doświadczeń zyciowych, dorośli poszli w rzemiosło, całkiem analogicznie do Cannibali. Na dzień dzisiejszy nie słucham tego zbyt wiele bo tak naprawdę i obiektywnie ich styl, mimo ewolucji muzyków, jest jednak trochę mocno monotematyczny. Ale wirtuozeria Vaginy , genialny dół wokalowy Doliny i totalne, fizycznie odczuwalne brzmienie to wciąż jak najbardziej rozpieprzator i złego słowa nie powiem.

Proszę sobie porównać jedynkę do opluwanego właśnie min przeze mnie Dissection. Pomimo odmiennego podejścia.... Gdzie będzie piekło i które wydawnictwo nagrano na południe od raju? A? Pewnie że Immolation; gdzie gitary brzmią niczym ognie piekielne, duszą dymem i przywołują samego Borutę na taką prawdziwą czarną mszę. Słuchając tego masz wrażenie że wszystkie te diabły naprawdę latają po niebie.

To drugie na D to już inna bajka i muzyka niestety nie dla prawdziwego metala co to nie bał się w ryj dostać, chlał, przeklinał i chodził w łaciakach, zresztą pewnie skrojonych. To już było inne pokolenie i wartości. To drugie zresztą a raczej tego popularność to już druga połowa lat 90tych kiedy to chamówa została zastąpiona przez kulturę a scena zapełniła się domorosłymi filozofami co to pod blokiem cichutko jak trusie a miedzy sobą niczym mordercy.... haha. Dobrze pamiętam bo to mnie strasznie bolało, te ugrzecznienie i zadbane paznokcie, uprane włosy, Nokturnal Mortum....

Chciałbym zobaczyć taką brygada w Białej czy pod zamkiem w Ciechanowie, trv brać, stojącą naprzeciw brygady ze szczecina np. Panów w czapkach pkp, czy kilku półsiezycowców, starających się uniknąć skrojenia i zmieniających temat na kosmiczný kaos i inne takie "poważne" zagadnienia. Przeciętny fan voivod czy wczesnego immolation był bardziej zły od wszystkich dissectionowców razem wziętych.

Kurwa, za młodego nawet na metalmanii można było wpierdol dostać a po tem drugi raz za "za co" albo za "metal metala..." albo i niedojechac jak się sokiści czy polimilicjanci uwzięli.

Wszywa dla syna a pan 24 na izbie i powrotnym z katowic do domu.

Wnioski z tego dwa wynikają. Dissection jest dla ciot a przede wszystkim SŁUCHAĆ MI KURWA DEBIUTU IMMOLATION !!!!
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#106

HUMAN 5 lata temu

DLA MNIE NIGDY DEATH METAL NIE BEDZIE MARTWY - SMIERC NAS ROZDZIELI ALBO POŁĄCZY NA WIEKI
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#107

Ryszard 5 lata temu

DEATH NOT DEAD :D
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#108

Czit 5 lata temu

Takie wieści od Immolation na ich FB:
IMMOLATION’s “Atonement” released today, Feb 24th, 2017!! The band is currently working on material for the follow up, ...but the work for “Atonement” marches on! More touring for this year to be announced soon, as well as a couple of small added features on the way!!! So crank up “Atonement” on CD, Vinyl or on Spotify!!! We’ll see you on the road soon!!
Panowie się nie ociągają. Następca fenomenalnego "Atonement" się powoli szykuje. Ciężka sprawa w sumie dla kapeli dobić do takiego materiału.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#109

TITELITURY 5 lata temu

Jest to już chyba jedyna kapela, która będąc po prostu firmą zarabiającą pieniądze, potrafi jeszcze nie kurwić sztuki. Dlatego czekam na ten album.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#110

Ania86 5 lata temu

Ooo to znam i lubię, będzie ich jakiś koncert u nas bo nie mogę znaleźć?
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#111

ptrknknc 5 lata temu

Na Mistik feście w Krakówku.
Prawda to Metal. I piwko.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#112

HUMAN 5 lata temu

dobra wiadomość pewnie na jesien premiera i trasa
Ania86
Master Of Puppets
Posty: 123
Rejestracja: 5 lata temu

#113

Ania86 5 lata temu

Dziękuję, faktycznie na mistic, trochę drogo ale co tam życie krótkie, you made my day:)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#114

Belzebóbr 5 lata temu

Ania86 pisze:
5 lata temu
Ooo to znam i lubię, będzie ich jakiś koncert u nas bo nie mogę znaleźć?
Na pewno będzie. Spotkamy się.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#115

Czit 4 lata temu

http://www.blabbermouth.net/news/immola ... dio-album/

Trzy kawałki gotowe. Album planowany na końcówkę roku!!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#116

HUMAN 4 lata temu

dobra wiadomość , ostatnia bardzo dobra , czekam na trase
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#117

Ryszard 4 lata temu

Ciekawe czym zaskoczą tym razem? :) :)
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#118

dj zakrystian 4 lata temu

TITELITURY pisze:
5 lata temu
Jest to już chyba jedyna kapela, która będąc po prostu firmą zarabiającą pieniądze, potrafi jeszcze nie kurwić sztuki. Dlatego czekam na ten album.
Wszyscy artysci to prostytutki. Chyba Immolejszyn nie zarabia az tak wielkiej kasiory. Podejrzewam, ze na poziomie naszego Vadera i nawet Adama D nie przeskoczyli w zarabianiu szekli. Ciekawe jak to jest? Poziom artystyczny niestety malo kiedy przeklada sie na hajsy a juz na pewno w takim gatunku jak death metal.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#119

Czit 4 lata temu



Klip do genialnego kawałka otwierającego jeszcze genialniejszy ostatni pełniak.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#120

Molotow 666 4 lata temu

Panie @Czit to żart?
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#121

Czit 4 lata temu

Molotow 666 pisze:
4 lata temu
Panie @Czit to żart?
Czemu??
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#122

Molotow 666 4 lata temu

O kurwa sorry @Czit.... Pokrecilem temat IMMORTAL z IMMOLATION... Za dużo spirytusu wyjebalem... Przepraszam Panowie...
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#123

Belzebóbr 4 lata temu

Ponieważ tu dużo zioło ćpunów, a co gorsze palaczy lulków to proszę, zapalniczka dla tru fana.



btw Jak uwielbiam i cenię Immolation, i może kiedyś zobaczę na żywo! :D To bawi mnie zasyp na ich insta foteczek, selfików z całymi gromadami fanów, bo organizatorami trasy to jeszcze luz wybaczam.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#124

Zsamot 4 lata temu

A co mają wrzucać na Instagram- wiersze?

Chujowo, ze poszli w jednorazówkowe zapalniczki. Akurat tu jestem mocno anty.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#125

yog 4 lata temu

Taki jesteś anty, że nie przykminiłeś, że jakiś fan te zapalniczki prawdopodobnie zrobił i im podarował, co widać po jakości tych "nadruków", a także podziękowaniu za unique support :P

Na fejsa też wrzucają każdą fotę z fanami itp.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3693
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#126

Zsamot 4 lata temu

Nie zmienia to faktu, że jednorazówka to tandeta.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#127

Belzebóbr 4 lata temu

Co nie zmienia faktu, że napierdalanie trilionów zdjęć na oficjalnym koncie jak to ktoś ich tam ugościł burgerem czy szpinakiem albo jakaś tam świnia lekko wyższego metal sortu się przytula jest dość przypałowe, jak na zespół niosący śmierć!
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#128

dj zakrystian 4 lata temu

Belzebóbr pisze:
4 lata temu
Co nie zmienia faktu, że napierdalanie trilionów zdjęć na oficjalnym koncie jak to ktoś ich tam ugościł burgerem czy szpinakiem albo jakaś tam świnia lekko wyższego metal sortu się przytula jest dość przypałowe, jak na zespół niosący śmierć!
To by nie pasowalo do jakiejs mizantropijnej black hordy. I tak lepsze focie z fanami, niz to co odpierdala Darski na insta fejsikach. Zreszta to temat trzeciorzedny, dla mnie muzyka najwazniejsza a fotki niech nawet z pingwinami w zoo wrzucaja.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1330
Rejestracja: 6 lata temu

#129

Belzebóbr 4 lata temu

Ale kurwa pingwiny są sto razy lepsze od zgrai lansiarskich przychlastów. Są wrecz demoniczne, masowo gwałcą samicę i zjadają niemowlęta.

A kto tu w ogóle o Nergalskim...koleś wrzuca zdjęcia, że marszczy freda w hotelu i musiał przeczytać książkę do tego jak to zrobić.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#130

dj zakrystian 4 lata temu

Nie wiedzialem, ze pingwiny to takie skurwysyny. Musze poczytac ;) Swoja droga zadna kapela, ktora wydaje plyty nie istnieje bez fanow. Ale przesadne spoufalanie sie z nimi tez niezbyt fajne...
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#131

HUMAN 4 lata temu

Nowy album dopiero w przyszłym roku, według muzyków ma być bardziej "złowrogi" i bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#132

EdusPospolitus 4 lata temu

I dobrze, nie mają się po co spieszyć.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
HUMAN
Tormentor
Posty: 1542
Rejestracja: 7 lata temu

#133

HUMAN 4 lata temu

Album numer 10 w końcu . Wielkie Immolation było , jest i będzie .....
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets
Posty: 173
Rejestracja: 5 lata temu

#134

ptrknknc 4 lata temu

To jest dla mnie to samo co czepianie się, że metalowcy dziś nie podpalają kościołów i nie zabijają się nawzajem. Szanuję o wiele bardziej ich otwarte podejście do fanów (do tego połączone z najwyższym profesjonalizmem) niż napierdolonych grajków albo jebanych gburów.

Obrazek
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#135

TITELITURY 3 lata temu

Szanuję o wiele bardziej ich otwarte podejście do fanów (do tego połączone z najwyższym profesjonalizmem) niż napierdolonych grajków albo jebanych gburów.
Ja wolę odwrotnie. Pamiętam koncert Pogrom 1147, jeszcze wtedy nie znałem muzyków. Siedziałem z kumplami przy stoliku obok i robiliśmy sobie wesoło wniesioną wódkę, patrzymy, a do zespołu podchodzi jakiś kuc w kostce na plecach. Jeszcze nie zdążył się przywitać, a już usłyszał gromkie "WYPIERDALAJ!". To był metal, a nie jakieś rurki z kremem! Tak mnie ta scena rozbawiła wtedy, że pamiętam ją po 17 latach.

Czy Immolation dołączył do ruchu black looters matters? :D
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
IrasArgor
Posty: 80
Rejestracja: 6 lata temu

#136

IrasArgor 2 lata temu

Chłopaki ogłosili na Fejsie, że zaczynają próby do nowego albumu.

Atonement dalej wchodzi jak w masło, czekam z niecierpliwością.
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor
Posty: 655
Rejestracja: 7 lata temu

#137

Nebiros 2 lata temu

Będzie ogień! :)

Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17447
Rejestracja: 7 lata temu

#138

yog 2 lata temu

Taki dark one, że już widziałem jak blackened death metalem tagowali !!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2890
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#139

Szajtan 2 lata temu

Klip do kawałka Rise the Heretics z krążka Atonement

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 162
Rejestracja: 2 lata temu

#140

Jakub 2 lata temu

Obrazek

Na oficjalnym fb pojawiło się takie info. Ciekawe, czy ujawnią tytuł, okładkę i tracklistę nowego albumu, czy może wypuszczą do odsłuchu cały utwór 🤔
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 162
Rejestracja: 2 lata temu

#141

Jakub 2 lata temu

Nowy kawałek 👍

Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#142

Czit 2 lata temu

Brutalny kawałek jak na Immolation. Z Hate Eternal trochę się kojarzy, może też dzięki okładce, ale zachowany charakter wielkiego Immolation.
Dobre brzmienie, czekamy na więcej informacji o "Acts Of God". Jakie by one nie były, zakup obowiązkowy.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 162
Rejestracja: 2 lata temu

#143

Jakub 2 lata temu

Na albumie będzie zawarta rekordowa liczba utworów, więc będzie co słuchać. Okładka stworzona przez tego samego autora, co Upon Desolate Sands, też od początku miałem te same skojarzenia. Widzę tu nawiązanie do debiutu, poprzez skrzydlate postaci. Sam utwór bardzo dobry, tylko skoro on kończy album, gdzie się podziała wyciszająca się melodia, którą Robert kończy każdą swoją płytę od FfG? 🤔

Obrazek
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#144

EdusPospolitus 2 lata temu

Noo jest na co czekać. Da się wyczuć zwrot w stronę czegoś na kształt "Shadows In The Light" z bardziej "suchym" (ale nie płaskim) brzmieniem.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#145

Czit 2 lata temu



Jest i teledysk do wcześniej tu umieszczonego kawałka. W klimacie, fajny, na "+".
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 194
Rejestracja: 5 lata temu

#146

Elementw 2 lata temu

Trafili w punkt. Ładnie szarpany bas słychać.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4602
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#147

TITELITURY 2 lata temu

Ostatio słuchałem sobie Hernessing Ruin i mogę powiedzieć, że zdarzało im się nagrywać lepsze kawałki. Ale to nic nie znaczy, bo ten też jest świetny.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#148

dj zakrystian 2 lata temu

EdusPospolitus pisze:
2 lata temu
Noo jest na co czekać. Da się wyczuć zwrot w stronę czegoś na kształt "Shadows In The Light" z bardziej "suchym" (ale nie płaskim) brzmieniem.
Obok debiutu to mój ulubiony Immolation. Będzie dużo kawałków ale pewno dość treściwych jak Passion Kill czy przekozacki hicior World Agony.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#149

Hajasz 2 lata temu

Będzie dużo kawałków a połowa to jakieś intra się okażą. Czyżby panowie zainspirowali się pewnym albumem Manowar?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2649
Rejestracja: 7 lata temu

#150

dj zakrystian 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Będzie dużo kawałków a połowa to jakieś intra się okażą. Czyżby panowie zainspirowali się pewnym albumem Manowar?
Gods of War fajna epka by była z tymi metalowymi numerami. Bo one są dobre w przeciwieństwie do następnej. Immolation i orkiestracje? No chyba nie. Skąd takie info?
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Wróć do „Death Metal”