Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Grave Ritual

#1

Hajasz 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

Grave Ritual to pochodzący z Alabamy zespół death metalowy powstały w 2009 roku. Panowie rżną OS death metal pod mocnymi wpływami Autopsy i Incantation, z których to pełnymi garściami zaczerpnięto surowość i ciężar oraz mocarne wokale.

Zadebiutowali jedynym demo by od 2010 roku w barwach Dark Descent Records wydać dwa zajebiste albumy. Absolutna death metalowa ciężka jazda, w której przeważają walcowate numery ale kiedy tylko przychodzi odpowiedni moment panowie potrafią zrobić kocioł a perkusista doskonale operuje swoim zestawem. Mocna rekomendacja.

Dyskografia:
2009 - Grave Ritual [demo]
2010 - Euphoric Hymns from the Altar of Death
2015 - Morbid Throne



Skład:
J.B. - Drums (2009-present) Abysmal Lord, ex-Meathole Infection
R.E. - Vocals, Guitars (2009-present) Abysmal Lord, ex-Meathole Infection
M.C. - Bass (2012-present) Abysmal Lord
▼ Byli muzycy
R.S. - Guitars ex-Bloated Carcass
Van Hunnik - Bass (2009)
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... 3540295602
BC: http://www.darkdescentrecords.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/grave.ritual
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 814
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

#2

Epoxx 5 lata temu

Dzisiaj poleciał Morbid Throne. Solidny wpierdol, wokale konkretne i perkusja idzie jak powinna. Panowie lubią Incantation i to czuć. Musze sprawdzić jeszcze ich debiutancki album.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1828
Rejestracja: 7 lata temu

#3

Blind 5 lata temu

'Morbid Throne' świetny kawał podziemnego, grobowego death metalu. Cuchnące brzmienie i obrzydliwa muzyka - ja tam lubię. Jedynka do mych uszu nie dotarła JESZCZE.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4412
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#4

deathwhore 5 lata temu

Szczerze mówiąc średnio leżą mi wokale, gość brzmi jakby zdarł mu się głos i nie wyrabiał tak nisko jakby chciał. Ale to generalnie niewielkie zastrzeżenie, bo ogólnie to bardzo lubię taki death metal.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6054
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#5

Wędrowycz 4 lata temu

Mam na swojej w chuj długiej liście do sprawdzenia. Wystarczy info, że są wpływy Incantation, żeby mnie zainteresowało.
Edit: właśnie leci sobie "Morbid Throne" i bardzo dobre granie. Niby duszno i grobowo, ale nad wyraz czytelnie. Zdecydowanie granie w moim guście. Dobrze, że temat założyłeś @Hajasz, bo tak to pewnie odłożyłbym słuchanie na kiedyś.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Canidia 4 lata temu

Szukałam ostatnio jakichś świeżych współczesnych osdm-ów i trafiłam na Grave Ritual. I dobrze, bo zespół bardzo wpasował się w moje gusta, przesłuchałam obu pełniaków i oba są bardzo przyjemne w odbiorze, ale Euphoric Hymns from the Altar of Death jest, powiedziałabym, solidniejszy. Ciekawi mnie jeszcze ich demo, do odsłuchu w najbliższej przyszłości.
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Wróć do „Death Metal”