"Only Death is Real"

Jak oceniasz "Atonement"

10
5
21%
9
8
33%
8
6
25%
7
2
8%
6
2
8%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
4%

Liczba głosów: 24

Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Re: Immolation

Post Hajasz » 10 mies. temu

Ale czujesz tę różnicę pomiędzy słowem legendarna a najlepsza :D
YOU SUFFER, BUT WHY ?

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 10 mies. temu

Nie no czuję, podobnie z Incantation jest, gdzie najlepszy jest zazwyczaj Diabolical Conquest, choć najbardziej legendarną płytą Incantation to na pewno nie jest ;)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Post Hajasz » 10 mies. temu

Miałem na myśli to, że legendarna się już nie zmieni a najlepsza to już w zależności od czasu.
YOU SUFFER, BUT WHY ?
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets

Post ptrknknc » 10 mies. temu

Hajasz pisze:
10 mies. temu
ptrknknc pisze:
10 mies. temu
bardzo rzadko wracam do Dawn of Possession, ponieważ nie jest to Immolation, które ukochałem
A widzisz a akurat to właśnie ta płyta stanowiła jeden z najważniejszych materiałów w historii death metalu amerykańskiego jak i światowego.
Absolutny klasyk początku lat 90-tych, absolutny top 10 legendarnych płyt z death metalem. Kiedy pada hasło Immolation w kontekście historii death metalu to zawsze pada nazwa debiutu. Reszty płyt już się nie zauważa ponieważ powstały już w momencie kiedy death metal był martwy, wypalony i generalnie niemodny.
Bardzo możliwe, że gdyby poszli za ciosem, a nie opierdalali się przez pięć lat ewolucja stylu do tego prezentowanego dziś nie miałaby miejsca, ale wtedy nie byliby tak wielkim zespołem, a - moim zdaniem - jednym z wielu, stanowiącym co najwyżej fundament dzisiejszej sceny śmierć metalu.
yog pisze: Problem w tym, że jak pada z kolei pytanie o najlepszą płytę Immolation, nie top 10 legendarnych płyt z death metalem, to każdy wskazuje na Close to a World Below, a nie na Dawn of Possession :)

Nieznacznie, ale wyżej stawiam Here in After, choć i HiA, i Failures i Close to ciosy niesamowite.
Prawda to Metal. I piwko.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 10 mies. temu

Immolation znałem i kochałem zanim słyszałem. Co drugi zespół, bez względu czy zinowy czy metalhammerowy w wywiadach wspominał genialny debiut, ba sami morbidzi, deicidzi itp opowiadali o nich jak o równych sobie. I rzeczywiście tak było i jak już dorwałem "okazyjnie" mg dawnki od jakiegoś kolesia za bodajże 50tysi czy już 5zl to chyba był to największy dzień w moim życiu. Oni za podziemnych czasów stali w jednym rzędzie z następnymi "marzeniami" których kaset nigdzie nie było, Vital Remains, Sadistic Kontent czy Order from Chaos... tak więc tego.... legenda już na samym początku.

Jak już wrócili to już inne czasy były a chłopacy, porozwijani muzycznie i pełni doświadczeń zyciowych, dorośli poszli w rzemiosło, całkiem analogicznie do Cannibali. Na dzień dzisiejszy nie słucham tego zbyt wiele bo tak naprawdę i obiektywnie ich styl, mimo ewolucji muzyków, jest jednak trochę mocno monotematyczny. Ale wirtuozeria Vaginy , genialny dół wokalowy Doliny i totalne, fizycznie odczuwalne brzmienie to wciąż jak najbardziej rozpieprzator i złego słowa nie powiem.

Proszę sobie porównać jedynkę do opluwanego właśnie min przeze mnie Dissection. Pomimo odmiennego podejścia.... Gdzie będzie piekło i które wydawnictwo nagrano na południe od raju? A? Pewnie że Immolation; gdzie gitary brzmią niczym ognie piekielne, duszą dymem i przywołują samego Borutę na taką prawdziwą czarną mszę. Słuchając tego masz wrażenie że wszystkie te diabły naprawdę latają po niebie.

To drugie na D to już inna bajka i muzyka niestety nie dla prawdziwego metala co to nie bał się w ryj dostać, chlał, przeklinał i chodził w łaciakach, zresztą pewnie skrojonych. To już było inne pokolenie i wartości. To drugie zresztą a raczej tego popularność to już druga połowa lat 90tych kiedy to chamówa została zastąpiona przez kulturę a scena zapełniła się domorosłymi filozofami co to pod blokiem cichutko jak trusie a miedzy sobą niczym mordercy.... haha. Dobrze pamiętam bo to mnie strasznie bolało, te ugrzecznienie i zadbane paznokcie, uprane włosy, Nokturnal Mortum....

Chciałbym zobaczyć taką brygada w Białej czy pod zamkiem w Ciechanowie, trv brać, stojącą naprzeciw brygady ze szczecina np. Panów w czapkach pkp, czy kilku półsiezycowców, starających się uniknąć skrojenia i zmieniających temat na kosmiczný kaos i inne takie "poważne" zagadnienia. Przeciętny fan voivod czy wczesnego immolation był bardziej zły od wszystkich dissectionowców razem wziętych.

Kurwa, za młodego nawet na metalmanii można było wpierdol dostać a po tem drugi raz za "za co" albo za "metal metala..." albo i niedojechac jak się sokiści czy polimilicjanci uwzięli.

Wszywa dla syna a pan 24 na izbie i powrotnym z katowic do domu.

Wnioski z tego dwa wynikają. Dissection jest dla ciot a przede wszystkim SŁUCHAĆ MI KURWA DEBIUTU IMMOLATION !!!!
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 10 mies. temu

DLA MNIE NIGDY DEATH METAL NIE BEDZIE MARTWY - SMIERC NAS ROZDZIELI ALBO POŁĄCZY NA WIEKI
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 10 mies. temu

DEATH NOT DEAD :D
yog pisze: Powiem Ci, @Ryszard, co mi nie pasuje - o czym wspomniał zresztą też @deathwhore. To, żeś narobił dzieci nie czyni z Ciebie życiowego przewodnika żadnego z nas. Skończ z tym protekcjonalnym pierdoleniem.
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » 9 mies. temu

Takie wieści od Immolation na ich FB:
IMMOLATION’s “Atonement” released today, Feb 24th, 2017!! The band is currently working on material for the follow up, ...but the work for “Atonement” marches on! More touring for this year to be announced soon, as well as a couple of small added features on the way!!! So crank up “Atonement” on CD, Vinyl or on Spotify!!! We’ll see you on the road soon!!
Panowie się nie ociągają. Następca fenomenalnego "Atonement" się powoli szykuje. Ciężka sprawa w sumie dla kapeli dobić do takiego materiału.
yog pisze:
4 mies. temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

Post TITELITURY » 9 mies. temu

Jest to już chyba jedyna kapela, która będąc po prostu firmą zarabiającą pieniądze, potrafi jeszcze nie kurwić sztuki. Dlatego czekam na ten album.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Ania86
Master Of Puppets

Post Ania86 » 9 mies. temu

Ooo to znam i lubię, będzie ich jakiś koncert u nas bo nie mogę znaleźć?
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets

Post ptrknknc » 9 mies. temu

Na Mistik feście w Krakówku.
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 9 mies. temu

dobra wiadomość pewnie na jesien premiera i trasa
Ania86
Master Of Puppets

Post Ania86 » 9 mies. temu

Dziękuję, faktycznie na mistic, trochę drogo ale co tam życie krótkie, you made my day:)
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » 9 mies. temu

Ania86 pisze:
9 mies. temu
Ooo to znam i lubię, będzie ich jakiś koncert u nas bo nie mogę znaleźć?
Na pewno będzie. Spotkamy się.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » 7 mies. temu

http://www.blabbermouth.net/news/immola ... dio-album/

Trzy kawałki gotowe. Album planowany na końcówkę roku!!
yog pisze:
4 mies. temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 7 mies. temu

dobra wiadomość , ostatnia bardzo dobra , czekam na trase
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Post Ryszard » 7 mies. temu

Ciekawe czym zaskoczą tym razem? :) :)
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » 7 mies. temu

TITELITURY pisze:
9 mies. temu
Jest to już chyba jedyna kapela, która będąc po prostu firmą zarabiającą pieniądze, potrafi jeszcze nie kurwić sztuki. Dlatego czekam na ten album.
Wszyscy artysci to prostytutki. Chyba Immolejszyn nie zarabia az tak wielkiej kasiory. Podejrzewam, ze na poziomie naszego Vadera i nawet Adama D nie przeskoczyli w zarabianiu szekli. Ciekawe jak to jest? Poziom artystyczny niestety malo kiedy przeklada sie na hajsy a juz na pewno w takim gatunku jak death metal.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » 6 mies. temu

Klip do genialnego kawałka otwierającego jeszcze genialniejszy ostatni pełniak.
yog pisze:
4 mies. temu
Molotow 666
Fallen Angel Of Doom

Post Molotow 666 » 6 mies. temu

Panie @Czit to żart?
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Post Czit » 6 mies. temu

Molotow 666 pisze:
6 mies. temu
Panie @Czit to żart?
Czemu??
yog pisze:
4 mies. temu
Molotow 666
Fallen Angel Of Doom

Post Molotow 666 » 6 mies. temu

O kurwa sorry @Czit.... Pokrecilem temat IMMORTAL z IMMOLATION... Za dużo spirytusu wyjebalem... Przepraszam Panowie...
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Post Belzebóbr » miesiąc temu

Ponieważ tu dużo zioło ćpunów, a co gorsze palaczy lulków to proszę, zapalniczka dla tru fana.

btw Jak uwielbiam i cenię Immolation, i może kiedyś zobaczę na żywo! :D To bawi mnie zasyp na ich insta foteczek, selfików z całymi gromadami fanów, bo organizatorami trasy to jeszcze luz wybaczam.
Nebiros pisze:Powiedzmy, że staram się dbać o siłę i ogólną formę/wygląd. W pewnym sensie również muszę to robić, ale taki tryb bitych czterech treningów siłowych w tygodniu wszedł mi w nawyk i czerpię z ćwiczenia ogromną przyjemność.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

A co mają wrzucać na Instagram- wiersze?

Chujowo, ze poszli w jednorazówkowe zapalniczki. Akurat tu jestem mocno anty.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Taki jesteś anty, że nie przykminiłeś, że jakiś fan te zapalniczki prawdopodobnie zrobił i im podarował, co widać po jakości tych "nadruków", a także podziękowaniu za unique support :P

Na fejsa też wrzucają każdą fotę z fanami itp.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Post Zsamot » miesiąc temu

Nie zmienia to faktu, że jednorazówka to tandeta.
Allah jest wielki ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Co nie zmienia faktu, że napierdalanie trilionów zdjęć na oficjalnym koncie jak to ktoś ich tam ugościł burgerem czy szpinakiem albo jakaś tam świnia lekko wyższego metal sortu się przytula jest dość przypałowe, jak na zespół niosący śmierć!
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Belzebóbr pisze:
miesiąc temu
Co nie zmienia faktu, że napierdalanie trilionów zdjęć na oficjalnym koncie jak to ktoś ich tam ugościł burgerem czy szpinakiem albo jakaś tam świnia lekko wyższego metal sortu się przytula jest dość przypałowe, jak na zespół niosący śmierć!
To by nie pasowalo do jakiejs mizantropijnej black hordy. I tak lepsze focie z fanami, niz to co odpierdala Darski na insta fejsikach. Zreszta to temat trzeciorzedny, dla mnie muzyka najwazniejsza a fotki niech nawet z pingwinami w zoo wrzucaja.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Ale kurwa pingwiny są sto razy lepsze od zgrai lansiarskich przychlastów. Są wrecz demoniczne, masowo gwałcą samicę i zjadają niemowlęta.
A kto tu w ogóle o Nergalskim...koleś wrzuca zdjęcia, że marszczy freda w hotelu i musiał przeczytać książkę do tego jak to zrobić.
dj zakrystian
Tormentor

Post dj zakrystian » miesiąc temu

Nie wiedzialem, ze pingwiny to takie skurwysyny. Musze poczytac ;) Swoja droga zadna kapela, ktora wydaje plyty nie istnieje bez fanow. Ale przesadne spoufalanie sie z nimi tez niezbyt fajne...
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 2 tyg. temu

Nowy album dopiero w przyszłym roku, według muzyków ma być bardziej "złowrogi" i bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

Post EdusPospolitus » 2 tyg. temu

I dobrze, nie mają się po co spieszyć.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 2 tyg. temu

Album numer 10 w końcu . Wielkie Immolation było , jest i będzie .....
Awatar użytkownika
ptrknknc
Master Of Puppets

Post ptrknknc » 2 tyg. temu

To jest dla mnie to samo co czepianie się, że metalowcy dziś nie podpalają kościołów i nie zabijają się nawzajem. Szanuję o wiele bardziej ich otwarte podejście do fanów (do tego połączone z najwyższym profesjonalizmem) niż napierdolonych grajków albo jebanych gburów.

Obrazek

Wróć do „Death Metal”