Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

7 H.Target

#1

Czit 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Totalnie odjechana jeśli chodzi o brutalność kapela z Rosji - tylko tam i w Japonii chyba tak potrafią. Niszczący i dość eksperymentalny Slam Death połączony z Technical Deathem. Chyba muzycznie najbliżej im do Wormed z tym, że jest to jeszcze bardziej poryte i brutalne acz niesamowicie dobrze się tego słucha. Panowie mają pomysły, muza nie jest tak monotonna jak w wypadku wielu Slamów. Polecam sprawdzić.

Skład:
Konstantin Korolev - Bass, Electronics, Vocals (2010-present) Passéisme, Wombripper, ex-Surgeont, Bureau Berlin, ex-Magik Black
Mikhail Panfilov - Drums (2010-2015, 2018-present) ex-Surgeont, ex-Drauggard
Alex Menshov - Guitars, Electronics (2010-present) Cremated Lives, ex-Surgeont
Ivan Voitov - Vocals (2018-present) Bufihimat, Restless Oblivion
▼ Byli muzycy
Vladislav Vorozhtsov - Drums (2015-2018) ex-Silence Dead, ex-Dargonomel (live), ex-Abyss, ex-Divided Forces, ex-She Was the Universe, ex-Взвод, ex-Xe-NONE (live)
Dmitriy Zolontsov - Vocals (2016-2017) Bordellero, Cremated Lives, Psychosurgical Intervention, ex-Rodosvet
▼ Muzycy koncertowi
Matteo Bazzanella - Vocals (2019-present) Cerebral Paralysis, Indecent Excision, Neurogenic, ex-Execration, Kabal, ex-Sick (live)

Dmitry - Vocals (2015-2016) Bordellero, Cremated Lives, Psychosurgical Intervention, ex-Rodosvet
Somprasong Makkasakul - Vocals (2017) Pathological Sadism
Dyskografia:
2010 - Japan Body Hammer [EP]
2011 - Electric Tools for Electric Human / Japan Body Hammer [kompilacja]
2012 - Fast-Slow Demolition
2012 - Demolgy [kompilacja]
2012 - Electric Tools for Electric Human [EP]
2013 - Psy Slam Damage
2014 - 0.00 Apocalypse
2017 - Promotional Disc '17 [demo]





MA: https://www.metal-archives.com/bands/7_ ... 3540336855
BC: https://7htarget.bandcamp.com/music
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Tagi:
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#2

pp3088 4 lata temu

Koncept liryczny i muzyczny bardzo ciekawy. Widać mocne inspiracje Tetsuo, ba to mogłoby stanowić do tej serii idealny soundtrack. Podobnie jak Tetsuo w większych dawkach trujące i rzucające się na banie. Post-modernistyczno-cyber-punkowy klimat oddany w muzycznej formie.

Jeszcze bardziej poschizowane niż Wormed, a myślałem, że będzie o to ciężko. Niesamowicie pokecona i zawiła muza. Dla mnie chyba zbyt zawiła, wysiadam. Zbyt miękki jestem na taki soniczny armagedon.

Z pewnością jedno z kluczowych osiągnięć w podgatunku slam death. Obok The Dripping to jedyna kapela która łączy slam z dźwiękowym eksperymentalizmem/avant-gardą.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Molotow 666
Tormentor
Posty: 983
Rejestracja: 6 lata temu

#3

Molotow 666 4 lata temu

Powiem szczerze... Zakurwiste granie....
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#4

yog 4 lata temu

Oho, czyżby slam/brutal z sensem ktoś nagrał? Włączyłem sobie to Fast-Slow Demolition i coś tam wszedł sampel, to sobie myślę, a co to - Tetsuo? No i jakże by miało być inaczej, się okazało prędko, jak tylko zerknąłem na tytuły i wśród nich widniał Vortex Coming With Tetsuo. Jest ten pojebany nastrój tamtego, kultowego - a jakże, filmu tutaj słyszalny, obecny w starciu pierwotnej mięsistej masy z nieludzką i precyzyjną machiną industrializacji i komputeryzacji.

Obrazek
Więcej w tym sensu na pierwszy rzut oka niż w ciekawym, ale posklejanym na chuj wie jakiej zasadzie Dripping. Świniakowania praktycznie nie ma, wokale stanowi bardziej ultra brutalny growl przeplatany japońskimi sampelkami, pasującymi doskonale i robiącymi świetny klimat. Perkusja raczej się ze wszystkiego najbardziej wyróżnia i cały czas sadzi niezgorsze przejścia i miesza rytmy, choć brzmienie ciągłego napierdalania w rurkę pewnie nie dla każdego.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1487
Rejestracja: 6 lata temu

#5

pp3088 4 lata temu

Zaciekawiło i zmierzyłem się z tym roboseksualnym potworem. Na wstępie zaznaczę, że robofilem nie jestem, szanuje bardzo, także jakby ktoś odkopał tego posta za 2-3 lata to proszę mnie nie ciągać po sądach.

Sprawdziłem 2 i 3. 2 krótka, intesywna, brutalna. Zbyt intensywna jak na moje gusta, te kanonady blastowania raczej nużące, a więc krótko mówiąc za mało urozmaiceń. Za to 3 jest piękną płytą. Poszli z eksperymentalizmem jeszcze dalej i zaczynają się tam jakieś nieludzkie pasaże. Jest jakis geniusz ukryty za tymi dźwiękami, bo tak poskładać soniczny rozpierdol w sensowną całość to naprawdę trzeba umieć. A wielu nie chciało, część nie umiało(masturbatorskie gwałcenie gryfów w wielkiej ilość kapel Brutal-tech-prog-death) a niektórzy umieli częściowo(Dripping). Dopiero Rosjanom się udało, a dodali do tego ciekawą tematyką i mamy interesująca rzecz nawet dla osób które na słowo slam czy brutal death dostają skrętu kiszek.
yog pisze: Świniakowania praktycznie nie ma, wokale stanowi bardziej ultra brutalny growl przeplatany japońskimi sampelkami, pasującymi doskonale i robiącymi świetny klimat.
Zdecydowanie na plus, te świniakowania to już naprawdę plaga.
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#6

yog 4 lata temu

Debiut Fast-Slow Demolition najlepszy z tych trzech płyt, zaś Psy Slam Damage mi się zdawał nieco na doczepkę próbą kontynuacji tamtego i podzielam zdanie, że wiało nieco nudą i brakło elementów, z powodu których ten cały 7H.Target jest ciekawy. Płytka od jedynki niby 2 razy krótsza, a zdaje się, jakby było odwrotnie. Doszli widocznie do podobnych wniosków, bo na 0.00 Apocalypse jest znacznie bardziej interesująco.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Czit rok temu

Ruscy wydali 24 lutego nową płytę zatytułowaną "Yantra Creating".
Nawet nie wiedziałem - ale pewnie przemilczenia z powodu ich narodowości. I czy data premiery to przypadek? :D




Do posłuchania.

@Derelict

Znasz?
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Wróć do „Death Metal”