"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 3338
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Opole

Witchbones

Post Hajasz » miesiąc temu

Obrazek

Obrazek

Portland w stanie Oregon, jeden gość Vardlokker w 2018 powołuje do życia z samego dna głębokich jaskiń Witchbones. W 2019 jego twórczość eksplodowała i ukazują się EP w ilości 2 szt, podobnie demo i kompilacje po dwie sztuki. Debiutancki album także wychodzi własnym nakładem by już pół roku później firmowany logiem Iron Bonehead wydać drugi krążek. Witchbones obraca się w cholernie mrocznym i ciężkim death metalu, który współcześni metalowcy wywodzący się z kultur graficiarzy, skajterów a nawet dzieci neo nazywają gruzem. Do tego całego mroku jaki serwuje Witchbones dochodzi jeszcze nieszczęsny war metal ale tutaj zagrany a nie napierdalany. Najbliżej temu do Teitanblood ale tu podane w prostszej ale nie mniej brutalnej formie, australijskie głębokie death metalowe wyziewy jak Grave Upheaval czy Impetuous Ritual to także odpowiedni kierunek inspiracji.

Świetnie się tego słucha bo całość nagrana z efektem pogłosu zwłaszcza na wokalu. Materiały w okolicach 30 min także nie powodują nudy i ziewania.

W zalewie chłamu wypuszczanego w hurtowych ilościach przez IBR Witchbones jawi się jako nieoszlifowany diament, który takim chce pozostać.

Skład:
Vardlokker - Everything (2018-present) Nexwomb, Sangre de la Luna

Dyskografia:
2019 - Akasha [EP]
2019 - Entropy Rite [demo]
2019 - We Haunt Ourselves
2019 - Akasha 2: The Lost Demos [kompilacja]
2019 - The Mirror Effect [EP]
2019 - Akasha 3: Salt, Sea, Blood and Fire [kompilacja]
2019 - Witches' Flight [single]
2019 - The Seas of Draugen
2019 - U.S.B.M. [demo]
2020 - U​.​S​.​B​.​M Volume II [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wi ... 3540449159
BC: https://witchbvnes.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”