deathwhore
Tormentor

Demonic Rage

deathwhore 4 lata temu

Obrazek
Generalnie nie lubię zakładać wątków o kapelach o których nie mogę za dużo powiedzieć, bo np. nie znam przynajmniej większej części dyskografii. Tym razem postanowiłem zrobić wyjątek. A to ze względu na pewną nieco zabawną sytuację.

Być może słyszeliście o nich, łupią sobie w Chile taki archaiczny death metal. Robią to podobno od 2001 roku, chociaż pierwsze gówno wydali w 2004 i to było nagranie z próby. Jestem taki mądry, bo mam abonament na Metal - Archives i mogę to sobie sprawdzić. Poniżej wkleję zresztą dyskopatografię.

Ja ich poznałem za sprawą The Anguish's Doomaelstrom z 2008 roku, poznałem pewnie niedużo później niż to wydali. I co? Kompletnie nic z tego nie pamiętam. Niby wszystko ok, niby wszystko na swoim miejscu, "kultowe" brzmienie, konstrukcja numerów i tak dalej, a mimo wszystko jakoś wali nudą.

Potem dałem im jeszcze szansę przy okazji Evoking the Pestilence, to materiał z 2010, też mnie nie powaliło. Niby fajnie, a wcale nie. Chociaż może komuś innemu by się spodobało, a ja jestem dziwny.

Album wewzwiązku zeztym olałem.

A tu od jakiegoś czasu kumpel mnie męczy, że podrzuci mi ich ostatni materiał. Smucił, schodził z ceną, mówię - no chuj, no daj, nie zbiednieję, najwyżej oddam na Caritas. Właśnie jestem po pierwszym odsłuchu Consumed In Ultimate Sacrilege i sponiewierało mnie jak niedobre. No, może nieco przesadzam, może akurat brakowało mi takiego grania, weszła mi jak zimna 50 serwowana przez gościa który zna się na swoim fachu i w tańcu się nie pierdoli z podpalaniem piramidki z kolorowych palemek. Dawno nie słuchałem tamtych poprzednich wydawnictw, może powinienem sobie odświeżyć, ale zdaje się, że nieco zwolnili. Generalnie mamy do czynienia z klonem Incantation i to takiego mocno wczesnego, jak kojarzycie takie wydawnictwo Amerykanów jak Blasphemous Cremation (surowszy miks debiutu) to będzie to dobry kierunek. Brzmienie dalej syfiaste, ale chyba nieco bardziej przejrzyste. W utworach wcale też tak mało się nie dzieje, często jakieś akcenty, zatrzymania, zmiany rytmu.

Normalnie bym nie opisywał, ale jako, że ich płyty są łatwo dostępne za nieduże pieniądze - to ogólnie zaczynam polecać.

Skład:
Abhorer - Drums (2001-present) Funeral Chant, ex-Ruined, ex-Warfare, ex-Infernal Slaughter
Satran - Vocals (2007-present) Profound Grave, Desertor (Chl), Tottem Sachem
A. Aggressor - Bass (2010-present) Bestial Blasphemy, Soul's Pyre, ex-Evil Knight
Johan Mansilla - Guitars (rhythm) (2010-present) Horrifying, ex-Warfare
Luis - Guitars (rhythm) (2012-present)
▼ Byli muzycy
Occult Fornikator - Bass ex-Et Verbi Sathanus, ex-Temple
Fabian - Bass
Felipe - Bass
Robert Caro - Bass Mischievous Augury, The Fallen, Excoriate (live), ex-Satanic Ripper
Grifartt - Bass Kursed, Mortinatvm, ex-Megiddo, ex-Warfare
Orravan - Drums Occult Pantheon, Profound Grave, ex-Warfare, ex-Excoriate
Francisco Rojas - Guitars Excoriate, The Fallen
Rigo - Guitars
Johan Mancilla - Guitars (rhythm)
J.Blasphemy - Vocals Barbarikvltt, Fosa Común
Rotting - Guitars (2002-2003) Hallux Valgus, Infernal Slaughter, ex-Excoriate
Raul Arancibia - Guitars (lead) (2010-?) Evil Knight, Excoriate, Horrifying, Butamacho (live)
Dyskografia:
2004 - Demo rehearsal [demo]
2004 - Cadaver Christ's Desecration [demo]
2006 - Demo II [demo]
2006 - Six Years of Sacrilege [demo]
2008 - Promo Tape [demo]
2008 - Death Communion [split]
2008 - The Anguish's Doomaelstrom [demo]
2008 - Furious as the Black Flames of Hell / The Anguish's Doomaelstrom [split]
2009 - Devoted to Death [kompilacja]
2010 - Evoking the Pestilence [EP]
2010 - Sulphuric Congregation Toward the Holocaust of All Sacred and Holy [demo]
2011 - Ritual crucifixión / The Occult Formulas to Desecrate Souls [split]
2011 - Father Befouled / Demonic Rage [split]
2011 - The Occult Formula to Desecrate Souls [demo]
2013 - Venomous Wine from Putrid Bodies
2015 - Omen of Doom [kompilacja]
2015 - Profane Rites of Death [split]
2016 - Consumed in Ultimate Sacrilege [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Demonic_Rage/44943
BC: https://eldritchlunarmiasma.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
rok temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian