Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

Korpse

#1

Czit 7 lata temu

Obrazek

Obrazek

Korpse napierdala przepotężny Slam Death Metal. Nie jest mi znany debiut formacji, ale tegoroczny "Unethical" to jeden z lepszych materiałów jakie w ogóle słyszałem w tym roku. Slam Death czy jak to się opisuje czasem Ultra Brutal Death Metal jakie uprawiają to ten z trochę mniej absurdalnych, a bardziej ucywilizowanych, poskładanym.

Na zachętę przepotężny, tytułowy walec:



Skład:
Marten van Kruijssen - Drums (2013-present) Cliteater, FxOxExS, Beheaded (live), ex-Nibirus, ex-Dictated, ex-Houwitser, ex-Anatomy of I (live), ex-Stages of Decomposition (live), ex-Purest of Pain
Sven van Dijk - Vocals (2013-present) Visionary666, ex-Dictated, ex-Erebus, ex-Departure
Floor van Kuijk - Guitars (2014-present) Carnifloor, Focal Dystonia, FxOxExS, Scorbutus, Sijjeel, Engulfed in Repugnance, ex-Dark Reign, ex-RÁN, ex-Fermented Masturbation
Robin van Rijswijk - Bass (2019-present) Cadaverous, ex-Funeral Whore, ex-Godslastering
▼ Byli muzycy
Mart Wijnholds - Bass (2013-2017) FxOxExS, ex-Dr Doom, ex-Docile, Teethgrinder, ex-Carnal Leftovers, ex-Dictated, ex-Greyline, ex-My Great Devastator
Bart van den Brink - Guitars (2013-2014) I Die You're Dead, ex-Divine Sins
Andy Wit - Guitars (2014) Abscessed, Once Begotten, ex-Dictated (live), ex-Iron Harvest
Mike Boogaard - Bass (2017-2019) Fermented Masturbation, ex-Dehumanization
Dyskografia:
2013 - Korpse
2016 - Unethical
2021 - Insufferable Violence




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Korpse/3540375399
BC: https://korpsesbdm.bandcamp.com/music
BC: https://uniqueleaderrecords.bandcamp.com/music
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17504
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 7 lata temu

Jak na slam to dobre są chłopaki, bo nie lubię, a jednak się bania kiwa, rączka air guitar robi itp. Wokalne podświniaczanie to nie mój klimat, a te absurdalnie przegięte breakdowny jak ten z końcówki Cleaning the Aftermath raczej spowodują, że nie będę wracał, bo nieco nieprzyjemne to granie, ale jak ktoś lubi takie brutal dmy w bardzo wolno-średnich tempach, około-świniakowym wokalem, wiercącymi riffami i wykręcającymi wnętrzności basami to powinien być zadowolony z ich zeszłorocznego Unethical. Za ten efekt implodującego *booooooooooom* na detonowanym basie to można by ich po mordach lać, tak sobie myślę, to też by było nieetyczne.

Tutaj cały album:



(okładka niesłaba chujnia)
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17504
Rejestracja: 7 lata temu

#3

yog 6 lata temu

24 lipca 2017 roku Korpse zawita do łódzkiego Magnetofonu:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3976
Rejestracja: 7 lata temu

#4

Pioniere 6 lata temu

Oj to straszna rzeźnia tam będzie, przy tych blastach niczym nieustające serie z AK47, krwawienie z uszu gwarantowane.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#5

Czit 6 lata temu

Dojebana ta Scordatura !! Zapoznam się z pewnoscią.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#6

Czit 3 lata temu

26 lutego ukaże się nowa płyta Holendrów pt. "Insufferable Violence".

Okładka:

Obrazek

I 2 dojebane nowe utwory:


yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#7

Czit 3 lata temu

Znakomity kawał Slamu wydali Holendrzy. W sumie najlepszy jaki słyszałem od ostatniego Devourment. Z tym, że Korpse ma bardziej wypolerowane i klarowne, nowoczesne brzmienie niż weterani z USA.

Cholernie dobrze się słucha tego "Insufferable Violence". Jest niesamowicie ciężko i masywnie, z genialnymi zwolnieniami, przeplatane bardzo szybkimi niszczycielskimi partiami.

Najlepsze utwory to jak dla mnie: "Genocidal Bloodbath", "Callousness", "Vital Transaction" "Molestation Condonation". Jakoś tak wypada, że to 4 następujące po sobie wałki, ale generalnie bardzo równa płyta.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Wróć do „Death Metal”