Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Carcass

#101

dj zakrystian 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Przesłuchałem dwa kawałki i wyłączyłem...
Lepiej zapodać Wake up and smell the Carcass. Są tam odrzuty ze Swansong a i tak brzmi to lepiej od tych nowych wypocin, gdzie poza kilkoma fajnymi zagrywkami Steera nie ma nic ciekawego. Co jeszcze mi się rzuciło na uszy, to mierna gra paukera w porównaniu do Kena Owena, który to był świetny technicznie, ale i pomysłowy aranżacyjnie. Świetnie uzupełniał riffy duetu Steer/Amott. Na wegańskiej płycie jest trzymanie rytmu i niewiele poza tym. Perka jest bo być musi. Pharmacist wspomniane przez @Pioniera będzie sprawdzane szerzej w obliczu emerytury czwórki z Liverpoolu.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem

Tagi:
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

#102

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Historia o stronach A i B,demowki pograja jutro.
Albo w innym terminie.
Na poczatek informacja ze NIE MA PLAKATU!!!!!!!
Znam ten material doskonale,na pamiec niemalze,albo malze kurwa,Najzajebistszy album Carcass!!
Co sie wydobywa z rowkow wersji FDR?Wydobywa sie taki dzwiek ze mozna go skalpelem kroic!!!
Kurwa!!!!Dopisze jeszcze!!

Obrazek
Obrazek
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

#103

Elementw 2 lata temu

Gratuluję podjarki, w innych rejonach może ją spowodowć li tylko niebieska tableta lub Pamela, czy co tam kto lubi.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#104

kurz 2 lata temu

Tylko taka podjarka się liczy, reszta to pozerstwo.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#105

deathwhore rok temu

Stało się. Zrozumiałem swój błąd. Carcass jest najlepszym zespołem w temacie ekstremy po tej stronie oceanu. A Symphonies najlepsza płyta.

Te dwie nowe, poreaktywacyjne, też dojebane. Dziękuję.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#106

CzłowiekMłot rok temu

Nowa płyta ma kilka mocniejszych punktów, ale gdyby niektóre motywy skrócono to byłoby znacznie lepiej. Dwa ulubione kawałki z tegoż (w tym jeden znany już wcześniej z epki):


Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4644
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#107

TITELITURY rok temu

Kolejny kultowy kapel, który zupełnie nic mi nie robi i gdyby nie istniał, nawet bym tego nie zauważył ( taki ontologiczny żarcik, Hłe, Hłe). Podoba mi się raptem jedna piosenka, Corporal Jigsgore Quandy, czy coś w ten deseń, a reszta taka... No, potrafią panowie grać, a gitary nie służą im tylko do wygrzebywania kału z dupy podczas zatwardzenia, ale żeby coś poza tym, to nie. A napisałem to wszystko dlatego, że zobaczyłem zdjęcia i jeden z tych szarpidrutów wygląda jak Fiutin w dredach, co mnie tak rozbawiło, że śmiechom i chichom nie było końca, i nawet kierowca autobusu wstał bić brawo, gdy pokazałem mu zdjęcie mówiąc, ej niech Pan spojrzy, Putin gra w Carcass! A on na to, że woli Blasphemopager, ale go to rozbawiło.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#108

kurz rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Zrozumiałem swój błąd.
Lepiej późno niż później.

Do Necroticism same zajebistosci, Heartwork i Swansong bardzo fajne, nowe mi nie pasują.
TITELITURY pisze:
rok temu
[coś tam, coś tam]
Też się uśmiałem.

A poza tym jak można nie lubić albumu, który brzmi jakbyś wszedł do sklepu elektromechanicznego, w trakcie testowania nowej szlifierki na zardzewiałym kawałku blachy?
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#109

Zsamot rok temu

deathwhore pisze:
rok temu
Stało się. Zrozumiałem swój błąd. Carcass jest najlepszym zespołem w temacie ekstremy po tej stronie oceanu. A Symphonies najlepsza płyta.

Te dwie nowe, poreaktywacyjne, też dojebane. Dziękuję.
Zacnie. Też ich uwielbiam. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
kurz
Tormentor
Posty: 3148
Rejestracja: 5 lata temu

#110

kurz rok temu

Z całym szacunkiem do kolejnych albumów Reek of Putrefaction totalnie rozpierdala system. Niesamowita energia i emocjonalność tej muzy jest porażająca.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor
Posty: 2976
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Strzałkowo

#111

Vortex miesiąc temu

deathwhore pisze:
rok temu
Stało się. Zrozumiałem swój błąd. Carcass jest najlepszym zespołem w temacie ekstremy po tej stronie oceanu. A Symphonies najlepsza płyta.

Te dwie nowe, poreaktywacyjne, też dojebane. Dziękuję.
Leci "Surgical Steel" i tutaj zbijam pione. Zajebista sprawa, choć te lata temu, nie była to taka oczywistość.
"Between Shit and Piss we are Born"
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#112

HUMAN miesiąc temu

Ja do nich wracam pierwszy raz od premiery Łabędziego Spiewu na dłużej dopiero dzisiaj .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#113

yog miesiąc temu

Pewnie dla wielu to oczywiste, ale gdyby nie, to... Oglądałem wczoraj 3,5-godzinnego molocha Olivera Stone'a JFK i gdyby ktoś nie wiedział, to okładka Wake Up and Smell the... Carcass przedstawia tytułowego bohatera filmu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5307
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#114

Hajasz miesiąc temu

yog pisze:
miesiąc temu
okładka Wake Up and Smell the... Carcass przedstawia tytułowego bohatera filmu.
Co ty nie powiesz. Poważnie :shock:

Poczytaj ciekawostki w głównym temacie. Dziękuję za uwagę.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”