Awatar użytkownika
Szajtan

Re: Carcass

Szajtan 3 tyg. temu

Czy ten skalpel wciąż jest ostry czy traktować go już tylko jako nóż do kopert 🤔

Tagi:
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 3 tyg. temu

Proponuję sprawdzić i wziąć nóż do kopert i wbić sobie w tętnicę szyjną jaki będzie efekt.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit 4 dni temu

Nowy utwór ze zbliżającej się EPki:

Słabizna... trochę jak jakieś In Flames brzmi :lol:
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 dni temu

Cholera!!! Nie jest dobrze, sam zamysł super, ale brak tu ognia, jakieś werwy, jakiegoś tempa,... to jakby sobie jammowali przed koncertem, ot na rozgrzewkę, czuć tu ten duch Carcass, jest ok, ale...

Nie kuźwa, nie może to być słaby krążek tak jak te utwory to zapowiadają, no kuźwa nie...
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 4 dni temu

Oj Zsamot, Zsamot. Dałbyś w końcu za wygraną i w kilku wypadkach poszukał młodszych zawodników. To nie piękne panie do chuja pana żeby im wybaczać :D ;)

Piosenka :D+
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 4 dni temu

Ależ ja daję szansę i kasę młodszym - za Twą namową ostro inwestuję w Młode Wilki, ale czasem łudzę się, że i Stare Chuje mnie miło zaskoczą.

Napalm Death chyba takowe nadzieje spełni, ostro go słucham i to będzie taka nagroda, że wierzę w moich Bogów z młodszych lat. ;-)
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny

CzłowiekMłot 3 dni temu

Czit pisze:
4 dni temu

No jest trochę za dużo melodii, ale z tym In Flames to pojechałeś. Owszem, brzmi to piosenkowo, poprzednie dwa utwory są waszym zdaniem również jakieś takie śmakie...

Zapomnieliście chyba o melodeathowych i rock’n’rollowych motywach zespołu przed rozpadem. No i moim zdaniem do fanów tamtych dźwięków jest to skierowane. Mi to leży i czekam na resztę.
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit 3 dni temu

CzłowiekMłot pisze:
3 dni temu
Czit pisze:
4 dni temu

No jest trochę za dużo melodii, ale z tym In Flames to pojechałeś. Owszem, brzmi to piosenkowo, poprzednie dwa utwory są waszym zdaniem również jakieś takie śmakie...

Nieno wiem, ze pojechałem ;) to tak było nad wyrost, ale niestety jest słabo. Nawiązują do tego co najgorsze w "Swansong" co mi zupełnie nie odpowiada.
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Astral
Master Of Reality

Astral 3 dni temu

Kurde, to brzmi jak jakiś słabawy odrzut z Heartwork. Dramat, zero w tym ognia i brutalności, tylko melodyjna sraka przepełniona nijakością. A o ile Heartwork był jeszcze słuchalny, tak to to dziadostwo już nie.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 2 dni temu

Czit pisze:
3 dni temu
CzłowiekMłot pisze:
3 dni temu
Czit pisze:
4 dni temu

Nieno wiem, ze pojechałem ;) to tak było nad wyrost, ale niestety jest słabo. Nawiązują do tego co najgorsze w "Swansong" co mi zupełnie nie odpowiada.
Nic tu nie słyszę z Swansong...
Awatar użytkownika
Pan Efilnikufesin
Tormentor

Pan Efilnikufesin 2 dni temu

Rzucilem uchem.

Slychac ze to Carcass,bo tylko Carcass gra jak Carcass.

Ten kawalek jest cieniutki niestety.
Lubię plakaty o treści szatanistycznej.
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard 2 dni temu

Generyczniej już chyba nie można. Byle co byle tylko sprzedać. Nie zabraniam bo lepsze to zajęcie niż prawdziwa praca ale ja na to nie wydam kasy i nie strace ani minuty czasu.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Wróć do „Death Metal”