Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Re: Deicide

Zsamot miesiąc temu

Ja tam wierzę, że gitarowo to i tak na żywo będzie żywioł, pytanie tylko jak to wokalnie ogarnie Benton? Ja bym wolał koncert z trzech pierwszych niż Legion, ale może machną i dwie pozostałe. Jak będzie u nas, to będę mocno się starał, by to na żywo zweryfikować, jak odegrali ten materiał.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.

Tagi:
HUMAN
Tormentor

HUMAN miesiąc temu

tez pewnie pojadę
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality

Sacrum_Profanum miesiąc temu

A ja sobie właśnie zaczynam dzień, kawka, Legion i nachodzi mnie myśl... Czemu mam tę płytę w kolekcji z 8 lat, a słucham jej chyba drugi, albo trzeci raz w życiu... Dobry materiał. Tak samo wryło mi się w kwestii debiutu, ale jego nie posiadam.

Chuj, przynajmniej od tej nieużywalności, płyta zachowana w stanie jakbym z niej dopiero folie zdjął :D. Szukajmy pozytywów!
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot miesiąc temu

A mi brakuje mojej koszulki Z Legion, całe studia w jej przelatałem, ale potem niestety gabarytów nabrałem i tyle z satanizmu na pokaz...
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł miesiąc temu

Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz miesiąc temu

Polin nie ma, więc nie ma co nawet rozkminiać. Mnie osobiście zainteresował temat, bo choć wiem że obecny skład to już nie to samo, ale jednak dwie pierwsze płyty Deicide, to już sztosy konkretne jak to młodziaki mawiają. Nawet z czystej ciekawości zobaczyło by się taki "Legion" w całości na żywca.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł miesiąc temu

o, znalazłem to...

Obrazek
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Polin nie ma, więc nie ma co nawet rozkminiać. Mnie osobiście zainteresował temat, bo choć wiem że obecny skład to już nie to samo, ale jednak dwie pierwsze płyty Deicide, to już sztosy konkretne jak to młodziaki mawiają. Nawet z czystej ciekawości zobaczyło by się taki "Legion" w całości na żywca.
Pewnie, że tak. Mogę się podpisać pod tym obiema rękoma. Człowiek sobie smaka narobił, a tu dupa i trzeba się obejść ze smakiem :(
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS

Wróć do „Death Metal”