Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Grave Ritual

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Grave Ritual to pochodzący z Alabamy zespół death metalowy powstały w 2009 roku. Panowie rżną OS death metal pod mocnymi wpływami Autopsy i Incantation, z których to pełnymi garściami zaczerpnięto surowość i ciężar oraz mocarne wokale.

Zadebiutowali jedynym demo by od 2010 roku w barwach Dark Descent Records wydać dwa zajebiste albumy. Absolutna death metalowa ciężka jazda, w której przeważają walcowate numery ale kiedy tylko przychodzi odpowiedni moment panowie potrafią zrobić kocioł a perkusista doskonale operuje swoim zestawem. Mocna rekomendacja.

Dyskografia:
2009 - Grave Ritual [demo]
2010 - Euphoric Hymns from the Altar of Death
2015 - Morbid Throne

Skład:
J.B. - Drums (2009-present) Abysmal Lord, ex-Meathole Infection
R.E. - Vocals, Guitars (2009-present) Abysmal Lord, ex-Meathole Infection
M.C. - Bass (2012-present) Abysmal Lord
▼ Byli muzycy
R.S. - Guitars ex-Bloated Carcass
Van Hunnik - Bass (2009)
MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... 3540295602
BC: http://www.darkdescentrecords.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/grave.ritual
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor

Epoxx 3 lata temu

Dzisiaj poleciał Morbid Throne. Solidny wpierdol, wokale konkretne i perkusja idzie jak powinna. Panowie lubią Incantation i to czuć. Musze sprawdzić jeszcze ich debiutancki album.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Blind 3 lata temu

'Morbid Throne' świetny kawał podziemnego, grobowego death metalu. Cuchnące brzmienie i obrzydliwa muzyka - ja tam lubię. Jedynka do mych uszu nie dotarła JESZCZE.
Gdybym za każdy mózg, którego Belzebóbr nie ma, dostawał złotówkę, to miałbym złotówkę.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
2 mies. temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor

deathwhore 3 lata temu

Szczerze mówiąc średnio leżą mi wokale, gość brzmi jakby zdarł mu się głos i nie wyrabiał tak nisko jakby chciał. Ale to generalnie niewielkie zastrzeżenie, bo ogólnie to bardzo lubię taki death metal.
Nebiros pisze:
2 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 3 lata temu

Mam na swojej w chuj długiej liście do sprawdzenia. Wystarczy info, że są wpływy Incantation, żeby mnie zainteresowało.
Edit: właśnie leci sobie "Morbid Throne" i bardzo dobre granie. Niby duszno i grobowo, ale nad wyraz czytelnie. Zdecydowanie granie w moim guście. Dobrze, że temat założyłeś @Hajasz, bo tak to pewnie odłożyłbym słuchanie na kiedyś.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom

Canidia 2 lata temu

Szukałam ostatnio jakichś świeżych współczesnych osdm-ów i trafiłam na Grave Ritual. I dobrze, bo zespół bardzo wpasował się w moje gusta, przesłuchałam obu pełniaków i oba są bardzo przyjemne w odbiorze, ale Euphoric Hymns from the Altar of Death jest, powiedziałabym, solidniejszy. Ciekawi mnie jeszcze ich demo, do odsłuchu w najbliższej przyszłości.
yog pisze:
3 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Wróć do „Death Metal”