kakofonix
Posty: 1
Rejestracja: 6 lata temu

Devilpriest

#1

kakofonix 6 lata temu

Obrazek

Obrazek

W składzie muzycy Anima Damnata. Po prostu death metal.

Dyskografia:
2017 - Devil Inspired Chants



Skład:
Necro Docre - Drums (2015-present) Anima Damnata, Mord, Temple Desecration (live), ex-Blitzkrieg, ex-Hell-Born, ex-Witchmaster, ex-Shemhamforash
Durtal Tot - Guitars, Bass (2015-present) Anima Damnata, ex-Infatuation of Death, ex-Never, ex-Corpse Grinder, ex-Hellspawn
Tom Hermies - Guitars, Vocals (2015-present) Embrional, ex-Raging Death
▼ Byli muzycy
Michał - Bass (2015-2017) Consumer, Decline, Obliterhate, ex-Sonneillon, ex-Adder, ex-C-4, ex-Izurus, ex-ArtyleriA, ex-Blood Fall
▼ Muzycy koncertowi
Faja (RottenVaginalTormentor) - Bass (2018-present) Ulcer Uterus, Incinerate Infection (live), ex-Infatuation of Death, ex-Nuclear Vomit
MA: https://www.metal-archives.com/bands/De ... 3540432612
BC: https://paganrecords.bandcamp.com/music

Tagi:
Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

#2

Endymion 6 lata temu

Co za strzal w pysk!!! To jest kurwa death metal, nowa Anima odpada w przedbiegach. Niesamowicie energetyczne, mroczne granie, polecam.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#3

deathwhore 6 lata temu

Do jakiejkolwiek Animy nie ma to startu. Jest nieźle, są mocne fragmenty, ale całość zbyt ładna, za dużo jakichś behemotowych zagrywek, melodii. Generalnie jest nieźle, nawet dobrze z zakusami na bardzo dobrze, ale do pojebanego zwyrodnialstwa to jednak trochę brakuje. Pewnie gdyby nie to porównywanie do AD na każdym kroku to pewnie patrzyłbym łaskawszym okiem, ale gdzieś to tam też się nakręca. Przebojowy, ładny album z odpowiednią ilością agresji i bluźnierstw, ale za ładne to, żeby mówić o czołówce. Album wchodzi od razu i to jego zaleta, ale z drugiej strony bez problemu można rzucić, że to taka wypadkowa nowszych Azarath i Behemoth. Te śliczne solóweczki to mnie trochę wkurwiają, ja wiem, że jak ktoś ogarnie sweepy to by je wszędzie wrzucał, ale nie każdy nazywa się Suzuki (a i ten nie wszystkie wybitne nagrywał).
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
DR288
Posty: 10
Rejestracja: 6 lata temu

#4

DR288 6 lata temu

6/10 mimo że znam osobiście, to po prostu przeciętnie
Feel the blood spill from your mouth
With rotting ways comes destiny
Feel the soul taking over, bleed!

Chopped in half
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4645
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#5

TITELITURY 6 lata temu

Album wchodzi od razu
Mnie nie wszedł. Rzuciłem uchem i zamknąłem zakładkę. Przyciągnęła mnie okładka. Skoro jednak uznajecie, że to dobry debiut, to przysiądę do niego i może odkryję coś, co mi umknęło. Na pierwszy rzut ucha - banał i zgodzę się, że do AD nie ma nawet podbicia.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#6

Wędrowycz 6 lata temu

Jak na pierwszy odsłuch, to jest naprawdę bardzo dobrze. Co nieco Animy Damnaty tu słychać, choć w przeciwieństwie z tamtą kapelą tutaj jest zdecydowanie bardziej melodyjnie, mniej chaotycznie i patologicznie. Zdecydowanie podoba mi się, bo jest to mocno urozmaicony i zróżnicowany death metal, z lekkimi black metalowymi naleciałościami.

PS: Anima to ekstraklasa i najbardziej popierdolony zespół death metalowy z naszego kraju, to że muzycy znani również z tamtej kapeli to nie znaczy że stworzą drugi taki twór. Bardzo dobrze wręcz, że tego nie zrobili i poszli w innym kierunku.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#7

Szajtan rok temu

Po pięciu latach studyjnej ciszy z nowym albumem powraca DEVILPRIEST. Na In Repugnant Adoration znajdzie się siedem numerów utrzymanych w duchu podziemia lat dziewięćdziesiątych. Premiera na CD i winylu jesienią tego roku w barwach Odium Records.
Tracklista:
1. Adoration / Shem-ham-forash
2. The Black Milk of Lilith
3. The Eye of Set
4. Walpurgis
5. Ritual Command
6. Flesh Sculpted Out of Filth / Deliverance
7. Flowing Downwards
Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#8

Blind rok temu

Bardzo dobre informacje i fajnie, że Devilpriest nie poprzestanie na jednej płycie. Debiut zawierał wysokiej jakości death metal z zajebistym brzmieniem, a zatem o formę raczej można być spokojnym. Będzie cios!
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#9

deathwhore rok temu

Tylko skład chyba będzie dość mocno się różnił od debiutu.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#10

yog rok temu

Akurat ostatnio mijając lidera w bramie pewnego grodu w Opolskiem, zastanawiając się czy mnie kojarzy, pomyślałem czy jeszcze coś pod tym szyldem wyjdzie, no i się rozwiały moje wątpliwości. Oczywiście jako wstydliwy blackmetalowiec się nie przywitałem, bo jak to by wyglądało tak podchodzić do muzyka, co nie pamięta, żeście kiedyś tam parę razy sztamę zbili przy wspólnych kolegach i koleżankach ;) A tak czysto muzycznie, to nie powiem, żeby mnie jakoś debiut zachwycał, posłuchałem ze dwa razy pewnie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 4183
Rejestracja: 7 lata temu

#11

DiabelskiDom rok temu

Czyli ludzie z tzw sceny i szeroko pojętego podziemia nie rozpoznają na gigach? :(
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#12

yog rok temu

Nie wiem, nie pytam, jak nie rozmawiałem z kimś nigdy poza cześć, cześć, to nie podbijam się przywitać po 3 latach.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 171
Rejestracja: 2 lata temu

#13

Jakub rok temu

Ból w kościach mi podpowiada, że nadchodzący album może być dobrym strzałem, bowiem debiut, który zdjąłem z półki w celu odświeżenia, to konkretny wpierdol napędzany solidnym riffem, podlany klimatem nowszych dzieł Azarath, a pięć lat ciszy to sporo czasu na dalszy muzyczny rozwój.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

#14

yog rok temu

Nowe granie:

Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1852
Rejestracja: 7 lata temu

#15

Blind rok temu

Elegancki utwór. Klimatem nie odbiega jakoś mocno od tego, co zaprezentowali pięć lat temu na swoim debiucie.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#16

Szajtan rok temu

Drugi singiel z nadchodzącej płyty
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#17

Szajtan rok temu

Całość jest już dostępna w streamie.
Czterdziestominutowa deathmetalowa uczta. Proszę się częstować, głodny nikt nie wyjdzie.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#18

Szajtan 2 mies. temu

Kilka utworów ze splitu z Hell-Born, który ukaże się w marcu nakładem kolumbijskiej wytwórni Masters Of Kaos Productions w limitowanej edycji 100 egzemplarzy.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”