Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17531
Rejestracja: 7 lata temu

Re: Re:

#101

yog rok temu

CzłowiekMłot pisze:
rok temu
yog pisze:
rok temu
a nie najlepszych wokalistów kapel deathmetalowych
Przecież czarno na białym napisane jest, że "death metal vocalists". Laska po prostu się nie zna na stylach, ogólnie rzecz biorąc standard, a lista Krzycha bdb, prawie się z nią zgadzam.
No to źle pisze ta śmieszna stronka i byleby starczyło kontrowersji dla takich kucy co to myślą, że oni to się znają, bo słyszeli o Deicide i może nawet Possessed, bo na Revolverze jest czarno na białym, że:
https://www.revolvermag.com/premium-video/music/11-greatest-death-metal-vocalists-arch-enemy-alissa-white-gluz pisze:Arch Enemy's Alissa White-Gluz is one of the best vocalists in modern death metal, so who better to turn to when trying to crank it up to 11 and assemble a list of the genre's top voices. Always one to do things a little differently, White-Gluz took the ask and tweaked it a little — by including vocalists who might not be in death-metal bands, per se, but who utilize a death-metal style, as well as other styles of singing. Check out her wide-ranging, thought-provoking picks.
Ale wiadomo, dupa i do tego wegańska aktywistka, pewnie feministka lgbt i się chuja zna, nie to co randomowi metalowce.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2446
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#102

CzłowiekMłot rok temu

Wprowadzili nas w błąd, co i tak nie zmienia faktu, że chuja się zna, bo gdyby się znała to by wymieniła ziomeczka z Converge lub Majka Pattona, czy nawet Jonathana Davisa. Baby do garów i tyle, Krzychu na propsie.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#103

Pioniere rok temu

@CzłowiekMłot wedle wyjaśnienia, które @yog wkleił, podała wszystko prawidłowo - czyli wokalistów potrafiących zaśpiewać dm-owym growlem, i to niby wg. niej, nawet lepiej, niż ci, co się tym zajmują, choć sami w swej muzie, nie specjalnie praktykują podobne techniki, i nie mają też z dm-em powiazań twórczych.
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2446
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#104

CzłowiekMłot rok temu

No tak, ale jednak same oczywistości.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3980
Rejestracja: 7 lata temu

#105

Pioniere rok temu

Podejrzewam, że są to czysto koleżeńsko, prywatnie jej znane, ich możliwości wokalne, z jakiejś prób, ... czy czegoś, co sama słyszała, gdzieś na wspólnych występach.
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#106

Kozioł rok temu

polityczna poprawność :) a arch enemy to chuj nie death metal. o! ze weganska czy z Gdańska to chuj.

Jakby cycki pokazała to nikt by nie robił afery a Jogi nie zainteresował się tematem 😁
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5303
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#107

Hajasz rok temu

Vexatus pisze:
rok temu
Najważniejsze, że nie w efemerycznym... ;)
Zapamiętaj to słowo do końca życia bo innego ci nie podrzucę. Mógłbyś się z kobietą z mojej pracy spiknąć, która kiedyś poznała ode mnie aż dwa trudne słówka, których nagminnie do dzisiaj używa : transcendentalny i falus.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#108

Vexatus rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
Zapamiętaj to słowo do końca życia bo innego ci nie podrzucę. Mógłbyś się z kobietą z mojej pracy spiknąć, która kiedyś poznała ode mnie aż dwa trudne słówka, których nagminnie do dzisiaj używa : transcendentalny i falus.
A ten jaki w sobie zakochany... Nie ma to jak podłapać słowo od gościa z forum, potem ustawicznie używać go bez zrozumienia jego znaczenia i jeszcze na koniec próbować odwrócić całą sytuację... :) No brawo! Bezczelność, arogancja i intelektualna mielizna podduszana dodatkowo przez ego nie mieszczące się pod czapką. No i mamy pełne spektrum hajaszyzmu.
Raw Black Metal w rowie!!!
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#109

HUMAN rok temu

Dziwne mi się ostatni SFA podoba szkoda , że nie ma wersji z niecenzuralną okładką . Muzycznie bardzo ciekawie taki rock n roll .
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2980
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#110

Szajtan miesiąc temu

SFU przygotowuje się do wydania nowego albumu. "Killing For Revenge" ukaże się 10 maja nakładem Metal Blade Records. Zespół zaprezentował listę utworów i okładkę autorstwa nadwornego ilustratora kanibali oraz ogłosił, że 13 marca ukaże się pierwszy singiel "Know-Nothing Ingrate".
Obrazek
Tracklista:
01. Know-Nothing Ingrate
02. Accomplice to Evil Deeds
03. Ascension
04. When the Moon Goes Down in Blood
05. Hostility Against Mankind
06. Compulsive
07. Fit of Carnage
08. Neanderthal
09. Judgement Day
10. Bestial Savagery
11. Mass Casualty Murdercide
12. Spoils of War
13. Hair of the Dog
Ostatnio zmieniony 10 mar 2024, 15:56 przez Szajtan, łącznie zmieniany 1 raz.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#111

Zsamot miesiąc temu

Ciekawe, czy ta okładka to jakiś tam złośliwy gest wobec ex kolegów Krzyśka???
Ostatni utwór będzie musiał mieć przeciekawy tekst...
Jeżeli wokalnie będzie tak dennie jak ostatnio, to średnio widzę tę płytę.
W ogóle obłęd, że ich płyty tak dobrze schodzą... Ich pozycja w Metal Blade jest dla mnie czymś kosmicznym.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 171
Rejestracja: 2 lata temu

#112

Jakub miesiąc temu

Zsamot pisze:
miesiąc temu
Ciekawe, czy ta okładka to jakiś tam złośliwy gest wobec ex kolegów Krzyśka???

Przygotował ją sam Vincent Locke. Ja nie czekam.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4451
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#113

deathwhore miesiąc temu

Ostatni numer to może być cover Nazareth.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Hames_Jetfield
Posty: 11
Rejestracja: 3 mies. temu

#114

Hames_Jetfield miesiąc temu

Okładka bardzo zacna, a jak nie będzie zarzynanej kozy na wokalach to pewnie będzie nieźle.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#115

Vexatus miesiąc temu

Zsamot pisze:
miesiąc temu
W ogóle obłęd, że ich płyty tak dobrze schodzą... Ich pozycja w Metal Blade jest dla mnie czymś kosmicznym.
Mnie ich wyniki sprzedażowe wcale nie dziwią. Charyzma frontmana i wiele lat ciężkiej pracy całego zespołu dało taki efekt, że mają teraz taki a nie inny status. Płyty coraz słabsze, wokale coraz gorsze, ale ludzie ich lubią i karawana jedzie dalej. Sam ich bardzo lubię, ale nowszych płyt bardzo rzadko słucham, bo wokale mnie drażnią.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#116

Zsamot miesiąc temu

Mam sporo płyt SFU. Ale jestem obiektywny, a obecna forma wokalisty prosi się o ... zmianę wokalu. Po prostu. Facet już nie daje rady. Nawet nie chcę myśleć o koncertach... Skoro tak brzmią te nagrane w studio...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#117

dj zakrystian miesiąc temu

Barnes i jego słynne EEEEEEE!!! to już mem internetowy. Skoro na ostatniej zabrzmiał tak chujowo, to strach pomyśleć co będzie na tej nowej. Albo kąkuter, albo zmiana formuły wokalnej, co raczej wątpliwe. Jakieś melorecytacje, bo z growlem nie radzi już sobie.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2446
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#118

CzłowiekMłot miesiąc temu

No, na ostatniej mega kijowe wokale. A szkoda, bo niektóre kompozycje były tam całkiem dobre.
Ja się dziwię, że Krzysiu jeszcze potrafi mówić z takim zajechanym gardłem, bo zjazd wokalny się zaczał u co najmniej w 2015. Możliwe, że się powtarzam już w tym temacie, ale "plonącego" Krzysztofa nie da się słuchać już od "Torment".
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1012
Rejestracja: 6 lata temu

#119

Molotow 666 miesiąc temu

I tak "True Carnage" najlepsze do dziś. Mega mam sentyment do tego albumu z 2001 roku...
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#120

Vexatus miesiąc temu

Najlepsza i tak jest pierwsza płyta! A. West zrobił na tej płycie świetną robotę i riffy pomimo prostoty zrywają papę z dachu. Druga płyta już tak nie kopie, ale możliwe, że wtedy to już chyba bardziej skupiał się na zabawie w Waltera White'a.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#121

Zsamot miesiąc temu

Drugą swego czasu olałem, jakoś też wtedy ich olałem. Ale potem szybko to nadrobiłem, bardzo dobra kontynuacja debiutu, ale najlepsze- czyli trzecia, miało dopiero nadejść. Metal Mind już w tym nie uczestniczył, licencję do trójki miał już Mystic.
Mnie tylko zdziwiła ta denne okładka, nie wiem, co też miało to znaczyć.
Gdyby nie wokal, to niektóre kompozycje, jak chociażby drugi numer: brzmią jak z zaginionej sesji do Obituary, z albumu Back from the Dead.
Zatem- reasumując, wysoka forma z debiutu jest cały czas utrzymana.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2980
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#122

Szajtan miesiąc temu

Pierwszy singiel "Know-Nothing Ingrate"
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#123

Vexatus miesiąc temu

Wokale to jakaś masakra jest! Albo ja już czachojeba dostałem i mi się wydaje albo Barnes piłuje mordę nie do rytmu, szczególnie ma początku... Barnes teraz to chyba pójdzie drogą Pawła Kukiza, który poszedł w politykę, bo zaczął głuchnąć, ale się do tego nie przyznaje.
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2446
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#124

CzłowiekMłot miesiąc temu

Krzysiu wyraźnie zmęczony, ale z racji, że muza mu towarzyszącą jest spoko to poczekamy na całość. Jest chujowo, ale stabilnie, może odrobinę lepiej niż na poprzedniczce...poczekamy. Wmawiam sobie iż warto czekać na całą płytę, a może już ogluchlem od dzikich ryków Christophera? Okaże się w samym sercu wiosny tego roku.

Do muzyczki Barnesa mam sentyment dość spory. Zaczęło się od składanki z Metal Hammera w okolicy wydania "13", a dokładniej od jednego numeru z tej płytki - "Deathklaat". Już nie jestem takim psychofanem jak jeszcze dekadę temu, ale szacunek do większości płyt pana w dredach i co za tym idzie zwiększona tolerancja na ten jego bulgot połączony ze szczekaniem, czyli jego jedyną w swoim rodzaju wersją growlu pozostały do dziś.
Poza wspomnianym wyżej albumem z 2005 roku to szanuję najbardziej, nie szkaluję:
debiut, trójkę, "Bringer of Blood", Cmentarną Klasykę nr 2, "Commandment" oraz dwie płyty z Talleyem za perkusją.
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#125

Vexatus miesiąc temu

Słucham od pierwszej płyty i do dzisiaj uważam ją za najlepszą w całej dyskografii.

Obrazek

Zawsze mnie denerwowały te debilne hologramy ZAiKSu, bo często rujnowały klimat całej okładki! Łezka się w oku kręci...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
brzask
Tormentor
Posty: 1711
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Kalisz

#126

brzask miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Słucham od pierwszej płyty i do dzisiaj uważam ją za najlepszą w całej dyskografii
Ja też...tzn słuchałem od tej plyty do krótkiego mini-albumu zaraz po niej:)....bo za moment wpadlem na całego w lodowe sztylety!!!!
Na szczęście!
There's something growing in the trees__Through time war prevails_____Wśród jeszcze żyjących kłamstw,
I think it's a different me
________Thoughts fears cast aside_____Gnębiących ten Biały Ląd..
____Face the consequence alone
____With honour - valour - pride
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#127

dj zakrystian miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Wokale to jakaś masakra jest! Albo ja już czachojeba dostałem i mi się wydaje albo Barnes piłuje mordę nie do rytmu, szczególnie ma początku... Barnes teraz to chyba pójdzie drogą Pawła Kukiza, który poszedł w politykę, bo zaczął głuchnąć, ale się do tego nie przyznaje.
Jakby chciał, to zabulgotałby jak za dawnych lat, ale mu się nie chce, więc woli charczeć jak dzik z hemoroidami. Najlepsze płyty to 1, 3 i 4.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#128

Zsamot miesiąc temu

Vexatus pisze:
miesiąc temu
Słucham od pierwszej płyty i do dzisiaj uważam ją za najlepszą w całej dyskografii.

Obrazek

Zawsze mnie denerwowały te debilne hologramy ZAiKSu, bo często rujnowały klimat całej okładki! Łezka się w oku kręci...
Był moment, że dawali je- na początku na folii, potem na skrzydełku wkładki, ale potem na pełnej kurwie na okładce.
Debiut ma to "coś". Jedna z moich ukochanych płyt.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5303
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#129

Hajasz miesiąc temu

A mi jednak Warpath lepiej ora słuch niż debiut.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#130

dj zakrystian miesiąc temu

Hajasz pisze:
miesiąc temu
A mi jednak Warpath lepiej ora słuch niż debiut.
To trzeba wydrukować i oprawić w ramki. Po raz pierwszy w historii nie tylko debiut jest dobry😆
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2980
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#131

Szajtan tydzień temu

Wleciał kolejny singiel z nadchodzącej płyty, czyli "Ascension".
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#132

HUMAN tydzień temu

Bardzo dobry utwór wokal Burnsa jak najbardziej okey , cudna solówka w środku .
Pierwszy Six Feet Under , który kupię od wielu lat .
No i fajnie by było usłyszeć ten materiał na żywo a najpierw pierwsze 2 płyty usłyszeć live jeszcze .
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6273
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#133

Vexatus tydzień temu

HUMAN pisze:
tydzień temu
wokal Burnsa jak najbardziej okey
Przetworzony do granicy przyswajalności.
Raw Black Metal w rowie!!!

Wróć do „Death Metal”