Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4593
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Tormented

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Szwedzki Tormented założony w 2008 roku chociaż logo ma podobne do Entombed kompletnie nie jest podobny muzycznie do nich.

Już brzmienie nie jest typowo szwedzkie chociaż gitarka jakieś tam naleciałości ma. Tormented gra death metal połączony z thrashem z ciekawym wokalem przypominającym darcie ryja z otchłani. Przypominają bardziej nieodżałowane Tribulation z debiutu albo Repugnant.

Zadebiutowali z grubej rury pełnym albumem Rotten Death. Niestety ale chyba wykorzystali całą parę na ten album i parę małych wydawnictw po nim ponieważ drugi album to już łabędzi śpiew i pójście na totalną łatwiznę mixu Entombed i Dismember, który nie jest godzien aby stawiać go obok debiutu. Szkoda.

Dyskografia:
2009 - Rotten Death
2011 - Tormented / Bombs of Hades [split]
2012 - Graveyard Lust [EP]
2013 - Death Awaits
2014 - Imperial Anthems No. 14 [split]Skład:
Jocke Ölund - Drums ex-Tortyr
Claes Holmberg - Guitars ex-Tortyr
Dread - Vocals, Guitars The Lurking Fear, ex-Infestdead, ex-Total Terror, Disfear, The Deadbeats, ex-Marduk, ex-Necronaut (live), ex-Edge of Sanity, ex-Incapacity, ex-Tortyr
▼ Byli muzycy
Roberth Karlsson - Bass Aktiv Dödshjälp, Facebreaker, Scar Symmetry, Zombified, ex-Darkified, ex-No Fucking God, ex-Pan.Thy.Monium, ex-Scypozoa, ex-Solar Dawn, ex-Devian, ex-Edge of Sanity, ex-Incapacity, ex-Fistel, ex-Kill, ex-Night Crowned, ex-The Deadbeats, ex-The Nasty Flames, ex-Tortyr
▼ Muzycy koncertowi
Rikard Olsson - Guitars (lead) (2012-?) Gadget, ex-Panzerschreck, ex-Diskonto, ex-Shitstorm
Andreas Sjöberg - Bass (2015) Plague Warhead, ex-Ashes, The Deadbeats
MA: https://www.metal-archives.com/bands/To ... 3540284217
BC: https://listenable-records.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:

Wróć do „Death Metal”