Endymion
Master Of Reality
Posty: 296
Rejestracja: 6 lata temu

Torture Rack

Endymion 6 lata temu

Obrazek
Death metalowa petarda z USA. Jak ktoś płacze w poduszkę za Abscess, słuchając przy tym Autopsy czy Cannibal Corpse, to Torture Rack jest dla niego. Bardzo fajna, kleista łupanka. Na koncie dwa świetne albumy, które często goszczą w moim odtwarzaczu. Polecam.

Dyskografia:
2013 - Medieval Mutilation [demo]
2015 - Barbaric Persecution
2018 - Malefic HumiliationSkład:
Seth - Drums (2012-present) Cemetery Lust, Nekro Drunkz, ex-Eyegouger (live)
Pierce Williams - Guitars (2012-present) Pusrot, ex-Compulsive Slasher, ex-Blood Freak
Tony - Guitars (lead) (2012-present) Dagger Lust, Witch Vomit, Triumvir Foul (live), Uškumgallu (live), Miserable, ex-Smut, Pissblood, ex-Utzalu, ex-Dr. Loomis
Jason - Vocals, Bass (2012-present) Witch Vomit

MA: https://www.metal-archives.com/bands/To ... 3540375945
BC: https://20buckspin.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3987
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 6 lata temu

Właśnie samo co walczyłem w shoucie, by kogoś jeszcze do tej kapeli przekonać. Debiut jest przekozacki z masą perfekcyjnie odegranych, chwytających za ucho prostych riffów, okraszonych zbrutalizowanym groove i przybranych surowym bestialskim lo-fi brzmieniem. Oprócz barbarzyńskiego pędu nie brakuje na płycie miażdżących zwolnień i odrobiny świetnie wkomponowanych raczej oszczędnych solówek. Do tego wokal przypominający Chrisa Barnesa z pierwszych płyt Cannibali i receptura na zajebisty OS US Death Metal gotowa. Druga płyta moim daniem ma nieco zbytnio przymulone brzmienie, przez co tarci na sile rażenia, ale muzycznie nie odstaję bardzo od debiutu. Fani ww. Abscess, Autopsy, wczesnego CC, czy też jeszcze po mojemu Funebrarum, Morpheus Descends, Father Befouled oraz Baphomet, jak też Obituary, Infaster, a nawet i Dead Congregation, będą muzą Oregończyków z pewnością usatysfakcjonowani.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17573
Rejestracja: 7 lata temu

yog 5 lata temu

Muszę przyznać, że stylówę mają kolesie wspaniałą, więc chyba sobie sprawdzę przy najbliższej nadarzającej się okazji, co to za szaleńcy.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3022
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Szajtan rok temu

Torture Rack zapowiedzieli na 9 czerwca premierę nowego albumu "Primeval Onslaught". Płyta ukaże się nakładem 20 Buck Spin.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”