Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 15820
Rejestracja: 6 lata temu

Necroracle

yog 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Necroracle to skład powstały w Barcelonie w wyniku nieświętego przymierza muzyków deathmetalowego Decapitated Christ, podpisanego zapewne własną krwią w roku 2017. Muza, jaką gra Necroracle to mieszanina deathu z blackiem i bardziej melodyjnymi, choć nie do przesady, doomowymi wstawkami, nadającymi kompozycjom płynności.

Jak dotąd, ta okultystyczna horda legitymuje się ledwie pojedynczym bluźnierstwem w postaci EP-ki o enigmatycznym tytule MMXVIII, wydanej w roku 2018. Nie jest to granie przesadnie przytłaczające, a raczej płynące swoim, najczęściej niespiesznym, tempem ku potępieniu. Grobowce, krypty, świeczki i cmentarne dzwony, a buldożery szykują miejsce na kolejny zbiorowy pochówek.

Ciekaw jestem, co dalej wyniknie z działalności Katalończyków, bo słychać, że mają zamiłowanie do przednich, wkręcających riffów i rytmów skłaniających do potupania czy kiwnięcia głową. Powinno przypaść do gustu fanom Spectral Voice czy innego Necros Christos.

Dla wtajemniczonych, swoistą rekomendacją może być fakt, że EP-ka wyszła pod skrzydłami szacownego Caligari Records, co stanowi pewną pieczęć jakości podziemnego gruzowanka. Okazuje się też, że wydawca ten tłoczy z rzadka CD, a nie tylko wypuszcza taśmy, więc przy tej okazji prostuje swoje niedawne kłamstwo. Ba, w tym roku wydali swojego pierwszego winyla!

Dyskografia:
2018 - MMXVIII [EP]Skład:
J. - Bass
S. - Drums
K. - Guitars
C. - Guitars
M. - Vocals

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ne ... 3540438844
BC: https://necroracle.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:

Wróć do „Death Metal”