deathwhore
Tormentor
Posty: 4478
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Coffin Lust

deathwhore 5 lata temu

Obrazek
Obstawiam, że jestem trochę nierozwojowy i ograniczony w pojmowaniu muzyki.

Na szczęście nie jestem w tym sam i są też na świecie tacy ludzie jak Jarro Raphael, który to w niejednym zespole już metal kuł. Tutaj ten przeuroczy delikwent, z pomocą chyba nieco młodszego kolegi, pluje death metalem. Death metalem nieodkrywczym, wtórnym w gruncie rzeczy, ale mnie to pasuje jak cholera - przecież jestem nierozwojowy.

Gdzieś moglibyśmy zauważyć echa Immolation z wysokości Here In After, ale to za duże uproszczenie. Zresztą oni grają prościej. Czasem jakieś echo Incantation, ale w tym dobrym znaczeniu, bo przecież dzisiaj bardzo często zespoły o których powiemy, że inspirują się Incantation to może się i nimi inspirują, ale dobrego riffu nagrać już nie potrafią. Coffin Lust potrafi. Może jakby Grave obedrzeć ze szwedzkiego brzmienia, to też by się tu załapało? A może bardziej Goreaphobia? Tak, Goreaphobia to dobry kierunek ze względu też na wokale. Niby niskie, ale kiedy trzeba to jadowite. Jakieś echa archaicznego nakurwiania w stylu Necrovore, pierwszej płyty Pentacle, nieco przebojowego nakurwiania z thrashową rytmiką. No to też coś takiego tutaj jest. Są też bardzo ładne fragmenty, gdzie na solidnej, twardej podstawie brutalnego rytmu druga gitara gra nieco oniryczne melodie.

Wszystko na sprawdzonych patentach, które nie zaskakują. Ale zajebane w ten sposób, że słucham Manifestation of Inner Darkness trzeci raz, a taka sytuacja nie zdarza się często.

Skład:
P. W. - Vocals, Guitars (lead, rhythm) Azazel's Harem, ex-Funeral Twilight, ex-Evilintent, ex-Denouncement Pyre (live)
J.R. - Vocals, Guitars (lead, rhythm), Bass, Drums Impious Baptism, Nocturnal Graves, Sithlord, Deströyer 666 (live), ex-Armageddon Holocaust, ex-Crucifire, ex-Aphasia, ex-Black Serpent, ex-Destruktor, ex-Hobbs Angel of Death, ex-Azazel's Harem (live), ex-Toxic Holocaust (live), ex-Zemial (live), ex-Cerekloth, ex-Trench Hell, ex-Damned for Eternity, ex-Witchripper

Dyskografia:
2012 - Beyond the Dark [demo]
2015 - Promo 2015 [demo]
2016 - Manifestation of Inner DarknessMA: https://www.metal-archives.com/bands/Co ... 3540353186
BC: https://coffin-lust.bandcamp.com/music
BC: https://coffinlust666.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
HUMAN
Tormentor
Posty: 1581
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 5 lata temu

Bardzo dobre, jest dokładnie tak jak napisane powyżej!

Wróć do „Death Metal”