Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

Lvcifyre

DiabelskiDom 2 lata temu

Obrazek
Autorzy jednej z najlepszych płyt metalowych roku 2014. Niby brytyjski a jednak po części też polski projekt Lvcifyre. Grają akurat tak procentowo zabarwiony black metalem defior, że bardzo mi się podoba, chociaż może to po prostu dlatego, że kawałki, które się tam znajdują są zajebiście napisane? Bo są i kropka. Tytułowy numer z Svn Eater na przykład to jest ten właśnie nieuchwytny dla większości moment, gdzie w opętańczym, death/blackmetalowym wyziewie wprost z głębin mamy taką przebojową jazdę, że kapcie zlatują. Zresztą na tym materiale co drugi kawałek taki jest. Debiutu i pierwszej EPki najzwyczajniej w świecie nie znam, ale mówi się trudno. Znam za to Svn Eater i czuję się lepszy od tych, którzy nie znają :D

PS. Gościnnie na wokalach Mark of the Devil ze znanych tu i ówdzie Cultesów i Death Like Mass.

Skład:
T. Kaos - Guitars, Vocals (2008-present) Death like Mass, ex-Hödur, ex-Sons of Serpent, ex-Adorior
Menthor - Drums (2009-2018, 2018-present) Bestia Arcana, Death like Mass, Enthroned, Epping Forest, Necrosadist, Nightbringer, Voz de Nenhum, ex-Corpus Christii, ex-Schammasch (live), ex-Morbius, ex-Velório
Cvltvs - Bass (2010-present) ex-Devilish Impressions, ex-Isolated
▼ Byli muzycy
Alex - Bass (2007-2009) Macabre Omen, Necromaniac, Satanic Supplicia, The One, ex-Razor of Occam, Aere Aeternus, ex-Scythian, ex-Agatus (live), ex-Glorior Belli (live)
S. Bonewhipper - Drums (2007-2009)
T. Slutsodomizer - Guitars (2007-2009) Adorior
▼ Muzycy koncertowi
J. Goat - Guitars (2015-present) Corpus Christii, Filii Nigrantium Infernalium, Göatfukk, Infra, Enthroned (live), Irae (live), Morte Incandescente (live), Vltimas (live), ex-Cold as Blood, ex-Alchemist, Systemik Viølence, ex-Theriomorphic, ex-Utopium

A. Dictator - Guitars (2011-2015) Dictator, Necrosadist, RCO, Satanic Supplicia, Tome of the Unreplenished, Voz de Nenhum, Kafros Lord, ex-Sepulchral Temple, ex-Arkhon, ex-Gravepig, ex-Fleshfeast
Dyskografia:
2009 - Dying Light ov God [EP]
2011 - The Calling Depths
2014 - Svn Eater
2019 - Sacrament [EP]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Lv ... 3540284596
BC: https://lvcifyre.bandcamp.com/music
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Krążą plotki, że nowy album gotowy, kosa i czeka na wydanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 2 lata temu

A tak, na Never Surrender też mi tak mówiono. Jeśli będzie co najmniej tak jak na Pożeraczu Słońc, to o podsumowania przyszłego roku możemy być spokojni ;)
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa

Andrzej Oktawa 2 lata temu

Przydałby się już ten pełniak, bo zacny to zespół. Fajnie jakby znów nawiązali współpracę z Panem Markiem, byłoby miodzio. No a jeśli nowy album to i trasa by się przydała, najlepiej znów z możliwością usłyszenia utworów DLM na żywo.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Płyciwo nosić będzie nazwę Sacrament, a wyda je na CD Malignant Voices. Przynajmniej w Polsce.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Obrazek

Jutro pierwszy track. Będzie to niestety nie album, a EP. Art wykonał sam Timo Ketola.
Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro rok temu

Jest i numer

Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard rok temu

Premiera jutro. Link do albumu:

!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Andrzej Oktawa

Andrzej Oktawa rok temu

Za miesiąc jednak.
卐 Show no mercy for the weak, Jesus mother can suck my dick! 卐
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Jeszcze przedpremierowo wypuszczono cover klasycznego Mordercy Kata:

Awatar użytkownika
pro
Fallen Angel Of Doom

pro rok temu

Dobry cover.
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot rok temu

Zacnie wyszło, mogło by trafić na ten trybut, co wyszedł lata temu. ;)
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom rok temu

Świetny materiał stworzyli. Przy pierwszym kontakcie miałem wrażenie, że jest spoko i tylko spoko i że jednak niedościgniony Svn Eater pozostaje ciągle niedoścignionym a tu się okazuje, że Sacrament depcze mu po piętach. Od kipiącego chaosem otwieracza w stylu najlepszych numerów z drugiej płyty, poprzez wolniejszy Death's Head In Crown aż po wieńczący całość, bardzo dobry cover Mordercy - wszystko siedzi tu dokładnie tak, jak powinno. Ujebany siarką, mroczny death metal najwyższej próby, pełen zajebistych, sunących, gęstych wioseł i z jak zwykle bardzo dobrymi wokalami.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Ja słuchałem ze 2-3 razy do tej pory i niestety jak i wcześniej z Lvcifyre, nie czaję tego grania, zapominam w ogóle, że coś leci i mnie dopiero cover Mordercy z tego zapomnienia wyrywa. Jeszcze pewnie popróbuję, bo długie jakieś to nie jest, ale średnio mi to leży, znaczy się większych emocji nie wzbudza, żeby nie powiedzieć, że żadnych.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog rok temu

Wywiad z Bardo Methodology tradycyjnie wklejam, jak jeszcze ciepły:

http://www.bardomethodology.com/article ... interview/
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex miesiąc temu

Zainteresowałem się nimi właśnie dzięki tej zeszłorocznej epce, która mi się spodobała. W tym tygodniu poprawiłem bardzo dobrym "Svn Eater" i tym samym kapela wylądowała w kręgu mojego zainteresowania.
"Between Shit and Piss we are Born"
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot miesiąc temu

Kupiłeś tę EPkę? Bo cały czas się do tego zabieram, a jakoś mi umyka. Na żywo są rewelacyjni.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex 3 tyg. temu

Nie nie kupowałem, zazwyczaj kupuje coś na koncertach, a że na nich nie byłem no to jeszcze nic nie mam ;)
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Death Metal”