Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5367
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Perpetual Doom

Hajasz 5 lata temu

Obrazek

Obrazek

Dzisiaj ponownie podczas archiwizacji starych demosów natknąłem się na amerykański twór Perpetual Doom, który wydał tylko jedno demo z ciężkim doom death metalem. Dzisiaj modne jest określenie groove, które mi zawsze kojarzy się z pedalskim radosnym skakaniem na scenie i z prymitywnym dżin dżin odgrywanym przez całe kawałki. No to kurwa Perpetual Doom zapierdolili taki groove, że tym wszystkim wielkim zespolikom piórka do gitat wypadły z rączek i grzecznie poszli posłuchać jakiegoś gówna. Perpetual Doom to czterech kolesi, którzy wyglądają jak z gangu na deskorolkach w tych swoich czapeczkach a napierdalają taką muzę, że szok. Dwa pojebane wokale, które "rozmawiają" ze sobą przez całe demo, w chuj ciężar i ten pierdolony nieziemski groove, który ni chuja nie daje żadnej radości do skakania tylko zwiększa ciężar materiału. Tak to kiedyś wyglądało. Dzisiaj można o tym zapomnieć.

Skład:
Bill Brault - Bass
Ken Robert - Guitars, Vocals
Steve Gonsalves - Drums (1992-?)
Philip Labonte - Guitars, Vocals (1993, 1994-1997) All That Remains, ex-Shadows Fall, ex-Killswitch Engage (live), ex-Aftershock, ex-Five Finger Death Punch (live)
▼ Byli muzycy
Sean Thompson - Bass
Matt Bachand - Guitars Act of Defiance, Shadows Fall, Times of Grace (live), ex-Exhumed, Hatebreed (live)
Scott Estes - Vocals
Dyskografia:
1995 - Sorrow's End [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Pe ... Doom/17189
GRINDCORE FOR LIFE
Molotow 666
Tormentor
Posty: 1028
Rejestracja: 6 lata temu

Molotow 666 5 lata temu

O kurwa @Hajasz jesteś BOGIEM!!!! Miałem to przegrane na kasetę... Był rok 2002... U pewnego ziomka w Dębicy odkupilem "Rotting" a PERPETUAL DOOM udostępnił do przegrania. Niestety po kilku miesiącach katowania taśma przepadla... A tu proszę taki temat i przy okazji przypominenie.... Ja pierdole zapomniałem całkiem o tym materiale demo!?!?!?

Wróć do „Death Metal”