deathwhore
Tormentor
Posty: 4438
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

Deathstorm

#1

deathwhore 5 lata temu

Obrazek
To teraz coś z krajowego podwórka. Deathstorm ponoć z Gubina, chociaż może w ten sposób chcą się bardziej na Niemców robić, bo to nigdy nie wiadomo o który Gubin chodzi, a większość składu grała wcześniej w Brutally Mutilated, które miało mieć siedzibę w odległych kilkadziesiąt kilometrów od tegoż Gubina Żarach. No cóż, tak naprawdę nie obchodzi mnie to za bardzo.

Istnienie kapeli odnotowałem w okolicach 2013, po wydaniu debiutu. Pamiętam, że wtedy nagrali jakiś teledysk do Nechesh. Numer był nawet niezły, ale nie zmusił mnie do kupna płyty. W tym roku machnęli następcę, The Unfathomable i tym razem pokusiłem się o cedeka, bo niedrogo leżał i przy okazji wciągnąłem. Chyba stylistycznie przez tych pięć lat nie zmienili się zanadto, w dalszym ciągu leci brutalny, blastujący death metal. Szybkie tempa, niski growl. No cóż, materiał to taki... polski death metal z czasów, gdy oznaczało to death metal cokolwiek przyzwoity. I tak jest też w tym przypadku. Nie jest to objawienie na skalę nawet krajową, ale masywne brzmienie, gitary wyjeżdżające czasem z jęczeniem rodem w Immolation na bardziej deicideowskich podkładach to niezła propozycja, chociaż na pewno nie obowiązkowa. Ot, 100% death metal, który fana gatunku nie zawiedzie. Potrafią trochę zamieszać, potrafią poprawić serią prostych strzałów. Gdybym tego nie miał to nic by się w moim życiu nie zmieniło, ale słucha mi się tego nad wyraz miło.



Skład:
Kuba - Drums (2009-present) Brutally Mutilated
Góral - Guitars (2009-present) Brutally Mutilated, ex-Ebola, ex-Cryptorium
Jędrek - Guitars (2009-present) Brutally Mutilated, Ebola, ex-Kill
Mysth - Vocals, Bass (2009-present) Ethelyn, Kira, ex-Horns, ex-Nemrod, ex-Empire of the Soil
▼ Byli muzycy
Leon - Vocals (2009-2010)
Dyskografia:
2010 - Storm of Death [demo]
2013 - Nechesh
2018 - The Unfathomable



MA: https://www.metal-archives.com/bands/De ... 3540316504
BC: https://deathstormmetal.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Wróć do „Death Metal”