Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Rotten Breath

#1

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Kolejny szwedzki zespół zapatrzony w dni chwały Entombed. Ekipa młoda bo na scenie od 2016 roku i w dorobku jeden duży album Psalms of Eradication, na którym jadą jak rodacy z Entombed na kontrowersyjnym Wolverine Blues. Materiał skompletowali i wydali samodzielnie a całość brzmi całkiem dobrze.

Kapcie nie spadają ale wstydu też nie ma bo zagrać taki death metal z mocnym rockowym pazurem jak na debiut to ciekawe wyzwanie.

Aby dopełnić rytuał chłopaki na sam koniec grają a jakże Wolverine Blues i w ich wykonaniu ten kawałek brzmi ciężej i bardziej serio. Ot taka luźna kapela, która sobie postanowiła pograć muzykę zwaną szwedzkim death metalem. Po prostu dobre granie i nic więcej.

Skład:
Jonas Andersson - Bass
Henrik Falk - Drums
William Wilhelmsson - Drums, Vocals Siberian
Simon Gleisner - Guitars
Hampus Kjellman - Guitars
Rasmus Johansson - Vocals

Dyskografia:
2016 - The Hunt [single]
2017 - Psalms of Eradication



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ro ... 3540427380
BC: https://rottenbreath.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Tagi:
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6136
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 4 lata temu

Hajasz pisze:Po prostu dobre granie i nic więcej.
Ale i tak lepsze, niż Entombed zaprazentował na "Wolverine Blues" i potem. :) Taki Death and Roll z bardzo dobrymi wokalami i w 100% typowym szwedzkim brzmieniem, ale słucha się całkiem przyjemnie.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 4 lata temu

No nie chciałem być aż tak okrutny bo jednak lubię ten Entombed na Wolverine Blues a jest to ostatni ich album jaki posiadam no ale dzisiaj sobie właśnie zapuścilem bohaterów tematu no i nazwijmy to Wolverine Blues 2 chyba jednak lepiej gra.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#4

pit 4 lata temu

Napaliłem się. Odpaliłem. E tam. Po jednym riffie na wstępie, do tego jakiś sampel po którym następuje gitarowy sprzęg jeszcze nie czyni następcy Wolverine Blues. Idę słuchać Trap Them.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#5

Hajasz 4 lata temu

pit pisze:
4 lata temu
nie czyni następcy Wolverine Blues.
Przecież tego nikt tak nie nazwał więc nie ogarniam w czym znowu problem. Czyżbyś i ty Panie @pit miał problemy z czytaniem ze zrozumieniem?
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 5426
Rejestracja: 6 lata temu

#6

pit 4 lata temu

Zawsze. Język to wirus. Jednak to określenie: "nazwijmy to Wolverine Blues 2 chyba jednak lepiej gra" namiesza w głowie nawet ambitnej licealistce.
Awatar użytkownika
Ryszard
Tormentor
Posty: 2991
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

#7

Ryszard 4 lata temu

RB: Włączyłem, zwątpiłem i zamieniłem:



E: Zaraz zobaczę czy wciąż uważam za drugie po Clandestine, cudo.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Wróć do „Death Metal”