"Only Death is Real"
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Undeath

Post Hajasz » 3 mies. temu

Obrazek

Obrazek

Amerykańce z Undeath to konkretni załoganci. Ciężki, obskurny, prymitywny decior to ich znak rozpoznawczy (@yog oblechu trzymaj się z daleka od tego).

Jedna gitara robi swoje, jest siermiężnie a mimo to pachnie rozkładem, bas coś tam plumka ale bardziej dla stworzenia pozoru drugiego wiosła. No i na deser perkusja, która zapewne spowoduje u maestro @yoga niekontrolowane kręcenie się włosów na bródce ala R. Lodbrock.

Radosne trio wydało na ten moment dwa demosy a na każdym kwadrans muzy, która brzmi jak odrobinę lepsza wersja debiutu Carcass a do tego dodatki w postaci Cerebral Rot czy kilku innych amerykańskich popaprańców lat 90-tych, którzy tak uroczo pogrywali na taśmach demo. Drugie demo to lepszy materiał od pierwszego, gdzie surowość była podstawą i trochę zabierała z brutalności. Na drugiej kasetce już jest nowe zajebiste logo a wraz z nim chora atmosfera, klejący się blat i pełen zestaw narzędzi pomocnych do oddzielania mięsa od kości. Piękna rzeźnia.

Skład:
Matt Browning - Drums
Kyle Beam - Guitars
Alex Joseph - Vocals

Dyskografia:
2019 - Demo '19 [demo]
2019 - Sentient Autolysis [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Undeath/3540451166
BC: https://undeath.bandcamp.com/music
BC: https://caligarirecords.bandcamp.com/music
YOU SUFFER, BUT WHY ?

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » 3 mies. temu

Zachęcony, włączyłem od razu to pierwsze demo i zapowiada się fajnie, bo taki motany obskurny death lubię, ale brzmienie to kurwa mać co tu się dzieje??? Trzymam sobie nogi na subwooferze i czuję jak mi podskakują, a wcale jakoś głośno tego nie słucham. Przebojowe te ich melodyjki. Nie byłbym sobą, gdybym nie zauważył, że pierwszy kawałek kończy się motywem, który brzmi identycznie co jedno z przejść z Vitrification of Blood Krwistej inkantacji, tylko się tak uroczo urywa, że niby nie ;)

Demo się kończy - czekam na album. Zajebisty groove ten ich decior ma.

Chyba jestem w klimacie, bo dziś groby przodków sprzątałem ;)

Obrazek
Edit: Te 250 kopii drugiego dema podobno prawie sold out, Caligari zapowiada drugie wydanie.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Post Pioniere » 3 mies. temu

Tu nie trzeba być prorokiem, by dojść do oczywistych wniosków, że to muza dla mnie. Ja nawet bez słuchania, widzę grany styl muzyczny oraz producenta Caligari Records i bez @Hajasza tematu, bez jakiejkolwiek zachęty, ani szczegółowych opisów, wiem, że mi się spodoba. A jak się dodatkowo z ciekawości luknie, na MA, by zobaczyć, co to za band, to tam tylko na podstawie wysokiej oceny z recki (90%) się dopełni i potwierdzi me wstępne założenie — jak dotąd nie zawiodłem się na ich produkcjach.
HUMAN
Tormentor

Post HUMAN » 3 mies. temu

Panowie dowalili konkretnie , mega dobry wokal , ciężar i moc przede wszystkim , dużo się dzieje warto mieć ich na uwadze . Gorąco kibicuje by udało się nagrać debiut i nie stracili chęci i zapału i pomysłów .
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

Post yog » miesiąc temu

Już za moment, już za chwilkę wyjdzie split z Devoid of Thought. Premiera 14 listopada. Nic to jednak nowego, a raz jeszcze przednie drugie demo w kolejnym już wydaniu, tym razem zamiast kasety na winylu (200 sztuk).

Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”