Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 378
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Revolting

#1

Canidia 4 lata temu

Obrazek
Revolting, czyli współczesny zespół dumnie nazywający siebie old school death metalem, pochodzący ze Szwecji z niezmordowanym Roggą Johannsonem na czele. Zespół nigdy nie osiągnął większego sukcesu, bo też nie wyróżnia się niczym specjalnym, a kapel, które grają śmierć metal w starym stylu w lepszym wykonaniu jest co najmniej kilka. Mimo wszystko Revolting ze swoim szwedzkim brzdąkaniem zasługuje na BL na wzmiankę, choćby ze względu na całkiem przyjemny album In Grisly Rapture.

Skład:
Grotesque Tobias - Bass Nekropolis
Mutated Martin - Drums Nekropolis
Revolting Rogga - Vocals, Guitars (2008-present) Bloodgut, Dead Sun, Down Among the Dead Men, Echelon, Eye of Purgatory, Fondlecorpse, Furnace, Ghoulhouse, God Cries, Grisly, Heir Corpse One, House by the Cemetary, Humanity Delete, Johansson & Speckmann, Lobotomy Dept, Massacre, Megascavenger, Metal Against Coronavirus, Monstrous, Necrogod, Paganizer, PermaDeath, Pile of Skulls, Putrevore, Reek, Ribspreader, Rogga Johansson, Severed Limbs, Stass, Stygian Dark, Svitjod, The Cleaner and Mr. Filth's Van Murders, The Dead Cold, The Skeletal, Those Who Bring the Torture, To Descend, ex-Carve, ex-Demiurg, ex-Eaten, ex-Foreboding, ex-Minotaur Head, ex-Skeletal Spectre, ex-Swarming, ex-Terminal Grip, ex-The Grotesquery, Catacomb, Disruptor, Troikadon, ex-Banished from Inferno, ex-Graveyard After Graveyard, ex-Sinners Burn, ex-The 11th Hour, ex-Deranged (live), ex-Bone Gnawer, ex-To the Gallows
▼ Byli muzycy
Desmond Root - Lyrics


Dyskografia:
2008 - Promo 2008 [demo]
2009 - Bonesaw Leftovers [EP]
2009 - Dreadful Pleasures
2010 - The Terror Threshold
2011 - In Grisly Rapture
2012 - Hymns of Ghastly Horror
2012 - Within the Morbid Ossuary [split]
2015 - Nightmare Disorder [split]
2015 - Visages of the Unspeakable
2018 - Monolith of Madness
2020 - The Shadow at the World's End




MA: https://www.metal-archives.com/bands/Re ... 3540271425
BC: https://razorbackrecords.bandcamp.com/music
BC: https://fda-records.bandcamp.com/music
BC: https://revoltingdeath.bandcamp.com/music
yog pisze:
4 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17451
Rejestracja: 7 lata temu

#2

yog 2 lata temu

Jesienią minionego roku ukazał się nakładem Transcending Obscurity album The Shadow at the World's End, więc pozwoliłem sobie dodać bandcampa do posta powyżej.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#3

Szajtan rok temu

29. listopada dzięki wytwórni Xtreem Music ukaże się ósma płyta zatytułowana Born to Be Dead.
Obrazek
Spis kompozycji:
1. Souls of Sorrow
2. Born for Butchery
3. Master of the End
4. The Suffering
5. Flesh on the Razor Wire
6. Tentacles Come Crawling
7. A Trail of Human Blood
8. Rotting in the Depths
9. The Knowing
10.Born to Be Dead
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2893
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#4

Szajtan rok temu

Kolejny album w tym roku od Rogga Johansson. Miodnego death metalu nigdy nie za wiele 😉.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#5

Hajasz rok temu

Kierwa rzucił byś chociaż oko na post wyżej, gdzie już pisałeś o tej płycie. I chuj, że wyszła. Każdy wie, że wyszła. Dopisz jeszcze o której godzinie i w jakim sklepie pojawiła się.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5229
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#6

Hajasz 2 mies. temu

Tak mi dzisiaj ten chłopczyk tym tekstem o rimmingu zrobił wieczór, że postawiłem na coś lajtowego, bez zobowiązań. Padło na Revolting bo płyt od zajebania a jak mnie pamięć nie myli to nie ma czego tam słuchać. Postanowiłem to sprawdzić.
Pierwsze cztery autentycznie przeleciały z ucha do ucha. Takie dobijające się do średniej granie, o którym po wyjściu na chwilę do kibla oddać mocz już się zapomina. Okładki też każda kolejna to chujnia z grzybnią. Zapewne to płytki wydawane po taniości a najważniejszą ideą Revolting jest granie dla zabawy. Dopiero na piątym albumie coś mnie ruszyło i ten okazał się najlepszym z tych co leciały przed nim. Coś zostało w głowie, jakieś melodie, riffowanko, zagrywki. Nawet okładka mimo, że dalej bieda jakaś taka zapamiętliwa. Niestety mój entuzjazm szybko został zgaszony bo już kolejny album to takie 50/50 czyli połowa chujni i połowa nawet dobrego grania. Szkoda bo o ile pierwsze cztery albumy były wydawane rok po roku stąd pewnie prezentują taki słaby poziom to potem jest dłuższa przerwa i album, który nader się wyróżnia. Szósty album wydany po trzech latach od poprzedniego nic nie wniósł i skisnął na mieliźnie. Na koniec zostawiłem dwa "kąski" bo album wydany dla TOR i Xtreem. Po okładkach liczyłem na jakiś awans bo obrazy to względem poprzednich skok niesamowity. Niestety oba albumy to nic nie wnoszące granie dla samego grania i o ile ten wydany dla TOR wyróżnia się brzmieniem na plus to ten dla Xtreem ma totalnie skopane brzmienie i jest dziwnie cicho nagrany. Tak więc lektura Revolting zaliczona abyście wy nie musieli. Jak ktoś lubi to będzie lubić ale w strefie środkowej drugiej ligi to wypadałoby po tylu latach na scenie przynajmniej zostać liderem tejże a nie cieszyć się, że kolejny sezon za nami a kolejne przed nami.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”