Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Calm Hatchery

Czit rok temu

Obrazek

Obrazek

Polska kapela parająca się Death Metalem o tematyce wojennej. Na koncie 3 naprawdę świetne pełne albumy, z czego najlepiej słucha mi się "Sacrilege of Humanity".

Skład:
Panzerhauser - Guitars (lead and rhythm) (2002-present) ex-Stygmat, ex-Dead Infection, ex-Tehace, ex-Skuty Lodem
Hacel - Bass (2006-present) ex-Extremis Necrosis, ex-Aggressor, ex-Moby Dick
Szczepan - Vocals (2006-present) The Black Thunder, Deabhar, ex-Aniibal
Radosław Szczepański - Drums (2008-present) Sacrilegium, ex-Tehace, ex-The Black Thunder (live)
Jakub Kwidziński - Guitars (2013-present)
▼ Byli muzycy
Gronek - Bass
Dyx - Drums The Black Thunder, Aniibal, ex-Deabhar
Radad - Drums ex-Immemorial Ages, ex-Total Eclipse, ex-Via Mistica, ex-Priesticide Lust
Maciek "Iwan" Jakoniuk - Guitars, Bass Cinis, ex-Diseased, ex-Eileithyias
Gunnar - Vocals ex-The Growling Stones, ex-Abused Majesty, ex-Bloodpaint, ex-Heuresis
Ghaez - Vocals Abused Majesty, ex-Apokatastasis, ex-Via Mistica
Zombie - Guitars (rhythm) (2006-2012) ex-In Silence
Michał Mezger - Guitars (2012-2013) Devour Universe, Struggle with God, ex-Purplehaze Ensemble, ex-Resurrection (live), ex-Tehace (live)
▼ Muzycy koncertowi
Maar - Bass Abused Majesty, ex-Hermh, ex-Via Mistica, ex-In Extremis, ex-Stygmat
Grzesław Bam - Bass (2008) The Black Thunder, Deabhar
Michał Mezger - Bass (2015) Devour Universe, Struggle with God, ex-Purplehaze Ensemble, ex-Resurrection (live), ex-Tehace (live)
Dyskografia:
2002 - The First Dream [demo]
2006 - El-Alamein
2007 - These Which Were [EP]
2010 - Sacrilege of Humanity
2014 - Fading Reliefs
2016 - Lago / Calm Hatchery [split]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ca ... hery/37695
BC: https://calmhatchery.bandcamp.com/music
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Tagi:
Awatar użytkownika
Metalized
Tormentor

Metalized rok temu

Karm Dzieciary/ krem na wżery. Nie moje to granie w zasadzie, ale był okres, że co chwila oglądałem live. Można słuchać a pewnie, ja to robię rzadko ale nie zniechęcam, może się podobać taki ładny defik
Awatar użytkownika
Pogan696
Fallen Angel Of Doom

Pogan696 rok temu

Znam od lat. Nawet paru ziomków z Bytowskiej ekipy osobiście. Kibicuje od zawsze. Pamiętam jak wypierdolili koncert konkursowy przed występem przed Napalm Death w 2010 r. na Generacji w Koszalinie. Ogień. Wtedy się odpalili. Typek z Materii wyjebał chyba wtedy zęby w mosh'u? :). Kreatywni i ambitni. Na koncertach zawsze full energii. Chce się wybrać za tydzień na ich gig do Słupska. Propsuje zawsze, bo to naprawdę spoko Kaszuby :).
deathwhore
Tormentor

deathwhore rok temu

Takie tam. Średnia krajowa. Trochę łapią się do polskiej szkoły plastikowego death metalu, gdzie wszystko jest poprawne, ale brakuje szaleństwa, brakuje obrzydliwości, brakuje wpierdolu.
Nebiros pisze:
10 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Vortex
Tormentor

Vortex rok temu

Coś tam się dzieje u nich? Pierwszy pełniak nawet mnie porobił, ale z roku na rok fascynacja nawet i debiutem zaczęła maleć.
"Between Shit and Piss we are Born"

Wróć do „Death Metal”