Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5367
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Opole

Innards

Hajasz 4 lata temu

Obrazek

Obrazek

Portugalski Innards to nowy twór na scenie ale zapewne w przyszłym roku będzie o nich głośno za sprawą debiutu, który ma ukazać się poprzez Transcending Obscurity. Rasowy OS Death Metal, zawierający najlepsze elementy tegoż a dodatkowo doprawiony kleistą materią wczesnego Carcass, Repulsion i Impetigo.

Chłopaki mają zacne inspiracje bo obok wiadomych pojawia się czołówka austriackiego death metalu w postaci Pungent Stench i Disharmonic Orchestra.

Na debiucie chłopakom w jednym kawałku zaryczał Kam Lee i poświdrował solówkami Frank Blackfire. Co prawda zapowiadany debiut to zaledwie mini albumik z trzema kawałkami ale zapowiada się brawurowo. Premiera w lutym przyszłego roku.

Skład:
Rui Gil - Bass ex-Necrose, ex-Unburn
Rolando Barros - Drums Di.Soul.Ved, Grog, Namek, Neoplasmah, Nephtys, Nethermancy, Scent of Death, Dead Meat (live), The Sorcerer (live), ex-The Firstborn, ex-Filii Nigrantium Infernalium, ex-Sacred Sin, ex-Switchtense (live), ex-Ava Inferi, ex-Hordes of Yore
Hugo Andremon - Vocals, Guitars (2017-present) The Sorcerer, ex-Hellfuck, ex-Di.Soul.Ved, ex-Filii Nigrantium Infernalium, ex-Grog, ex-Simbiose

Dyskografia:
2020 - Back from the Grave, Straight in Your Face [EP]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Innards/3540463969
BC: https://innardsdeath.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 1581
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 4 lata temu

Bardzo dobre demo, także czekam na cały album, piękna solóweczka.

Wróć do „Death Metal”