Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny
Posty: 2744
Rejestracja: 4 lata temu

Concrete Winds

DiabelskiDom rok temu

Obrazek
Powstały na gruzach znanego tu i ówdzie Vorum projekt z dość niecodziennego miejsca jakim są Wyspy Alandzkie. Panowie wydali pod banderą Sepulchral Voice Records jeden z lepszych materiałów minionego roku. Primitive Force, bo taki nosi tytuł, to 25 minut zwartego, dzikiego, na wskroś metalowego w najbardziej metalowym i niekucowym tego sformułowania znaczeniu poczerniałego death metalu. 2-3 minutowe wyziewy przy których chce się biegać po pokoju, robić młyn z Kotem i Konkubiną i napierdalać w każdym z refrenów. Album zlatuje nie wiadomo kiedy i człowiek nawet się nie obejrzy a już włącza go po raz wtóry. Ścisła czołówka śmierć metalu 2019, grzech nie znać.

PS. Kawałek pt. Tyrant Pulse naprawdę ma jakiś chory, nerwowy i wrzynający się w mózg puls, chyba najlepszy numer na płycie, zaraz obok Sulphuric Upheaval i wszystkich pozostałych :)

Skład:
Mikko - Drums (2019-present) ex-Vorum, ex-Haudankaivaja
P.J. - Guitars, Bass, Vocals (2019-present) Degial, ex-Vorum, ex-Haudankaivaja, Begravningsentreprenörerna

Dyskografia:
2019 - Primitive ForceMA: https://www.metal-archives.com/bands/Co ... 3540457013
BC: https://concretewinds.bandcamp.com/music
Panzer Division Nightwish

Tagi:
Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 376
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Canidia rok temu

Też na Tyrant Pulse zwróciłam szczególną uwagę. Fajna kapela, na początku musiałam się przyzwyczaić do wokalu, ale im dalej w las, tym bardziej mi to siada. Ciekawa, z pomysłem, nie jest to kolejny podręcznikowy dm (choć i na taki nie narzekam ;) ). Z CW bije jakieś takie szaleństwo i chaos, które są bardzo autentyczne i myślę, że to nadaje zespołowi swoistości.

A, no i dzięki @yog za polecenie, hiehiehie.
yog pisze:
rok temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.

Wróć do „Death Metal”