Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

War Master (USA)

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Amerykański War Master powstał w 2009 roku w Houston (Texas). Panowie od samego początku grają mocarny Death Metal, w którym wyraźnie czuć klimat i ducha wczesnych lat 90-tych. Panowie mają na koncie dwie EPki, trochę demek i splitów i przede wszystkim jedynego jak do tej pory pełniaka "Pyramid of the Necropolis". Płytę polubiłem dosłownie od pierwszego riffu. Polecam obadać każdemu kto lubi dobry Death Metal w starym stylu.

Obrazek
Skład:
Neal Dossey - Guitars (2009-2016) ex-Nibiru, ex-Insect Warfare
R.G Warminster - Vocals (2012-present) Noisear, ex-Insect Warfare, Weak Minds, ex-Hatred Surge, ex-Krime Pays When Pigs Die
Dobber Beverly - Drums (2015-present) Demoniacal Genuflection, Infernal Dominion, Ingurgitate, Malignant Altar, Necrofier, Oceans of Slumber, Sect of Execration, ex-Braced for Nails, ex-Insect Warfare, ex-Images of Violence, ex-Manticore (live), ex-Viral Load, ex-Inextricable Entrails
Mat V. Aleman - Bass (2016-present) Malignant Altar, Necrofier, Oceans of Slumber
Anthony Contreras - Guitars (2016-present) Demoniacal Genuflection, Ingurgitate, ex-Oceans of Slumber
▼ Byli muzycy
Trans Am - Bass (?-2016) Goatwhore (live), ex-Pleasant Valley, Lesser of Two, ex-Hod, ex-Ancient VVisdom, ex-Blood of Ronin
Jon West - Drums (?-2014) Agamemnon
Tom Roberts - Bass (2009-?) Petrification, WolfCult, ex-Dissent, ex-Versklaven
Stephen Bower - Drums (2009-?) Cryptic Void, WolfCult, ex-Nibiru, ex-Dissent, ex-Peasant
Ben Gott - Guitars (lead) (2009-?) Cryptic Void, Türbokrieg, ex-Dissent, ex-Nibiru, ex-Peasant
Daniel Shaw - Vocals (2009-2012) Cemetarian, The Filthöundz, ex-Blaspherian, ex-Baphomet's Call
J.T. Smith - Guitars (2013-2016) Krigblåst, The Blood Royale, Ungrieved, ex-Imprecation, ex-Deviation
Dyskografia:
2009 - Chapel of the Apocalypse [demo]
2010 - Thrones of Tyranny [EP]
2010 - Demo 2010 [demo]
2011 - Pyramid of the Necropolis
2013 - Blood Dawn [EP]
2014 - War Master / Nashgul [split]
2014 - War Master / Unholy Grave [split]
2016 - MMXVI [demo]
2016 - Blood Dawn / Pyramid of the Necropolis [kompilacja]

Pełniak podobno nagrany był w całości na tego typu sprzęcie. :)

Obrazek

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Wa ... 3540287855
BC: https://warmaster.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

Bolt Thrower worship aż tutaj czuć. Nazwa pewnie też zaczerpnięta z legendarnej płyty angoli. Jutro sobie sprawdzę w drodze do pracy ale tak na szybko po kilku fragmentach chyba się polubimy bo takiego grania niewiele jest.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
tak na szybko po kilku fragmentach chyba się polubimy
Natknąłem się na ten zespół dosłownie na dniach przez kompletny przypadek (akurat jestem chory i nie za bardzo mam siłę i ochotę na robienie czegokolwiek konstruktywnego, więc przynajmniej mogę poświęcić nieco czasu na szukanie ciekawych zespołów) i była to tak zwana miłość od pierwszego odsłuchu. :) Jestem pewien, że również Tobie się spodoba. :)
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Hajasz 2 lata temu

No tak jak myślałem to jest bardzo dobry klon Bolt Thrower i najważniejsze, że nie starają się być kopią 1:1. Dzisiaj ten album poleciał z 10 razy tak, że zapamiętałem najważniejsze hiciory z albumu jak choćby Mass Cremation czy Ritualistic Carnage. Klasyczne dobry death metal.
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”