Awatar użytkownika
Canidia
Fallen Angel Of Doom
Posty: 376
Rejestracja: 2 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

Grave Infestation

Canidia rok temu

Obrazek

Obrazek

Moje najnowsze odkrycie to death metalowy zespół prosto z Kanady. Wiele do słuchania nie ma, bo raptem dwie demówki, ale zdecydowanie warto - Kanada po raz kolejny udowadnia, że umie zrobić porządne gruzy. Na drugim demo znajdziemy cover Entombed, co nie znaczy, że kapela przejęła wyłącznie szwedzkie wpływy. Nawet oprawa graficzna zdradza mocną inspirację old schoolem i demówkami z lat 80. i wczesnych 90.

Skład:
TS - Bass Ahna
AS - Drums Ahna, Ceremonial Bloodbath, Temple of Abandonment, ex-Fortress, ex-i/i, ex-It's a Living Thing, ex-The National Shield, ex-Waste Away
BC - Guitar
GC - Guitar, Vocals Ahna, Ceremonial Bloodbath
▼ Muzycy koncertowi
BC - Guitars
Dyskografia:
2018 - Infesticide [demo]
2019 - Infestation of Rotting Death [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... 3540448876
BC: https://graveinfestation.bandcamp.com/music
yog pisze:
2 lata temu
Jebać wasze zdanie w takim razie.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 14198
Rejestracja: 4 lata temu

yog 9 mies. temu

Po pierwszym demie sądząc, mamy do czynienia z udanym powrotem do czasów, kiedy w death metalu albumy za często nie wychodziły i przypuszczam, że fani wszelkich Necrovorów, Nihilistów, sadystycznych intencji czy Carnage będą zadowoleni. Bo i czemu by mieli nie być, skoro jest to granie na tyle podłe, co na riff zorientowane, z jakimś tam akcencikiem z horroru, bo wiadomo - tak trzeba było. Po drugim też można tak sądzić. Trochę tam jeszcze demówkowego Death, bo i jest to granie dla miłośników deathu lat 80. Z urozmaiconą i przyjemną perką zresztą.

To powyżej napisałem chyba tego dnia, którego powstał wątek i z jakiegoś powodu nie wysłałem, ale jeszcze potem słuchałem i raczej zdanie to podtrzymuję (chyba).

W każdym razie, debiutancki album Grave Infestation będzie nosił tytuł niewiadomy, ale wiadomo, że wyjdzie w Invictus w roku 2021 wraz z reedycją demosów na cd/lp. Jest na etapie między mixami a masteringiem.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 3530
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: Stolica Kujaw Zachodnich

Vexatus 9 mies. temu

Demówki są całkiem spoko - kawał (a nawet dwa) dobrego Death Metalu dość mocno zorientowanego na OS. Jeśli nie przekombinują za bardzo z produkcją to może być bardzo udana płyta.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 14198
Rejestracja: 4 lata temu

yog 5 mies. temu

Póki co nieco nieśmiałe zapowiedzi ze strony Invictus Productions, że później w tym roku album o tytule Persecution of the Living i że winyl i cd z demosami w podobnym czasie się pojawią. Co zapowiadano już wcześniej.

Obrazek
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”