deathwhore
Tormentor

LaSanche

deathwhore 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Już widzę jak tymi ryjami kręcicie z niesmakiem patrząc na nazwę. Co to w ogóle nazwa dla metalowej kapeli? Przyznam szczerze, że sam kurwa nie pamiętam o co chodziło z tym szyldem który prędzej kojarzyłby się z flamenco niż death metalem, ale Bjorn jakoś ładnie to w wywiadzie tłumaczył, że jednak pasuje. A że to papierowy wywiad, a ja nie mam pod ręką zinów to nie przypomnę sobie i nie błysnę przed wami jak kura jajami.

A co za Bjorn? No Bjorn lideruje zespołowi LaSanche. Kiedyś grał też w innych kapelach. Grał w przyzwoitym Hod, w nieco bardziej znanym black metalowym Thornspawn no i dawno temu w absolutnie w chuj kultowym Necrovore, ale nie grał na Divus de Mortuus.

No a teraz pan Bjorn Haga gra właśnie w LaSanche które najbardziej może kojarzyć się właśnie z ostatnim z wymienionych zespołów. Może jest mniej black metalowy, czyściej nagrany no i gorszy ogólnie, ale ogólnie taki numer Paladine Transference mógłby z powodzeniem mógłby reklamować jako nigdy nienagrany numer Necrovore właśnie. Wyraziste riffy, pewne echa thrash metalu (takie same jak na Altars of Madness), dużo blastów i sensownych przejść. A właśnie, bębny mimo że na nagraniach są jeszcze z automatu, to są bardzo sensownie napisane. Brzmienie nie kłuje w uszy. Oczywiście ktoś kumaty zauważy, że przejścia po niektórych riffach są za każdym razem takie same, ale można to przeżyć. Obecnie zespół ma już normalnego bębniarza i mam nadzieję, że niedługo pierdolną w końcu pełniakiem.

Fani Necrovore, starego Morbid Angel i Vader (z czasów gdy Vader nagrywał death metal, a nie jakieś pierdoły) myślę, że się nie zawiodą.

Skład:
Chago Gonzalez - Drums Antisma, Burial Shroud, ex-Disfigurement, ex-Butchered Saint
Ron Slavin - Guitars (rhythm) Burial Shroud, Cheese Grater Masturbation, ex-Incest, ex-Butchered Saint
Bjorn Haga - Guitars (lead), Vocals (2010-present) Blood Storm, ex-Gnostic, ex-Necrovore, ex-rehtaF ruO, ex-Hod, ex-Thornspawn, ex-Ankou, ex-Obsessed Death
▼ Byli muzycy
Bryan Gastelum - Drums (2010-2012, 2015-?) Ancient Malus, Chaotic End, Happy Days, Preteen Deathfuk, Monotor, ex-Flesh Feast, ex-Hod (live), ex-Plutonian Shore
Chris Rossmeier - Bass (2011-2013) Horrific Visions, Unikron, ex-Defiled Crypt, ex-Plutonian Shore
Joe Gonzalez - Guitars (2011-2013) Bloodthrone, Unikron, ex-Engorge, ex-Neptune
Dave Monroe - Drums (2012-2014) ex-Blessed Agony
Derek Rivers - Bass (2013-2019) (R.I.P. 2019) ex-Incest, ex-Hod, ex-Satan's Goat, ex-Blood Storm (live), ex-G.G. Allin
Randy Cadena - Vocals (2013-2014) ex-Force of Genocide, Of Ruins
▼ Muzycy koncertowi
Jake Holmes - Bass (2018) Churchacide, In Oblivion, Morbosidad, Morgengrau, Widower, ex-Eltiton, ex-Plutonian Shore, ex-Vulse, ex-Condemner, ex-Trench Warfare, ex-Venereal Baptism, ex-Ayasoltec (live), ex-Funeral Ash (live), ex-Hod (live), ex-Odium Totus (live), ex-Whore of Bethlehem (live), ex-Humut Tabal, ex-Khringe, ex-Crucifragment
Dyskografia:
2012 - Death Magick [demo]
2018 - LaSanche Death Trek 2018 [demo]

MA: https://www.metal-archives.com/bands/La ... 3540348924
BC: https://lasanche.bandcamp.com/music
Nebiros pisze:
2 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Nazwa nieudana faktycznie, nie zachęca, ale jak piszesz, że to jakieś Necrovory, Morbid Angele i generalnie klimaty boota Harmony Dies wolumenu pierwszego (i zdaje się ostatniego), to sprawdzę sobie, bo lubię takie death metale. W ramach ciekawostki dodam, że pierwsze demko Death Magick wyszło sumptem poznańskiego Gruft Prodüktion. Nie jestem natomiast przekonany co do świetlistej przyszłości kapeli, bo MA podaje, że na ostatnim demo LaSanche Death Trek 2018 prócz wspomnianego powyżej Bjorna grał jedynie Derek Rivers na basie (mający też epizod u samego G.G. Allina), lecz on już niestety nie żyje z powodu raka.

Edit: Fajne i przyjemne granie, faktycznie morbidandżejowe, wirujące riffowanko. Nie tańczą.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor

deathwhore 2 lata temu

Jeszcze w listopadzie normalnie nakurwiali sztuki, a Bjorn na fejsiku pisał kilka dni temu, że szlifują nowy materiał na płytę. Metal Archives to nie jest wyrocznia.
Nebiros pisze:
2 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 lata temu

Dla kogo nie jest, dla tego nie jest!
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere 2 lata temu

Wyrocznia może nie, ale nierzetelne info potrafi często pogrzebać kapele dla szczerszego grona odbiorców, którzy jednak wertują zasadniczo strony MA, a nie inne źródła.

Wróć do „Death Metal”