Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17580
Rejestracja: 7 lata temu

Maliblis

yog 4 lata temu

Obrazek
Maliblis to powstały w 2015 roku death metal z Denver z drącym japę wokalem (wspartym chwilami niskim pomrukiem) i bujająco-spiralnymi riffami w klimacie dość jaskiniowo-oldschoolowego, satanistycznego deathu. Zacne granie, z którego w przyszłości wykluje się Black Curse. Rozpisywać przesadnie nie ma się nad czym, bo cały dorobek zespołu zawiera się w jednej kasecie - Promo '17 i jednym kawałku nazwanym Fiery Seer, trwającym ciut poniżej 5 i pół minuty.

Skład ten sam, co w Black Curse. Co prawda MA twierdzi, że niejaki Gravetorn (perkusista/wokalista Spectral Voice) gra tu na perkusji, ale mi się nie wydaje, żeby tu dwóch perkusistów było i żadnego wokalisty, więc wpisałem, zgodnie z tym, co jest we wspomnianym powyżej już dwa razy Black Curse.

Logo zrobił Equitant, znany między innymi z wczesnego Absu, założyciel Black Montanas.

Skład:
Morris Kolontyrsky - Bass Black Curse, Blood Incantation, Spectral Voice, Stillborn Fawn, Homebody, ex-Nekrofilth, ex-Wayfarer (live)
Antinom - Drums Black Curse, Dominion, Khemmis, Dagon, ex-Vasaeleth, Aat
Gravetorn - Guitars, Vocals Abysmal Dimensions, Black Curse, Spectral Voice, ex-Gravetorn, Roskopp, City Hunter (live), Mutated (live), ex-Nekrofilth
Jonathan Campos - Guitars Black Curse, Primitive Man, Reproacher, ex-Cobalt (live)

Dyskografia:
2017 - Promo '17 [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... 3540424141
BC: https://maliblis.bandcamp.com/music
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Tagi:

Wróć do „Death Metal”