Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7879
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Os

Vexatus

Obrazek
Os to deathmetalowe plugastwo stacjonujące gdzieś w Budapeszcie. Na koncie jak do tej pory tylko demo i jedna EPka "Prehuman Death Magic" wydana 13 marca 2020 roku przez Funeral Chants Productions na MC. Nic więcej na temat tego węgierskiego zespołu nie wiem, bo poznałem go zaledwie z godzinę temu i to tylko dlatego, że @HUMAN był łaskaw wstawić to cudo w szałtboksa. :) No taki Death Metal to ja lubię! :twisted: :twisted: :twisted: Wolne i średnie tempa, nisko strojone i surowe gitary, bardzo specyficzna grobowa atmosfera, wokal nagrany na dnie studni... No coś pięknego. :) EPka to tylko niespełna 15 minut materiału, ale i tak zrywa papę z dachu. Demo też jest niczego sobie - dobre kawałki, tylko brzmienie jest nieco gorsze. Słuchać i nie marudzić. ;)

Dyskografia:
2017 - Demo MMXVII [demo]
2020 - Prehuman Death Magic [EP]



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Os/3540431882
BC: https://osdeathworship.bandcamp.com/music
HUMAN
Tormentor
Posty: 1972
Rejestracja: 9 lat temu

HUMAN

Konkret ep-ka, tylko 15 minut ale jakich bez cukru, plastiku czyli zdrowo a to najważniejsze zwłaszcza teraz.
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 7879
Rejestracja: 9 lat temu
Lokalizacja: Mieszkam z matką i piję z królikiem!

Vexatus

To jest tak zajebiste, że nie mogę się od tego uwolnić. :)