Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4616
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Skarz

Hajasz 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Grecki duet, który nasłuchał się bardzo dużo takich płyt jak Slowly We Rot, Cause Of Death czy The End Complete. Tak, właśnie goście grają w 100% jak Obituary, można nawet nazwać ich zespołem klonem a z takimi zespołami to różnie bywa ale co najważniejsze zdarzają się takie, które potrafią grać lepiej niż zespół, na którym się wzorowali. Wspomnianych trzech albumów to wiadomo, że nie da rady bo to inne czasy ale współczesne oblicze Obituary przy dwóch grekach wypada bardzo blado. Skarz sobie sam wydał debiutancki album What Remains, na którym odegrali Obituary jak za najlepszych lat.

36 min OS Death Metalu, w którym obok absolutnej fascynacji Nekrologiem można jeszcze usłyszeć echa Death czy Disincarnate. Generalnie gdyby z takim albumem powróciło Obituary zewsząd dochodziłby zapach gówna, którym by się obsrali z podjarki fani amerykańskiej legendy a tymczasem zrobił to duet Skarz i uciszył w powrotnym etapie mistrzów. Moje gratulacje.

Skład:
Dimon's Night - Bass, Drums Blessed, Feeble, Horrorgraphy, Humanity Zero, Inhibitions, Misanthropy Apotheosis, Slough of Despair, ex-Buried Emotion, ex-Heathendom
Kostas Sarcastic - Guitars, Vocals Sarcastic Obedience, ex-Humanity Zero

Dyskografia:
2020 - What RemainsMA: https://www.metal-archives.com/bands/Skarz/3540466580
BC: https://skarz1.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”