Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4423
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Leprophiliac

Vexatus 2 lata temu

Obrazek
Kolejny (i prawdopodobnie ostatni) odcinek cyklu "@Pioniere i jego polecanki z PW"... Leprophiliac to dwuosobowy hiszpański zespół grający OS Death Metal. Panowie stacjonują w pięknym hiszpańskim Kryształowym Mieście, ale ich muzyka jakoś nie oddaje jego klimatu. :) Panowie grają bardzo Death Metal w średnich i wolnych tempach z przepięknym (przebrzydłym ;)) brzmieniem i świetnymi wokalami. Na koncie mają jak do tej pory demko, reha i wydanego kilka dni temu świetnego debiutanckiego pełniaka "Necrosis". Polecam się zapoznać z tym materiałem, bo warto. :)

Obrazek
Skład:
Suici - Drums, Vocals Liturgical Damage, ex-Cenotaph, ex-TST
Dopi - Guitars, Bass, Vocals Liturgical Damage, Mutilated Veterans, Premature Burial, Ruinebell, ex-Bodybag, ex-Deadmask, ex-Defender, ex-Dishammer, ex-Frustradicción, ex-Machetazo, ex-Worship the Sun, Generic Death, The Bastards / Bastärdos, ex-Abismo, ex-Grub, ex-Mol, ex-Mundo Inferno, ex-The Deadfucks, ex-Wicked

Dyskografia:
2019 - Caskets of Flesh [demo]
2020 - Necrosis
2021 - La Carne Se Desprende De Los Huesos [split z Concilio Cadaverico]Skorzystam także z okazji, żeby się pożegnać, ponieważ jest to mój ostatni temat na forum (przynajmniej w dającej się przewidzieć najbliższej przyszłości). Pozdrawiam wszystkich użyszkodników! :)MA: https://www.metal-archives.com/bands/Le ... 3540459049
BC: https://leprophiliac.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3453
Rejestracja: 5 lata temu

Pioniere rok temu

Wczoraj wyszedł split Hiszpańców z meksykańskimi death/grind-ersami z Concilio Cadavérico - na razie tylko w formie digital, udostępnionej za, co łaska (free) w poniższym BC Life After Death Records, gdzie wspominają, że ma być też kaseta.

Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 770
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 7 mies. temu

Necrosis zajebisty album. Takie piwniczne brzmienie zmieszane z bujającymi rifami. Wokal z Machetazo też robi robotę. Dzisiaj udało się wyrwać chociaż MC, więc przy okazji sprawdzę resztę materiału ekipy. Takie OSDM szanuję. Okładka też zajebista.
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny
Posty: 1080
Rejestracja: 5 lata temu

Czit 7 mies. temu

Kurde ani się nie wypowiedziałem na temat Necrosis, a katowalem płytkę bardzo mocno i regularnie wracam. Wyjebiste wokale i genialny klimat!
yog pisze:
3 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Wróć do „Death Metal”