Awatar użytkownika
Destro

Re: Azarath

Destro tydzień temu

Tagi:
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit tydzień temu

Co to dużo mówić... Przyjebane i to konkretnie. Srogie zniszczenie w stylu Azarath, ekstremalnie szybka, siarczysta rzeźnia, ale urozmaicona przepięknymi zwolnieniami.

Obawiałem się, że brak Necrosodoma bardzo da się we znaki, ale jest na prawdę dobrze.
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot tydzień temu

Zbylu fajnie bębni, całkowicie inaczej niż w B. Klasyczniej. Jest super. Niemniej nie będę więcej słuchał, czekam na płytę.
Allah jest wielki, ale B-52 też jest duży.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny

Pioniere tydzień temu

Jest znacznie bardziej piekielnie, gdyby jeszcze tak Bruno mógł wspomagać/zastąpić wokalnie Marcina, to byłoby zapewne bliższe mym ulubionym pomiotom Demon Seed oraz Infernal Blasting.
deathwhore
Tormentor

deathwhore tydzień temu

Pioniere pisze:
tydzień temu
Jest znacznie bardziej piekielnie, gdyby jeszcze tak Bruno mógł wspomagać/zastąpić wokalnie Marcina, to byłoby zapewne bliższe mym ulubionym pomiotom Demon Seed oraz Infernal Blasting.
A faktycznie coś jeszcze czasem na scenie śpiewa:

Obrazek
Nebiros pisze:
11 mies. temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny

Ryszard tydzień temu

Napisze jak jest. 75% death metalu wydaje się mi wtórną i nudną papką poskładaną z przewidywalnych sampli. Niestety :( - Tak wiec siedzę sobie z kubkiem kawy i myślę chuj, sprawdzimy nowy kawałek od tych zasrańców - I kurwa kupuje to od pierwszej sekundy. Oczywiście ze nie jest to objawienie ale szczera moc, brzmienie, flow, elementy z których zbudowano strukturę i kurwa podjaralem się. Tak mało kto gra w XXIw, gdzie z reguły piosenko-pisarstwo to kalkulacja i wyklepane na pale technikalia. Z kolei prezentowany kawałek ma mnóstwo takiego naturalnego polotu. Słychać bardzo wyraźnie ze to pochodna przeżycia lepszych czasów a nie wieloletnie "doświadczenie" obcowania z 3442544 ukradzionymi mp3-kami. Dzień dobry.
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot tydzień temu

Trafnie Rychu, trafnie. To taka- banalnie brzmiąca- muza spod serducha. Bez wykresów, (pamiętacie?!), totalnego wyliczenia. Band i pomysł na siebie. Nic więcej, reszta sama powstaje.
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor

TITELITURY tydzień temu

Ten nowy szlagier taki typowo lifemetalowy, ale Azarath od reszty zespołów grających tę skoczną muzykę do kotleta odróżnia agresja, a tutaj czuć tę agresję.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
Astral
Master Of Reality

Astral 6 dni temu

Jeden z lepszych zespołów na polskiej scenie, każda ich płyta bardzo dobra i wszelkie wydawnictwa z ich logiem można w mojej opinii brać w ciemno. Udostępniony kawałek świetny, jestem zadowolony. Fajnie, że brak Necrosodoma nie odbił się negatywnie na zespole.
deathwhore
Tormentor

deathwhore 6 dni temu

Wystarczy, że brak Bruna się odbił.
Nebiros pisze:
11 mies. temu
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 6 dni temu

Ależ Ty dzisiaj negatywnie nastawiony. ;-)
Awatar użytkownika
Pogan696
Fallen Angel Of Doom

Pogan696 6 dni temu

Na początku może się wydawać, że nowy kawałek jest "typowy", ale jak wjeżdża zwolnione tempo i ta dźwiękowa masa w połowie, to ja jestem kupiony. Azarath miał zawsze szczęście do wokali i tutaj też nie ma lipy. Nie są to czasy pierwszych albumów, ale ich duch krąży w tym kawałku aż miło. Inferno dla mnie zawsze był kotem i czasami mi się wydaje, że bardziej chciałby być Azarath niż Beh, ale cóż,... hajs i stopy Nergala na Insta robią swoje. Nie mniej... czysty i konkretny kawałek.
deathwhore
Tormentor

deathwhore 5 dni temu

Albumów raz i dwa już nigdy nie pobiją, chociaż gdy ostatnio słuchałem Demon's Seed (a słuchałem dzisiaj) to zdziwiłem się, że to w sumie całkiem wolna płyta, a w pamięć mi zapadła jako ultraszybki masakrator. Broni się dla odmiany nadal opętanym skurwysyństwem. Nowy numer dla odmiany przyjemnie nawiązuje do tego już nieco słabszego etapu, który nadal był przepyszny, czyli tak okolice Diabolic Impious Evil. Oczywiście zakończenie współpracy z Necrosodomem było obiecujące, chociaż w mniejszym stopniu niż angaż Skullrippera. Zespół wrócił na właściwe tory.

Oczywiście te dwie poprzednie płyty były fajne, ale te natchnione wokale i melodyjne solówki zmieniały charakter zespołu. Teraz jest dobrze.
Nebiros pisze:
11 mies. temu
Gesundrian

Gesundrian 4 dni temu

Album zamowiony razem z bluza :) Singlowy numer brzmi jakby byl nagrany na sesji In Extremis, a wrecz jak blizniak Annihilation, jeszcze ta solowka na koncu :D wszystkie patenty Azarath zachowane, czyli charakterystyczne kanonady Pana Zbigniewa, riffy z szerokim wykorzystaniem hammer on/pull off, no i mocarne zwolnienia z przenikajacym sie z obydwu gitar wyjacym floydem :D czyli jest wszystko to za co kocham Azarath :) Skullripper moim zdaniem wypadl swietnie, jeszcze te Necrosodomowe ee ee eeee :D
Awatar użytkownika
Zsamot
Moderator globalny

Zsamot 3 dni temu

Będę tu grzeszył, ale jakoś mnie bardziej kręci ostatnie wcielenie Azarath. Mimo, że pamiętam doskonale ich pierwsze koncerty- to była hiper moc. Odświeżę sobie te pierwsze płyty, Zwłaszcza, że to do nich nawiązuje nowy utwór.
Gesundrian

Gesundrian 11 godz. temu

deathwhore pisze:
5 dni temu
gdy ostatnio słuchałem Demon's Seed (a słuchałem dzisiaj) to zdziwiłem się, że to w sumie całkiem wolna płyta, a w pamięć mi zapadła jako ultraszybki masakrator.
Wolna? Nie powiedzialbym :) od czasu nagrania tego albumu Zbychu mial prawie 20 lat na doszlifowanie swojej zabojczej techniki, chociaz moim zdaniem juz wtedy prezentowal najwyzszy poziom napierdalania.

Wróć do „Death Metal”