Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Goat Tyrant

Vexatus miesiąc temu

Obrazek

Ktoś dzisiaj w szałcie wspomniał o nowym materiale tego projektu. Spodziewałem się jakiegoś nowego splita, a tu pełniak wleciał. :) Goat Tyrant istnieje i pogrywa sobie podobno od 2000 roku. Na koncie pomimo długiego stażu mieli do tej pory tylko kilka demówek i dwa splity (w tym jeden nawet całkiem udany z Cultes des Ghoules). Panowie na dwudziestolecie działalności dorobili się wreszcie pierwszego pełniaka "Into the Greater Chasm". Co my tu mamy? OS Death Metal z wpływami Black i Thrash - prosty i wtórny aż do bólu, ale słucha się tego całkiem przyjemnie. :) Może kogoś zainteresuje i komuś się spodoba...

Obrazek

MA: https://www.metal-archives.com/bands/Goat_Tyrant/90404
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz miesiąc temu

Tak, to ja o nich wspominałem w shitboxie. Kapela siedzi w sumie dalej w podziemiu, bo mam wrażenie że raptem pięć osób na krzyż (odwrócony) ich słucha. Ja poznałem przy okazji wspomnianego splitu z kultem golasów. Zacne grane, proste old-schoolowe i gładko wchodzące, niczym zimny browar w upalny dzień.
Co panowie grają już w sumie @Vexatus opisał, od siebie dodam tylko, że słychać wyraźnie słuszne i klasyczne inspiracje. Tak zasadniczo to maniacy grają dla maniaków (pisząc to unoszę głowę jak Black Winds).
Ja posiadam składaka "Thy Summoning of Three Demonic Rituals" wydanego na cedeczku przez niezawodne Hellthrasher Productions. Swoją drogą bardzo eleganckie wydanie, polecam. Pełniaka zatem sprawdzę niebawem. Choć od bardzo dawna nic nie wypuszczali, to nie spodziewam się wolty stylistycznej ;)
Odium Humani Generis

Wróć do „Death Metal”