Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1870
Rejestracja: 7 lata temu

Malignant Altar

Blind 3 lata temu

Obrazek

Obrazek

Potężny jak dupa Nicki Minaj death metal.

Skład:
Mat V. Aleman - Bass Necrofier, Oceans of Slumber, ex-War Master
Dobber Beverly - Drums Demoniacal Genuflection, Infernal Dominion, Ingurgitate, Necrofier, Oceans of Slumber, Sect of Execration, ex-Braced for Nails, ex-Insect Warfare, ex-War Master, ex-Images of Violence, ex-Manticore (live), ex-Viral Load, ex-Inextricable Entrails
Beau Beasley - Guitars ex-Coffin Grinder, ex-Insect Warfare, ex-Torches of Fury, The Homopolice, ex-Oceans of Slumber, ex-Hatred Surge (live), ex-LYSOL SS, ex-Reason of Insanity, ex-Machine Gun Romantics (live)
Joshua Bokemeyer - Guitars Church of Disgust, Necrofier, ex-Lamentation, Mangled State, ex-Common Ignorance, ex-Decayed Race, ex-Flick Knife, ex-Hot Cakes, ex-Leather Daddie
Wilson P - Vocals Diablesse, ex-Stagnant Youth

Dyskografia:
2019 - Ceremonial Decapitator [demo]
2019 - Retribution of Jealous Gods [demo]
2021 - Realms of Exquisite Morbidity



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... 3540450092
BC: https://malignantaltar.bandcamp.com/music
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5347
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

Florianek powiedział o kapeli tyle, że aż mnie zatkało. Dodam tylko, że fani Morbid Angel, Baphomet, Banished będą mogli ucieszyć japy już 10 grudnia na kiedy zapowiadany jest przez Dark Descent debiutancki album Realms of Exquisite Morbidity.

GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3982
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere 2 lata temu

Płyta bardzo dobrze się zapowiada. Skojarzenia z Baphomet/Banished niemalże namacalne. Czekam zatem na całość.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

Czit 2 lata temu

A ja se akurat wczoraj "The Dead Shall Inherit" słuchałem :) No świetnie się to zapowiada.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Blind
Tormentor
Posty: 1870
Rejestracja: 7 lata temu

Blind 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Florianek powiedział o kapeli tyle, że aż mnie zatkało.
Cieszę się, że mogłem Ci dostarczyć mocnych wrażeń.

Na płytę, naturalnie, czekam.
UP THE VERONICAS
KIERWA TAKE ME ON THE FLOOR TARARATA TARARARA
yog pisze:
rok temu
polerowanie niemca to kwestia zdrowotna!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5347
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Hajasz 2 lata temu

No i kolejny album taki jakiego oczekuję. Masakrujące riffy, wszechpotężny growl i niesamowita jazda na bateriach. Miło posłuchać jak facet obsługujący baterie wykorzystuje wszystkie blachy i garnki zmieniając co chwila rytm czy też robiąc popisowe przejścia. Tak to wyglądało kiedyś i japa mi się cieszy kiedy słucham nowej płyty w takim stylu. Malignant Altar w dosyć brutalny sposób robi tzw. zmianę pokoleniową uświadamiając kilku wielkim nazwom, gdzie jest obecnie ich miejsce. Czy będą w stanie im odpowiedzieć? Raczej wątpię bo Malignant Altar nie musi niczego udowadniać ani próbować kogoś doścignąć. Jako debiutancki jadą na pełnej werwie i zapale do grania swojej ulubionej muzyki bez oglądania się za siebie i przed siebie czego niestety nie potrafią już zespoły z wyrobioną "nazwą". Po prostu jeśli chcesz posłuchać jak ci goście grają w morbidowym stylu i robią to kurewsko dobrze a nawet lepiej niż ci wielcy załączaj Realms of Exquisite Morbidity i daj sobie zmasakrować japę tymi 30 min death metalu.
GRINDCORE FOR LIFE
HUMAN
Tormentor
Posty: 1569
Rejestracja: 7 lata temu

HUMAN 2 lata temu

Bedzie kupowane Mega album , zaraz odpalam i ten wokal , wokale własciwie .
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu

Jakub 2 lata temu

Zachęcony pozytywnymi wypowiedziami użytkowników, postanowiłem dziś rano zapodać Malignant Altar w drodze do pracy. Amerykanie zafundowali wyjątkowo udany wygar, album gniecie wnętrzności aż miło.

Ostatnie czasy bardzo udane dla gatunku: bohaterowie wątku, Phrenelith, Mortiferum, Hyperdontia, jest czego słuchać.
Pan Efilnikufesin
Tormentor
Posty: 2667
Rejestracja: 6 lata temu

Pan Efilnikufesin 2 lata temu

Slaby ten material przy ktorym sie tak mocno trzepiecie.
Awatar użytkownika
Jakub
Master Of Puppets
Posty: 175
Rejestracja: 2 lata temu

Jakub rok temu

Malignant Altar kończy działalność. Szkoda.
Obrazek
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6326
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

Vexatus rok temu

Mam ich pełniaka na liście do obadania od dłuższego czasu. Chyba słabo mi idzie z deathmetalowymi nowościami wydawniczymi, bo zespół się rozpadł zanim zdążyłem posłuchać...
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3982
Rejestracja: 7 lata temu

Pioniere rok temu

... ale na zakończenie otrzymamy od nich jeszcze 12" split z Rosjanami z Gosudar. który ukaże się 12 grudnia nakładem Me Saco Un Ojo Records:


Wróć do „Death Metal”