Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 4769
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Opole

Flesh Megalith

Hajasz rok temu

Obrazek

Obrazek

Australia, jeden gość niejaki Burier i miks death doom metalu posypanego gruzem i grindcorem. Do tego pojebane sample, szumy i inne przeszkadzajki i mamy album... polecany przez kolegę @pit a jak powszechnie wiadomo on się nie zna na metalu. No ale skoro emigrus Rychu potrafił na 100 swoich wrzutek chociaż raz trafić dobrze tak i koledze co się nie zna na metalu trafiło rozdanie kloc.

W papierologii widnieje wydany debiut w 2020 roku tylko i w dodatku bez tytułu. Płyta jak to teraz w modzie wydana "independent" co oznacza, że o normalnych nośnikach można zapomnieć a kurwa szkoda bo jest czego posłuchać. Na otarcie łez płyta wisi na BC za free.

Skład:
Burier - All instruments, vocals Burier, Graves of Eden

Dyskografia:
2020 - Flesh MegalithMA: https://www.metal-archives.com/bands/Fl ... 3540472254
BC: https://fleshmegalith.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 16059
Rejestracja: 6 lata temu

yog rok temu

Też to zwróciło moją uwagę wtedy i trzeba przyznać, że faktycznie pojebane dość granie z tego Flesh Megalitha, prawie się zdecydowałem temat założyć tej zbitej na kamień masie plugastwa, ale niestety powodowana pewnie wilgotną emanacją ciężaru gnuśność wygrała z chęcią publicznej aprobaty prymitywizmu pierwotnych mileniów.

Sam ten Burier daje też chyba radę w swoim głównym projekcie, przynajmniej na splicie z Kommodus raczej lepiej wypada od gwiazdy, więcej jeszcze nie zdążyłem nadrobić, a wydał trzy albumy w 2020 i 2021, więc jest co.

Wydaje to GoatowaRex, dla niektórych to już sama w sobie rekomendacja, dla innych wręcz przeciwnie. Prawdziwi wiedzą, która strona ma rację.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
pit
Tormentor
Posty: 4691
Rejestracja: 5 lata temu

pit rok temu

Hajasz pisze:
rok temu
polecany przez kolegę @pit a jak powszechnie wiadomo on się nie zna na metalu. No ale skoro emigrus Rychu potrafił na 100 swoich wrzutek chociaż raz trafić dobrze tak i koledze co się nie zna na metalu trafiło rozdanie kloc.
Dziękuję. Bardzo dziękuję. Kłaniam się.

Wróć do „Death Metal”