Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 5016
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Repulsive Mass

Vexatus rok temu

Obrazek
Jednoosobowy projekt, który powstał w 2021 roku w Szwecji. Na koncie jak do tej pory ma tylko i wyłącznie jedno demo "Conjure Apocalyptic Pestilence". Intro i 3 całkiem nieźle pomyślane i odegrane kawałki. Jak na pierwszy materiał to jest bardzo dobrze, ale niestety produkcja trochę szwankuje.

Obrazek
Pioniere pisze:
rok temu
We wrześniu wydał on demo pt. Conjure Apocalyptic Pestilence, będące jak dotąd jedynym materiałem grupy, który imo zasługuje na to, by polecić go fanom mrocznych wyziewów Incantation, Tomb Mold, czy też Blood Incantation.
Bardzo dobre demo z grobowym klimatem i sporą ilością bardzo dobrych riffów, ale niestety produkcja trochę to wszystko psuje. Wokale sprawiają wrażenie jakby za bardzo odcinały się od całości. Najgorzej wypada ta zaprogramowana perkusja, która strasznie drażni, szczególnie brzmienie stopy... Jeśli na następnych materiałach pan muzyk utrzyma poziom kawałków i zrobi coś z tą perkusją to może być naprawdę dobrze. :)

Skład:
Patrik Tegnander - Everything (2021-present) Brainwasher, ex-Gravebomb, Teeth of Emulation, ex-Nekrotik, ex-Saora

Dyskografia:
2021 - Conjure Apocalyptic Pestilence [demo]MA: https://www.metal-archives.com/bands/Re ... 3540494678
BC: https://repulsivemass.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 16397
Rejestracja: 6 lata temu

yog rok temu

Darmowo to ściągnąłem też, posłuchałem i przyjemnie całkiem - choć początkowo ten automat dość irytujący w brzmieniu się zdawał, to z czasem trochę przywykłem, ale niestety musiałem wrócić do słuchania Worm po jednym okrążeniu.
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”