Awatar użytkownika
Ryszard
Moderator globalny
Posty: 2991
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Forteca Trolli

Engulfed, Turcja

Ryszard 5 lata temu

Obrazek
Następne obiecujące ugrupowanie to omawiane na poprzednim forum Engulfed. Nagraną kilka lat temu debiutancką EPkę postanowili poprawić wydanym15 go lutego br albumem Engulfed in Obscurity.

Skład:
Kasil - Guitars (2010-2012, 2016-present) Hellsodomy, ex-Godslaying Hellblast
Serkan - Vocals, Bass (2010-present) Decaying Purity, ex-Horrocious
Aberrant - Drums (2011-present) Burial Invocation, Diabolizer, ex-Deggial, ex-Badragath, ex-Death Ritual, ex-Humbaba, ex-Impuration
Mustafa - Guitars (2011-present) Decaying Purity, Diabolizer, Hyperdontia, ex-Burial Invocation
▼ Byli muzycy
Eren Gürsoy - Drums (2010-2011) Hellsodomy, Inhuman Depravity, Malefic Order, Nihil Kaos, Persecutory, ex-Pogrom, ex-Sarinvomit, ex-Sexen
Kubilay Kasapoğlu - Guitars (2010-2011)
Ewan - Guitars (2014-2016) ex-Diabolizer, ex-Dionysian
Dyskografia:
2012 - Through the Eternal Damnation [EP]
2017 - Engulfed in ObscurityMA: https://www.metal-archives.com/bands/En ... 3540354592
BC: https://engulfed.bandcamp.com/music
BC: https://hellthrasherproductions.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/engulfedtr
!Polacy, to murzyni europy. Black Lives Matter!

Tagi:
Awatar użytkownika
Epoxx
Tormentor
Posty: 794
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Bydgoszcz

Epoxx 5 lata temu

Szkoda, że tylko 2 kawałki do odsłuchu z nowego albumu
if you can find it on the internet, it's not underground.
Awatar użytkownika
Pioniere
Moderator globalny
Posty: 3661
Rejestracja: 6 lata temu

Pioniere 5 lata temu

Warty zainteresowania się band. Dobry debiut z DM-em w klimacie, jakim lubię, czyli bez udziwnień, technicznych wygibasów, po prostu mocarne wokalizy oraz siejące spustoszenie złowrogie riffy wsparte bezwzględną niczym staczający się na pełnej kurwie ze stoku góry 12-tonowy walec drogowy grą perkusisty, który potrafi też wyhamować ów pęd, by wpleść w całość trochę miażdżącego doom-owego walcowania, czy też przemycić nieco melodii. Fani takich hord jak: Incantation, Grave Miasma, Goreaphobia, Funebrarum, Cruciamentum, czy Dead Congregation powinni być z ich muzy zadowoleni.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 16053
Rejestracja: 6 lata temu

yog 5 lata temu

Słuchałem wczoraj tego albumu, tylko raz i późno, więc może zmienię jeszcze zdanie, ale dla mnie to taki przeciętniak z plusem. Gruz metal dla fanów tegoż, niespecjalnie wyróżniające się błyskotliwością, acz do bólu poprawne. Spoko, ale jakbym nie posłuchał, to bym wiele nie stracił. Wszystkie wymienione przez Pioniera kapele sporo lepsze.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 1861
Rejestracja: 2 lata temu

Szajtan rok temu

Nowy materiał Turków to niestety nie kolejny duży album, lecz jedynie cztery nowe utwory. Jeżeli komuś pasowały dotychczasowe piosenki zespołu, to nową EP-kę może łykać w ciemno, z dożywotnią gwarancją jakości. Otrzyma bowiem dwadzieścia pięć minut klasycznego death metalu na najwyższym poziomie. Można powiedzieć, że zespół z każdym kolejnym wydawnictwem pomału, acz wyraźnie się rozwija, pozostając równocześnie zamkniętym w śmierć metalowych ramach. Bo niby nadal słyszymy w tej muzyce wyraźne wpływy Incantation i Immolation, tu i tam zawieruszą się fińskie melodie, ale mimo faktu, że to wszystko było już setki razy grane, to muzyka Engulfed jest niebywale świeża i po prostu zajebiście dobra.

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
pitbull
Master Of Reality
Posty: 220
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Rzeszów

pitbull rok temu

:) Dobrze, że Turcy zaczynają być znani nie tylko z Doner kebaba i serialowych romansideł w tvp - choć muszę przyznać, że panienki w tychże są bardzo gustowne i intrygujące. Będę dalej śledził ten skład, byle szli do przodu i grali dalej ten oldschool - niech tylko czasami wrzucą jakiś ciekawy moyw, by to nie była sztampa jak indonezyjski brutal death.
KRZYSZTOF KAROŃ: www.historiasztuki.com.pl www.wiedzaspoleczna.pl kanał www.youtube.com/HISTORIASZTUKI2011 oraz czwartkowe programy z Krzysztofem Karoniem o 19:00 w telewizji wRealu24.pl https://www.youtube.com/channel/UCiwsDg ... Q/featured

Wróć do „Death Metal”