Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

Deathcult (SUI)

Hajasz 3 mies. temu

Obrazek

Obrazek

A gdyby tak Autopsy pierdolnęło w Bolzer albo odwrotnie? Co by się wydarzyło? Chyba już się wydarzyło i nazywa się Deathcult a dokonało się w bogatej Szwajcarii. Co prawda panowie trzaskają sobie fotki z odwróconymi crossami niczym norweskie dzieciaki z wymalowanymi japami ale tu się gra death metal. Do Bolzer nigdy nie kręciłem makowca a i często drapiąc się po głowie pytałem się ki chuj wodę mąci i o co tyle hałasu no ale tu jest ta druga część co robi robotę czyli pierdolone Autopsy a nawet wczesny Death. Na tapetę poszedł jak się okazało już drugi album i pięknie zapachniało śmiercią. Dosyć długie kawałki ale to spadek po Bolzer natomiast nudy ni chuja nie ma bo grania w każdym jest na tyle, że czas zapierdala niemiłosiernie. No i te voxy darcie japy po pierwszym takcie już wiadomo, że Mentalny Pogrzeb katowany był bardziej niż beżowi w Guantanamo. Linie melodyczne i solówki też takie bolzerowskie ale tu wycięte idealnie bez grania w próżnię i dla wypełnienia czasu. No i kierwa takie połączenie to ja lubię.

Skład:
M. Goathammer - Drums (2010-present) Blakk Old Blood, Nachtmaar, Opferblut, Tribes of Caïn, Heaven Cries Blood, Hellvetic Frost
S. Phoberos - Bass (2016-present), Vocals (2016-present)
Yves B. - Guitars (lead) (2018-present)
S. Morbid - Guitars (2021-present)
▼ Byli muzycy
D. Virgin Killer - Bass (2011-2013) (R.I.P. 2013) ex-Black Sputum, ex-Brutal God, ex-Oral Fistfuck, ex-Parazide, ex-Thunderdeath, ex-Surrealist
P. Nekros - Guitars (2011-2021) Asag
O. Ketzer - Guitars, Vocals (2011-2016) Bølzer, ex-Aphelon, ex-Eldar V.T.B., ex-Witchrist
O. Diabolous - Bass (2013-2015), Guitars (2015-2018) Punish, ex-Confector, ex-Traumalice, ex-Violent
Dyskografia:
2012 - Demo '12 [demo]
2014 - Pleading for Death... Choking on Life [EP]
2016 - Beasts of Faith
2017 - C.H.A.O.S. [split]
2022 - Of Soil Unearthed

MA: https://www.metal-archives.com/bands/De ... 3540355915
BC: https://invictusproductions666.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”