Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

Old Skull

#1

Hajasz 2 lata temu

Obrazek

Obrazek

Siedzimy dalej u siebie i tym razem pukamy w okolice rewiru Karolka czyli @Zsamot a dokładnie do Leszna. Karolek pewnie się obruszy bo gdzie Gniezno a gdzie Leszno no ale chuj z tym. Znowu duet czyli Gregor i Kroll (za tę ksywkę to od razu kilka punktów awansu). No ale dość pierdolenia bo oto wjeżdża na pełnej kurwie kolejny death metalowy debiutant i idzie jak po swoje. Mapę tzw Wielkiej Brytanii przestudiowali fachowo a potem spojrzeli za ocean i pomieszali kurewsko zajebiście wpływy Napalm Death, Bolt Thrower z Autopsy i Cianide. O rzesz kierwa i taki decior uwielbiam. Zapraszasz chłopaków na grilla a oni zrobią ogień w 30 sekund. Jak tu jest surowo, akustycznie i przestrzennie. Sprzęgi i zgrzyty instrumentów to norma. Przejścia i riffy oklepane ale i tak kiedy je słyszę to wpadam w niekontrolowany moshing. Ile tu feelingu i kierwa zwykłego luzu, kiedy gramy zajebisty decior bez gładzenia gryfu. Bolt Thrower miał te soje pierdolone melodyjki wygrywane na totalnym riffowaniu a tych dwóch skurwieli skopiowało to i jak pięknie to brzmi a do tego bardzo ciekawy wokal. Kiedy to pierwszy raz usłyszałem momentalnie powróciłem do początku lat 90-tych kiedy takie albumy kosiły głowy co miesiąc. Brawo do chuja pana. Tak ma grać ten prawdziwy decior.

Skład:
Gregor - Unknown Annihilation Vortex, Bloodstained, Bloodthirst, Martwa Aura, Ur, ex-Rann, ex-Recall
Kroll - Unknown Bloodstained, Diphtheria, Ur, ex-Mięso, ex-Recall

Dyskografia:
2020 - Death Rattle [EP]
2022 - The Cult



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ol ... 3540466067
BC: https://oldskull69.bandcamp.com/music
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 6241
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej. Specjalista ds. Złej Reklamy.

#2

Vexatus 2 lata temu

Hajasz pisze:
2 lata temu
Karolek pewnie się obruszy bo gdzie Gniezno a gdzie Leszno no ale chuj z tym.
No bez jaj. :) Gdzie Gniezno, a gdzie Leszno... To już do mnie by było z Gniezna przynajmniej 2x bliżej. :)
Raw Black Metal w rowie!!!
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#3

Hajasz 2 lata temu

Vexatus pisze:
2 lata temu
Hajasz pisze:
2 lata temu
Karolek pewnie się obruszy bo gdzie Gniezno a gdzie Leszno no ale chuj z tym.
No bez jaj. :) Gdzie Gniezno, a gdzie Leszno... To już do mnie by było z Gniezna przynajmniej 2x bliżej. :)
Ćsiii tylko nie mów nikomu.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#4

Zsamot 2 lata temu

Najfajniejsza w tej kapeli jest nazwa. Potem bas i cała motoryka. Nieco drażni "hałaśliwe" brzmienie. Reszta- dla tych, co lubią takie nieokrzesane hałasowanie- wymarzone. Bardzo fajne partie solowe.
Udana inicjatywa. Pewnie wiele nie zwojują, ale nie sądzę, by im powieka z tego powodu drgnęła. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter
Posty: 5283
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: Opole

#5

Hajasz 2 lata temu

Zsamot pisze:
2 lata temu
Najfajniejsza w tej kapeli jest nazwa. Potem bas i cała motoryka. Nieco drażni "hałaśliwe" brzmienie. Reszta- dla tych, co lubią takie nieokrzesane hałasowanie- wymarzone. Bardzo fajne partie solowe.
Udana inicjatywa. Pewnie wiele nie zwojują, ale nie sądzę, by im powieka z tego powodu drgnęła. ;-)
No i widzisz Karolku za to cię lubię bo kiedy cię podpuszczę to potrafisz bez zbędnego studenckiego pierdolenia napisać coś od siebie.
Mi powieka nie drgnęła ale za to Wacław już tak i jako, że weekend a napierdala deszcz za oknem to leci ten album na pełnej a ja się raczę ginem.
GRINDCORE FOR LIFE
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3757
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#6

Zsamot 2 lata temu

Ja uderzę w piwo, ale może te paliwo rakietowe z Podlasia się też na finał pojawi? ;-)

ps. płyta jest konkretna.
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.

Wróć do „Death Metal”