Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Decaying in Scorn

Nebiros 4 tyg. temu

Obrazek W sumie to nie wiedziałem do końca czy zakładać ten wątek teraz, później i czy w ogóle, ale z racji tego, że zaraz ukaże się pierwsze demko to stwierdziłem, że zacznę już zawczasu spamować szarpidrutami. @yogi , sorry za brak linków do MA i oficjalnej dysko – wkrótce wszystko będzie!

Projekt ruszył jakiś czas temu w zeszłym roku, tylko realizacja demka trochę się przeciągnęła. Szarpanie strun w mocno OS deathowym klimacie i o kwadratowej konstrukcji dla kwadratowych ludzi, którzy takie granie lubią.

Dostępny do odsłuchu jest jeden z kawałków z nadchodzącego demo, które będzie nosić tytuł „Spawned in Chaos”:

Autorem loga jest nasz kolega Arson.
Na 12 minutowym demie temat raczej się nie skończy, bo już się sporo nowych pomysłów nagromadziło, więc pewnie powstanie jakiś większy materiał.

Skład:
Nebiros - everything

BC: https://decayinginscorn.bandcamp.com
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć
Awatar użytkownika
Derelict
Fallen Angel Of Doom

Derelict 4 tyg. temu

@Nebiros zamierzasz jeszcze coś zmieniać w tym numerze, czy raczej finalna wersja?
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 4 tyg. temu

Bardzo fajny numer, tylko wokal za głośno. No i te growle pasowałyby niższe.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Nebiros
Tormentor

Nebiros 3 tyg. temu

Derelict Machine pisze:
4 tyg. temu
@Nebiros zamierzasz jeszcze coś zmieniać w tym numerze, czy raczej finalna wersja?
Poza kosmetycznymi zmianami to jest finalna wersja.
dj zakrystian pisze: Bardzo fajny numer, tylko wokal za głośno. No i te growle pasowałyby niższe.
Dzięki! Mi właśnie osobiście pasowały bardziej "nisko-średnie" do tego numeru. Takie trochę bardziej krzykliwe.
Belzebóbr pisze: a ja jak najbardziej słucham muzyki z tidala i spotifaja, o wiele lepsze to i poręczniejsze niż słuchanie z jakichś śmiesznych CDków. Przynajmniej można się do głośnika na bluetooth podłączyć

Wróć do „Death Metal”