Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor
Posty: 4309
Rejestracja: 5 lata temu
Lokalizacja: Światowa stolica beztalencia, bagiennej gorączki i nędzy duchowej

Tzompantli

Vexatus 2 tyg. temu

Obrazek

Moi drodzy parafianie! Zespół Tzompantli rezyduje na stałe w słonecznym amerykańskim stanie California, ale jego muzyka nie odzwierciedla panującego tam klimatu, bo panowie grają Death Metal z grobowym klimatem i dużymi wpływami posępnego Doom Metalu. Na koncie EPka z czterema kawałkami oraz pełniak "Tlazcaltiliztli", który będzie wydany już jutro, czyli 6 maja 2022 roku. Płyta przyniesie nieco ponad 30 minut dość oryginalnego Doom/Death Metalu z ciekawym klimatem i może się spodobać maniakom Death Metalu w średnich i wolnych tempach, zwolennikom bardziej doomowych klimatów, a nawet użyszkodnikom lubiącym Nekkrofukk (lubi ktoś tutaj poza mną? ;)). Polecam!

ObrazekMA: https://www.metal-archives.com/bands/Tz ... 3540461335
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny
Posty: 1063
Rejestracja: 5 lata temu

Czit tydzień temu

Bardzo fajna ta "Tzompantli", a byłaby zajebista jakby na niespełna 33 minuty nie wrąbali nudnego trwającego 01:18 intra na początku i kawałka "Eltequi" który ma 04:42. Niepotrzebny zabieg na taka dość krótką acz bardzo dobrą poza tym płytę. Bo jak jadą z tematem to jest rewelacja.
yog pisze:
2 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)

Wróć do „Death Metal”