Brutalize666
Posty: 4
Rejestracja: rok temu

Mastectomy - Brutal Death Metal z Poznania

#1

Brutalize666 rok temu

Obrazek
Siemanko wszystkim.

Zachęcam wszystkich do posłuchania najnowszego materiału MASTECTOMY "Ku zagładzie". Do tej pory band wydał dwa pełne albumy "Hell on Earth" i "Worst Kind o Human", do tego dwa EP "Supreme Art Of extermination" [2021] i "Ku Zagładzie" [2022].

Dla fanów Putrid pile, Mortician, Dying fetus, Devourment

Skład:
Adam Nowak - All instruments, Vocals

Dyskografia:
2014 - Brutality Is the Rule [EP]
2015 - Gutted by One Man [split]
2017 - Hell on Earth
2020 - Worst Kind of Human
2021 - Supreme Art of Extermination [EP]
2022 - Ku zagładzie [EP]
2024 - Devil Incarnates in Us





"Patologiczny Krzewiciel Prawdy" [2022]



"Ręce, które kalecz"' [2020]



"Murder Solves Everything" [2020]



"Czerwone Bestie Stalina"



MA: https://www.metal-archives.com/bands/Ma ... 3540380628
BC: https://mastectomy1.bandcamp.com/music
Awatar użytkownika
TITELITURY
Tormentor
Posty: 4646
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Chmurokukułczyn

#2

TITELITURY rok temu

Ej, dlaczego nie nazwaliście się Vasectomy? Byłoby coś oryginalnego wreszcie. Wtedy tytuł epki "ku zagładzie" nabrałby głębszego znaczenia.

Tyle ode mnie, bo brutal deathu nie lubię, więc nie słucham, więc nie miałbym nic ciekawego do napisania, może poza tym, żebyś zabrał się za black metal, bo death metal jest chujowy. Ale jest tu na forum paru ludzi kochających ten gatunek, np. @CzłowiekMłot aka. Człowiek Tłuczek, albo @EdusPospolitus, którzy kochają taką muzykę, czują się w jej towarzystwie dobrze i się na niej znają, zatem przywołuję ich do tablicy, żeby ocenili obiektywnie twoje dzieło.
Dum bibo piwo, stat mihi kolano krzywo.
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2697
Rejestracja: 7 lata temu

#3

dj zakrystian rok temu

Całkiem niezłe i dobrze, że polskie teksty. Cytat wampira z Bytowa w Ręce, które kaleczą też robi pato klimacik. Tylko ten sztuczny automat...
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
CzłowiekMłot
Moderator globalny
Posty: 2447
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Festung Posen

#4

CzłowiekMłot rok temu

Całkiem sympatyczne riffy, miły basik, bębny chyba faktycznie mogłyby brzmieć lepiej.

Moim zdaniem polskie teksty średnio pasują do tego typu wokali, ale przyznam, że fajnie się czytało te do „Czerwonych Bestii Stalina” (końcówkę zwłaszcza) i „Przymusowej Zmiany Płci”.

Pozdro, pozdrawiam!
Non Stop Kolor!

Browar, knajpa, dupy i metal!
Awatar użytkownika
Wyrocznia
Master Of Puppets
Posty: 165
Rejestracja: 2 lata temu

#5

Wyrocznia rok temu

Tak się składa ze mastectomy kojarzę od jakiegoś czasu i żałuję że nie założyłem sam tego tematu xD Nie wiedziałem że z poznania jest. A co do samej muzy to całkiem przyjemnie fajnie wali tylko ta perkusja lekko sztuczna riffy proste ale kozackie.

A nie wiedziałem ze są nowe epki słuchałem tylko starszych płytek, pewnie sprawdzę jak wrócę do chaty.
Brutalize666
Posty: 4
Rejestracja: rok temu

#6

Brutalize666 6 mies. temu

Ep-ka "Ku zagładzie" jest już dostępna na CD, tak samo jak koszulki. Cena 40/60zł plus poczta. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu!

Obrazek
Brutalize666
Posty: 4
Rejestracja: rok temu

#7

Brutalize666 2 mies. temu

Ukazał się najnowszy, trzeci album Mastectomy pt" Devil incarnates in us." 12 kawałków brutalnego death metalu.

Album w całości do odsłuchu na zespołowym kanale Bandcamp i kanale youtube'owym Death metal promotion czy BrutalmuSick



https://www.facebook.com/Mastectomy666

Stay brutal!!

Wróć do „Death Metal”