Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 3056
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

Grave Desecrator

Szajtan 11 mies. temu

Obrazek
Grave Desecrator to obecnie jeden z ciekawszych brazylijskich zespołów, który w ostatnich latach zaznaczył swoją obecność na muzycznej mapie świata. W tym roku przypada 25-lecie powstania grupy, który na tę właśnie okazję przygotował nowy, bardzo smakowity album "Immundissime Spiritus". Słucham sobie cały czas na okrętkę nowego albumu, im dłużej słucham tym bardziej mnie wgniata w podłoże. Do niedawna moim faworytem był ich drugi album "Insult", ale im dłużej słucham "Immundissime Spiritus", to już tak na 100% nie jestem pewien, który to album bardziej mi się podoba.Ich muzyka cały czas jest niezwykle świeża,widać,że cały czas jest to szczere i niczym wymuszone. Myślę, że Grave Desecrator sprawia, że dziedzictwo Sarcófago nie zostanie zapomniane. Oba zespoły tworzą historię brazylijskiej sceny,to wspaniałe,że zespołowi udało się przenieść do swojej muzyki tę iskrę rozpaloną niegdyś przez załogę Wagnera, wynosząc to przy tym na jeszcze wyższy poziom ekstremy, dodając przy tym szczyptę Diabła, który idealnie współgra z ich muzyką.

Bardzo dobrze wspominam ich koncert w Chorzowie, będący częścią "20 Years of Desecration Europen Tour 2018" to było totalne zniszczenie i mam tylko nadzieję, że i tym razem nie zapomną o Polsce i nawiedzą nasz kraj.

Obrazek
Skład:
Butcherazor - Bass (1998-2007), Vocals, Guitars (2007-present)
M. Kult - Drums (2016-present) Coldblood, Sodomizer (live), ex-Metano, ex-Nocturnal Worshipper, ex-Orda Hunok Caravatsarat, ex-Psychoneurosis, Därkaro, Possessonica, ex-Castifas, ex-Illumination, ex-Mysteriis, ex-Syren, ex-Diabolic Force (live), ex-Enterro (live), ex-Hellkommander (live), ex-Into the Cave (live), ex-Unearthly, ex-Bodhisattva
Nathan Wicked - Bass (2023-present) Poisonous, Sutura
AC Sacrilege - Guitars (2023-present)
▼ Byli muzycy
Sub Umbra - Bass Born in Black, Nekrokult, Poeticus Severus, The UnhaliGäst, ex-Apokalyptic Raids, ex-Ancient Sign Glorify
Adrameleck - Drums (?-2010) Hellkommander, ex-Putréfagos, ex-Apokalyptic Raids, ex-Prophecy, ex-Sodomizer, ex-Bíblia Negra, ex-Nocturnal Worshippe
F. Tormentor - Drums The Kryptik, ex-Belial Throne, ex-Cryptic Lorn, ex-Sanctiphagous
Élson "El" Necrogoat - Guitars (1998-2007), Bass (2007-2017) Feretral, Pombajira, ex-The Flame
F. Mordor - Vocals (1998-2007)
Black Sin and Damnation - Guitars (2007-2023) Poisonous, Podridão (live)
Angeldust - Drums (2010) Bode Preto, Kuld, ex-The Endoparasites, ex-Diabolic Force
Márcio "Slaughterer" Cativeiro - Drums (2010-2016) Internal Bleed, Obsin, Evil Slaughter, ex-Raw Raze, ex-Bestial Curse, Terror Algum, ex-Apokalyptic Raids, ex-Flageladör, ex-Gore, ex-S.M.A.C.K., ex-Warhammer (live), ex-Whipstriker (live), ex-Cadaveric Impregnation, ex-Besthöven (live)
▼ Muzycy koncertowi
Nathan Wicked - Bass (2023) Poisonous, Sutura
Dyskografia:
2001 - Demo 01 [demo]
2003 - Cult of Warfare and Darkness [EP]
2008 - Sign of Doom
2010 - Tombs on Fire [split]
2010 - Primordial and Repulsive [EP]
2010 - Insult
2011 - Deathspells Rising [kompilacja]
2012 - Unblessed Bootleg Live in Bressuire - France [live]
2013 - Bloody Deathcross [split]
2014 - Brazilian Ritual Second Attack [split video]
2016 - Dust to Lust
2016 - Musica de nuestra muerte [split]
2023 - Immundissime Spiritus


MA: https://www.metal-archives.com/bands/Gr ... ator/12646
BC: https://proselytism.bandcamp.com/music
BC: https://gravedesecratorofficial.bandcamp.com/music
BC: https://goatprayerrecords.bandcamp.com/music
BC: https://despisethesunrecords.bandcamp.com/music
FB: https://www.facebook.com/gravedesecrator666
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17597
Rejestracja: 7 lata temu

yog 11 mies. temu

Z płyt to trochę przynudzające nakurwianko, ale na żywo to zabawa prawie, jakby Sarcofago powstało z grobu. Wyborny koncert parę lat temu w Hydrozagdce zagrali.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
deathwhore
Tormentor
Posty: 4488
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

deathwhore 7 mies. temu

Dojebali teraz taką płytą, że dla mnie to album z gatunku tych o których się pamięta za 20 lat po wyjściu. Tak klasyczne, a przy tym świeże, że ja pierdolę. Coś jakby Destroyer666 grał z wściekłością Angelcorpse. Technika, brzmienie, kompozycje z dziczą, ale zagrana z totalnym luzem. Albo totalnie dziki luz zagrany w wysokich tempach z zajebistą precyzją?
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 697
Rejestracja: 7 lata temu

Pogan696 7 mies. temu

Immundissime Spiritus to dla mnie totalny ogień. NIby dość klasyczne granie, ale z takim pierdolnięciem, że zrywa skórę. Kapitalny album. Ledwo zacząłem odsłuchiwać Tetragrammacide , a tutaj taki strzał z drugiego końca świata. Ten rok to naprawdę jest suty.
Awatar użytkownika
yog
Tormentor
Posty: 17597
Rejestracja: 7 lata temu

yog 3 mies. temu

Oj, raczej najlepszy ich album to jest, to nowe. Napierdalanko, aż rumieńce na twarz wyskakują. Nawet i cover Gigiego D'Allino wpasowany idealnie między autorskie kawałki i nie odstaje od reszty, bo i tematyka odpowiednio grobowo-desakracyjna. Będzie słuchane. Stara brazylijska szkoła tańca, klimatowanko pierwszorzędne i ogień jakby to stary D666 zza grobu łoił. Polecam maniax true pierdolonego metalu od maniax dla maniax. Hails Grave Desekrejtors!!!
Destroy their modern metal and bang your fucking head

Wróć do „Death Metal”