Awatar użytkownika
Hajasz
Raubritter

VoidKeeper

Hajasz 3 tyg. temu

Obrazek Obrazek Baczność pizdeusze bo oto ekipa, której debiutancki album sprawił, że potężny grzmot Wacława rozpruł mi bieliznę a zapowiadało się raczej, że będzie hehe granko. Jak widać na fotce jest zabawa i heheszki ale ten wąsiur to wytrząśł zapewne niejedną szczotę.
Już EP'ka z 2022 roku zapowiadała, że to będzie to czyli poczerniały decior w doomowej otulinie ze smaczkami ale, że ja do EP'ek podchodzę tzw. 50/50 więc gdzieś w czasie zupełnie zapomniałem ale pewnego dnia BC mi przypomniał i oświadczył, że oto wjechał na pełnej kurwie debiut z przepięknym tytułem Of Rotten Flesh and Withered Bone. No i zajebiście bo klasyczne 40 min upchane w osiem tracków mnie najnormalniej rozjebało.
Już od samego początku słychać konkretne riffowanko, które krzesa ciekawe melodie a dalej jest ten specyficzny groove (nie, nie chodzi o to, że trzeba skakać jak małpa). Ta muzyka to trans i to na black deathowy styl. Instrumenty sobie rozmawiają ze sobą na konkretny temat i robi się magia. Wokal taki wrzeszczący, krzyczący bardziej na blekową manierę choć też nie idealnie bo kiedy wjeżdża w głębokie frazy robi się pięknie nisko i czuć, że to ma siłę.
Mówiąc szczerze to jak do tej pory czyli połowa roku to jest album no1 w death metalu, którego słucham bardzo często bo ma to coś co przyciąga i powoduje, że nie można się oderwać. Zła informacja jest taka, że chłopaki wydali go sobie sami obecnie tylko w formie cyfrowej a wydawca jest poszukiwany. Nie mam obaw, że się taki znajdzie a wtedy dla mnie to zakup obowiązkowy bo Wacław musi grzmieć.

Bog Monster Single 2022
Eternal Decay EP 2022
Of Rotten Flesh and Withered Bone Full-length 2024

GRINDCORE FOR LIFE

Wróć do „Death Metal”