3 najlepsze albumy

Eaten Back to Life
14
10%
Butchered at Birth
20
14%
Tomb of the Mutilated
25
18%
The Bleeding
23
16%
Vile
15
11%
Gallery of Suicide
11
8%
Bloodthirst
10
7%
Gore Obsessed
1
1%
The Wretched Spawn
4
3%
Kill
8
6%
Evisceration Plague
2
1%
Torture
6
4%
A Skeletal Domain
2
1%
 
Liczba głosów: 141

deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#201

deathwhore 3 lata temu

Powinieneś przemyśleć swoje zachowanie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#202

Kozioł 3 lata temu

... @Postawą

Może to kwestia gustu ale dla mnie z nowym logo zaczęła się nowa kapela. Zresztą nawet Immolation odkąd skończyły się problemy podstęchuje trochę generyzmem muzycznym. Oczywiście w obrębie stylu kapeli.

Może, powtarzam, może tak być że to zmęczenie materiału i najlepiej jakby dm-owe bandy rozpadały się po czwartej płycie?
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#203

Wędrowycz 3 lata temu

Widzisz Rychu i dla każdego jest inaczej. Mnie zarówno Cannibale jak i wspomniane Immolation nie nudzą w żaden sposób i każdym kolejnym ich pełniakiem się cieszę.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny
Posty: 1726
Rejestracja: 6 lata temu
Lokalizacja: LIPSK

#204

Nucleator 3 lata temu

Wędrowycz pisze:
3 lata temu
Rutan w swoim własnym Hate Eternal pokazał, że potrafi połączyć brutalność z techniką, z czego słyną też Cannibale. Ponadto w Morbid Angel zaprezentował także, że potrafi także kombinować z klimatycznymi riffami.

O właśnie, niektórzy już zapomnieli jak dobrym materiałem było "Upon Desolate Sands". No i ostatni pełniak kanibali też dawał radę, więc jestem dobrej myśli i czekam mocno na nadchodzący efekt kolaboracji.
Ryszard pisze:
5 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#205

HUMAN 3 lata temu

Zapomnieli , ze Barett wrócił to raz a dwa po premierze całego albumu .
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#206

pp3088 3 lata temu

Wędrowycz pisze:
3 lata temu
Widzisz Rychu i dla każdego jest inaczej. Mnie zarówno Cannibale jak i wspomniane Immolation nie nudzą w żaden sposób i każdym kolejnym ich pełniakiem się cieszę.
Dla mnie ostatnie Immolation to chyba najlepszych ich album. Majesty and Decay też pozamiatał mną, jedynie Kingdom Of Conspiracy słabsze.

Okładka nowych CC całkiem spoko, muza dalej mnie nie rusza 8-)
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#207

Belzebóbr 3 lata temu

Dobry ten nowy kawałek, i myślę, że nawet nie jedna babcia by usłyszała w nim melodię. Długo bo długo, ale mam nadzieję, że w końcu się chłopaki rozkręcili, nauczyli instrumentarium i wreszcie zrobią ten krok w przód w karierę czyli w stronę melodyjnego dm.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#208

Wędrowycz 3 lata temu

Belzebóbr pisze:
3 lata temu
Dobry ten nowy kawałek, i myślę, że nawet nie jedna babcia by usłyszała w nim melodię. Długo bo długo, ale mam nadzieję, że w końcu się chłopaki rozkręcili, nauczyli instrumentarium i wreszcie zrobią ten krok w przód w karierę czyli w stronę melodyjnego dm.
Nowego kawałka jeszcze nie słyszałem, ale po primo karierę to oni już od wielu lat robią i wątpię czy większą uda im się zrobić, po secundo oby nie poszli w stronę melodyjnego dm, bo nie tego od nich oczekują fani i wierzę w to że nie jestem w tym przekonaniu odosobniony, wręcz przeciwnie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#209

Pogan696 3 lata temu

Kozioł pisze:
Czit pisze:
3 lata temu
Na MA widnieje jako okładka taki oto ładny obrazek:

Obrazek
Co to? Znowu polityczna aluzja do strajku kobiet? Widziana oczami :mrgreen:

Najładniejszy obrazek od tomb. Dałem się nabrać na tortury, to i tej spróbuję.
Mam to samo. Najlepszy cover art od Tomb. Sam kawałek jest zajebisty. Zresztą Cannibal zawsze robili robotę i poprawiali humor w gównianych czasach. Klasyk w chuj. Nie chce nowości. Chce Cannibal Corpse. Co by było gdyby Chris....?:)
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#210

pp3088 3 lata temu

Słyszałeś ostatnie Six Feet Under? Chris Barnes wyjątkowo źle się zestarzał, a jego wokale są obecnie chyba jednymi z najgorszych w historii death metalu. Już na The Bleeding brzmiał gorzej niż w początkach. Rozumiem nostalgie, ale fakty są takie że Chris nie szanował swojego głosu i teraz wygląda i brzmi jak smutny menel(coś jak Max).
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
dj zakrystian
Tormentor
Posty: 2696
Rejestracja: 7 lata temu

#211

dj zakrystian 3 lata temu

Na Bleeding te growle były nie tak głębokie jak na Tomb, bo i muza była mniej gęsta, intensywna. Na True Carnage wokale są znowu grobowe, ale fakt, że na ostatnim SFU jest kiepsko.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#212

Pogan696 3 lata temu

Na mnie nigdy wokal Barnes'a nie robił wrażenia. Cannibal Corpse dostało wiatr w skrzydła dzięki Fisher'owi. Dychający wokal Chrisa może robił wrażenie w latach 90-tych, szczególnie wśród fanów Ace Ventura ;). Słyszałem Nightmares of the Decomposed. Nie chcę gnębić już wokale, które dobitnie wskazują, że przypalanie strun głosowych THC w metalu jest nie wskazane, ale w samej kwestii muzycznej, to pierniczona Polka i country. Tam zupełnie nikomu nic się nie chce. Dziwie się, ze takie coś Metal Blade wypuściło w obieg?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#213

HUMAN 3 lata temu

kolejny znawca mp3 sezonowy ekspert
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#214

Pogan696 3 lata temu

:) Masz racje. Mp3 i od dzwonu Six Feet wlatywało. Do tego się nadawało i nadaje.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#215

HUMAN 3 lata temu

a to TY na spokojnie ja CC uwielbiam a Barmes miał naprawdę super wokół i ryk co do SFU różnie bywalo 3 pierwsze mega
Zdrówko!!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#216

Pogan696 3 lata temu

Ja na luzie ;). Nic nie mam do SFU z początków, ale to i tak nie byli moi faworyci, głównie ze względu na wokal Chrisa, który mi nie odpowiada. Ostatni ich album to zwyczajna parodia DM, jak i samego SFU. Jednak mam miłe wspomnienia. Jako szczyl jarałem się ich Graveyard Classics. Coverowy album, który robił na mnie wrażenie ze względu na to, że pokazał mi, że można przerobić klasyki na ekstremalną modłę. Dzisiaj dość ciężko mi się tego słucha, ale mam dobre wspomnienie jak mamuśka mnie opierniczała, że za głośnio napierdala T.N.T. Chwile później wjechało Future of the Past, Vader, Sepa, Dismember, Szwecja, Samael, Moonspell, black i popłynąłem... .

Cannibal Corpse to dla mnie Fisher, jego wyjebany kark, miłość do World of Warcraft i jego najlepszy headbanging w historii. Dla mnie legenda, jak Behemoth,... a przepraszam, Nergal by chciał, ale stopy i yoga :).

I też dla Ciebie zdrówko, bez spiny :).
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#217

Szajtan 3 lata temu

Klip do utworu Inhumane Harvest

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#218

Czit 3 lata temu

Brakuje zdecydowanie ujęć grającej kapeli.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
gervantusarz
Posty: 43
Rejestracja: 7 lata temu

#219

gervantusarz 3 lata temu

"Gore Obsessed" ma chyba jednak najlepszą okładkę...
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#220

Czit 3 lata temu



Kolejny utwór. Szybki, bezlitosny i brutalny wałek.
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#221

HUMAN 3 lata temu

up. Kolejny kapitalny utwór w dorobku wielkiego Cannibal Corpse wszystko gra jak powinno, Fisher wokalnie nie mam pytań tzn. klasa.

Zapowiada się doskonały album jeden z najlepszych w erze bez Burnsa.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#222

Belzebóbr 3 lata temu

Pierwszy raz na poważnie czekam na płytkę Kanibali. A grubas jak się nawet rozwinął wokalnie hihi.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#223

Pogan696 3 lata temu

Powyższe single są proste i jebiące w ryj. Przyznaję, że dawno nie słyszałem tak klasycznego deffu w tak dobrym brzmieniu. Wiele kapel może brać przykład. Na Violence Unimagined czekam jak dziki. Szykuje się, klasa i klasyka w najlepszym wydaniu.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#224

Czit 3 lata temu



Eryk Rutan naparza kawałek "Condemnation Contagion" z nowej płyty. Ten kawałek brzmi kozacko!

I gitary gitarami jak zwykle wzorcowe w tym zespole tak na wyróżnienie zasługuje niesamowita jak na Paula perkusja! Fragment 01:55-02:10 istne szaleństwo!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#225

Zsamot 3 lata temu

Oj przerwałem sobie w połowie, nie chcę psuć niespodzianki. Jeżeli to jest zajawka, to ja się tylko mogę cieszyć wizją albumu, który postawię pod względem zajebistości obok Bleedeing czy Torture.

Rutan to idealny człowiek w tej ekipie. Wiele sobie obiecuję po jego kreatywności. W Hate Eternal brakowało mi powietrza, mam nadzieję, że tu tego nie zabraknie. A Paul- cóż, facet ma chyba 5 dych na karku, a jego gra to perfekcja.

Pozostaje czekać na dostępność CD i zrobić szybki przelew. ;-)
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator
Posty: 6092
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Warszawa

#226

Wędrowycz 3 lata temu

Po odsłuchu powyższego mogę przyłączyć się do pochwał. Brzmi to świetnie, wygląda że Rutan tak jak sądziłem doskonale wpasował się w zespół i dobrze, bo liczę że pozostanie w nim dłużej, bo jest świetny w swoim fachu. Co prawda kawałek mocno klimatyczny jak na Cannibali, a solo w środku tylko uzupełnia go.
Co do wspomnianego fragmentu z udziałem Paula to dalej podziwiam, że gość w jego wieku potrafi z siebie tyle wykrzesać.

Ogólnie Cannibale ponownie podkreślają, jak mocno zarządzają na światowym death metalowym poletku. Będąc tak mocno znanym i rozpoznawalnym zespołem, a jednocześnie nie grając pod gusta nastolatków czy dzisiejsze trendy....tak byli od lat i wyraźnie pozostaną zespołem w moim top 5 death metalu, bo dalej w swoim fachu są niezastąpieni.

W sumie trochę mnie to wszystko nawet motywuje do uzupełnienia kolekcji ich płyt o to co brakuje.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
gervantusarz
Posty: 43
Rejestracja: 7 lata temu

#227

gervantusarz 3 lata temu

Do mnie paczka już idzie ( CD + bonusy ) :D :twisted:
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#228

Kozioł 3 lata temu

Nowaplyta.


Dzisiaj ściągnąłem we flacku i mp3. Flaka słuchałem połowicznie z rańca i całościowo teraz. Mp3 grały z raz w pracy.

Tak wiec żeby nie było żeśmy bydło, podzielę się bardzo krótką krytyką co by sprawiedliwość i zdrowe wyważenie było...


Słabiutka kompozycyjnie, przewidywalna, "na jedno kopyto melodie i rytm" muzyka. Nie wiem co w tym podniecającego - Brzmienie, produkcja, taki sam jak zawsze wokal swiniora? Cały album ogranicza się do mikstury monotonnego zasuwania wokół niemal identycznego tematu, plus te wokale......................... :roll:

Pomimo mocy gardłowej, ten gość sylabizuje takie nudne frazy.... Praktycznie od Vile niby śpiewa co innego ale zawsze w ten sam oczywisty sposób. Kurwa, zupełnie jak kapela z bassowym na sile, bez pomysłu na utylizacje instrumentu. Tak wiec ten wokal w ogóle nie odstający to chyba element brzmienia a nie kompozycji :) Jednokopytna ta świnia.

I taki to album, brutalny kloc - zresztą jak zawsze. Dobrze wyprodukowane, monotematyczne gitarowe dżyndżanie, "twórczo" kręcące się w okol wariacji nt jednego czy dwóch motywów. Solówki nawet fajne, w sumie najlepsza część składowa albumu. Obiektywnie były by idealne do nowożytnego chujowego Deicide.


Rutan, ty chuju - lepiej byś z Glentonem Vital Remains Lazaremu pomógł zresetować i odpalić.


Dla mnie generyczne gówno. I nie kupuje tej "różnorodności" bo jej nigdzie nie widzę/nie słyszę. DO kiedyś nie będę porównywał bo to zupełnie inny zespół był, ale więcej różnorodności, progresu, frajdy i pomysłów słyszę na 1-4 niż 5-?(nie wiem ile tego zrobili) Na których to zamiast tworzyć muzykę, amerykance zarabiają w tej hucie na rachunki.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#229

Szajtan 3 lata temu

Kanibale w swojej karierze zrobili bardzo wiele, żeby tytułową niewyobrażalną przemoc jednak sobie wyobrazić i zaprezentować słuchaczowi w maksymalnie groteskowej formie. I chociaż trudno oczekiwać od nich przekraczania kolejnych granic z 15 albumami na koncie, to nie można im odmówić pasji do tego, co robią.
I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#230

Czit 3 lata temu

Jak dla mnie fantastyczna, przepotężna płyta Cannibal Corpse. Nie wiem czy to zasługa Rutana czy czego, ale mimo pozostania w swojej Cannibalowej formie muza brzmi świeżo i z niesamowitą energią. Doskonałe brzmienie, najlepsze od wielu płyt wokale i jakieś takie żwawszą, z większym polotem zagrana perkusja. Kto jednak nie lubi Cannibal Corpse ten nie ma tu czego szukać, a ci co oczekiwali starego ale wybitnego Cannibal Corpse będą zachwyceni.

Moimi ulubionymi kawałkami są: "Condemnation Contagion", "Follow the Blood", totalnie szalony "Overtorture", "Cerements of the Flayed" i przede totalny niszczyciel w postaci "Ritual Annihilation":



Jeszcze masa odsłuchów przede mną. Bawię się przy tej płycie wybornie!
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#231

Kozioł 3 lata temu

Tak sobie myślę. Praktycznie każda kolejna płyta, podobnie zresztą Immolation to zachwyty, achy i echy. A po tygodniu cisza w wątku aż do kolejnej, oczywiście najlepszej od lat... I tak w kółko. Chyba że to tylko iluzja i zdawanie się...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Czit
Tormentor
Posty: 1163
Rejestracja: 7 lata temu

#232

Czit 3 lata temu

No komentuje się na gorąco świeży materiał bo o starych się napisało juz wszystko. Amerykę odkryłeś :o
yog pisze:
4 lata temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#233

deathwhore 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
Tak sobie myślę. Praktycznie każda kolejna płyta, podobnie zresztą Immolation to zachwyty, achy i echy. A po tygodniu cisza w wątku aż do kolejnej, oczywiście najlepszej od lat... I tak w kółko. Chyba że to tylko iluzja i zdawanie się...
Na chuj dyskutować? Nie wytyczają nowych ścieżek, nie dokonują niepotrzebnej wolty stylistycznej, grają death metal i są w absolutnej czołówce nie oglądając się na trendy. I robią to PRZYNAJMNIEJ tak dobrze jak na 4 pierwszych płytach.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor
Posty: 838
Rejestracja: 7 lata temu

#234

EdusPospolitus 3 lata temu

Bardzo dobre płyciwo, rutanowskie solówki na plus, taki powiew świeżości jeśli chodzi o melodykę :) poza tym, kawał solidnego i mięsistego Cannibal Corpse, czyli wszystko czego oczekiwałem.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#235

Kozioł 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
Kozioł pisze:
3 lata temu
Tak sobie myślę. Praktycznie każda kolejna płyta, podobnie zresztą Immolation to zachwyty, achy i echy. A po tygodniu cisza w wątku aż do kolejnej, oczywiście najlepszej od lat... I tak w kółko. Chyba że to tylko iluzja i zdawanie się...
Na chuj dyskutować? Nie wytyczają nowych ścieżek, nie dokonują niepotrzebnej wolty stylistycznej, grają death metal i są w absolutnej czołówce nie oglądając się na trendy. I robią to PRZYNAJMNIEJ tak dobrze jak na 4 pierwszych płytach.
No właśnie. Na chuj. Przecież musi być 100% zadowolonych i zachwyconych. To takie hipsterskie i nie-metalowe mieć swoje, odrębne zdanie. Chyba ze jesteś @deathwhorem i krytykujesz w innym wątku. Skoro czołówka to SA TRENDEM misiu pysiu.

Zresztą ja nie dyskutuje, nie próbuje nikogo przekonać - wy mnie tez nie przekonacie; tylko pisze jasno ze to generyczna muzyka która tak doświadczeni muzycy pewnie stworzyli na kolanie i bez żadnego wysiłku. Osobiście nie mam nic przeciwko żeby dziadzie dorobiły i dociągnęły do tej emerytury, jak również aby ludzie mieli swoje zdanie.

Tak wiec, najlepiej żeby Pionier skasował moje posty bo to tak nieładnie krytykować CC.

P.S - Oni robią to lepiej niż na pierwszych 4. tyle ze bez duszy i serca.
Turris Babylonica e stercore facta est.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#236

deathwhore 3 lata temu

No jeżeli jest 100% zadowolonych, to nie ma sensu dyskutować, jeżeli trafia się maruda, to taki sens powstaje. Myśl misiu, przecież odpowiadam na zarzut, że po premierze i przyjęciu przez aklamację, że zajebista, nie ma dyskusji.

Teraz trend to granie old school death metal do porzygu. Jakoś nie widzę masowego kopiowania CC.

Robią z sercem i duszą.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#237

Kozioł 3 lata temu

deathwhore pisze:
3 lata temu
No jeżeli jest 100% zadowolonych, to nie ma sensu dyskutować, jeżeli trafia się maruda, to taki sens powstaje. Myśl misiu, przecież odpowiadam na zarzut, że po premierze i przyjęciu przez aklamację, że zajebista, nie ma dyskusji.

Teraz trend to granie old school death metal do porzygu. Jakoś nie widzę masowego kopiowania CC.

Robią z sercem i duszą.
Trend = tendencja, wiec niekoniecznie musi to byc "old school death metal do porzygu" - Trendem może być np nagrywanie byle jakich materialow wiedząc ze "ciemny lud to kupi". Oczywiście na pełnym profesjonalizmie, ALE. TVP tez dysponuje sprzetem i srodkami, a krytykujacy ich poczynania to "marudy"

Ja nie zarzucam tylko stwierdzam. Zarzucam kiece i lece.
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny
Posty: 1511
Rejestracja: 7 lata temu

#238

pp3088 3 lata temu

Kozioł pisze:
3 lata temu
Tak sobie myślę. Praktycznie każda kolejna płyta, podobnie zresztą Immolation to zachwyty, achy i echy. A po tygodniu cisza w wątku aż do kolejnej, oczywiście najlepszej od lat... I tak w kółko. Chyba że to tylko iluzja i zdawanie się...
Przesadzasz, ja dalej słucham ostatniego Immolation bo zapodali jeden z najlepszych krążków. I dużo zwykłej gawiedzi też odpala ostatnią płytę Hamburgerowców.

Ty jesteś inny niż normalny słuchacz. Po 5-6 płyt dziennie, eklektycznie gatunkowo, rozłam w każdą możliwą stronę. Nie każdy może pozwolić sobie na taki luksus bo albo czasu brak albo uszy nie wyrabiają by cokolwiek zapamiętać z 6 płyt.

Nówka Cannibali całkiem spoko, mniej brutalizowania więcej old school deathu. Nawet znośne, co jak na nich to duże osiągnięcie : )
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor
Posty: 2046
Rejestracja: 3 lata temu
Lokalizacja: Forteca trolli.

#239

Kozioł 3 lata temu

😅 Zawstydzasz mnie...
Turris Babylonica e stercore facta est.
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor
Posty: 685
Rejestracja: 7 lata temu

#240

Pogan696 3 lata temu

Kozioł pisze: Tak sobie myślę. Praktycznie każda kolejna płyta, podobnie zresztą Immolation to zachwyty, achy i echy. A po tygodniu cisza w wątku aż do kolejnej, oczywiście najlepszej od lat... I tak w kółko. Chyba że to tylko iluzja i zdawanie się...
Cisza jest dla tego, że po tygodniu po premierze takiego killera jak Violence Unimagined, wypierdala pierdyliard premier innych albumów, które w większy czy mniejszy sposób odwracają uwagę od tego, co tak naprawdę jest dobre. Jaramy się przez chwilę jakimiś pizdrykami z wypieszczonymi okładkami, supergrupami czy progresywnymi shitami, które znikają szybciej niż pierwiastek 115. Zapominając o naprawdę wartościowych sprawach. Jest przesyt. Jak z darmowymi grami na Epic. Jebniesz jedną, drugą, trzecią darmówkę na 1h i robisz unistall, zapominając o tym, że na półce leży TA świeżynka, którą chcieliśmy, kupiliśmy i chcemy jeszcze raz posłuchać. Gadanie o generyczności w stosunku do Cannibal Corpse?... proszę Cię... czym wg Ciebie miałby zaskoczyć Cannibal? Violence Unimagined jest dla mnie turbo energetyczną petardą. Nigdy (nigdy!) nie stracili na brutalności i nigdy nie zrobili przypału. I do tego, od tylu lat jebią w beret prostym, brutalnym deffem, który z automatu zmusza do machania łbem. Violence Unimagined odsłuchałem parę razy i słyszę, że Rutan wkręcił trochę techniki do całości, która znakomicie kontruje dziki wokal Fishera. Dla mnie to petarda w czasach niepotrzebnego kombinowania.
deathwhore
Tormentor
Posty: 4452
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: bojkot kadry moderatorskiej

#241

deathwhore 3 lata temu

Kolejne kółko, okazuje się, że płyta coraz lepsza. Przebojowa, a napchane smaczków. Super. Chyba najlepsza płyta od czasu Vile. Do lekko emeryckiego Immolation nie ma co porównywać, tu jest świeżo i brutalnie.
Nebiros pisze:
4 lata temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#242

HUMAN 3 lata temu

Bardzo dobry album. No i trzeba porządną wersje zakupić z nieocenzurowaną okładką i tekstami w pudełku. Mazurkiewicz rozkręcił się za zestawem jak młody chłopak, Rutan dowalił swoje ale to jest cały czas Cannibal Corpse. No to jeszcze tylko koncert u Nas i jest wspaniale.
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#243

Zsamot 3 lata temu

Nie słuchałem zajawek, tylko tę z Rutanem i byłem kupiony.

Rzeczywistość jest jeszcze lepsza. Ale chociaż pokrótce...

Otóż tak dobrze bębniącego Paula już dawno nie było. Rutan nadał głębi tej muzie. Jest tu masa dobrej roboty na poziomie warsztatu i samego kręcenia gałami. Świetnie brzmi, po prostu. Można nagrać ekstremalną muzykę, gdzie wszystko jest selektywne, nie tracąc nic z siły.

Fisher to zjawisko samo w sobie. Dla mnie absolutny top. Nawet nie będę nawiązywał do kondycji scenicznej, bo tu będzie bezkonkurencyjny.

Dla mnie takie płyty, totalnej konserwy i nudziarza potrafiącego wybaczać słabsze albumy swoim ulubieńcom, jest podwójnie miły. Mam mega frajdę sięgnąć po nowsze, jak i starsze albumy bez wysilania się na szukania plusów. CC jest w totalnej czołówce i tylko czekam na koncert, bo tu po prostu są bogami.

Kto jeszcze nie słuchał, to polecam. Takie solówki jak np. Follow the blood, czujny bas (jakże by można o nim nie wspomnieć!?) sprawiają, że ten album prędko nie pokryje się kurzem.

Okładka taka se, ale sugestywna i tyle...
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#244

Szajtan 3 lata temu

Premiera "Violence Unimagined" już za nami, teraz przyszła kolej na nowy, krwawy klip - do kawałka "Necrogenic Resurrection".

I am Satan's generation and I don't give a fukk.
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor
Posty: 1333
Rejestracja: 6 lata temu

#245

Belzebóbr 3 lata temu

O bdb płyta, słuchałem ostatnio na posterunku i teraz siedzę w karcerze.
Elementw
Master Of Puppets
Posty: 195
Rejestracja: 5 lata temu

#246

Elementw 3 lata temu

Czy ktoś wie , czy będą dostępne wydania z prawilną , całościową okładką?
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#247

HUMAN 3 lata temu

Jest wydanie amerykańskie bez cenzury . Polecam
Awatar użytkownika
Zsamot
Tormentor
Posty: 3774
Rejestracja: 7 lata temu
Lokalizacja: Gniezno

#248

Zsamot 3 lata temu

Gdzie brałeś?
Użytkownika cechuje brak gustu i w ogóle elementarna słabość do tandety muzycznej.
HUMAN
Tormentor
Posty: 1566
Rejestracja: 7 lata temu

#249

HUMAN 3 lata temu

Jeszcze nie brałem będę szukał fajnego limitu bo album naprawdę wyborny . Na razie poznaje nowa no i odsłuchuje starsze , a trochę Ich mam na cd na szczęście w pierwszych wydaniach i kasetach . Jak przyleci wkleję foto .
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor
Posty: 2981
Rejestracja: 4 lata temu
Lokalizacja: From Hell

#250

Szajtan 3 lata temu

Obrazek
I am Satan's generation and I don't give a fukk.

Wróć do „Death Metal”