3 najlepsze albumy

Eaten Back to Life
12
12%
Butchered at Birth
19
19%
Tomb of the Mutilated
15
15%
The Bleeding
14
14%
Vile
9
9%
Gallery of Suicide
6
6%
Bloodthirst
10
10%
Gore Obsessed
0
Brak głosów
The Wretched Spawn
2
2%
Kill
6
6%
Evisceration Plague
2
2%
Torture
3
3%
A Skeletal Domain
1
1%

Liczba głosów: 99

deathwhore
Tormentor

deathwhore miesiąc temu

Powinieneś przemyśleć swoje zachowanie.
Nebiros pisze:
rok temu
A w dupe lubisz? ja slucham nightwish i Blind Guardian

Tagi:
Awatar użytkownika
Kozioł
Tormentor

Kozioł miesiąc temu

... @Postawą

Może to kwestia gustu ale dla mnie z nowym logo zaczęła się nowa kapela. Zresztą nawet Immolation odkąd skończyły się problemy podstęchuje trochę generyzmem muzycznym. Oczywiście w obrębie stylu kapeli.

Może, powtarzam, może tak być że to zmęczenie materiału i najlepiej jakby dm-owe bandy rozpadały się po czwartej płycie?
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz miesiąc temu

Widzisz Rychu i dla każdego jest inaczej. Mnie zarówno Cannibale jak i wspomniane Immolation nie nudzą w żaden sposób i każdym kolejnym ich pełniakiem się cieszę.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Nucleator
Moderator globalny

Nucleator miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Rutan w swoim własnym Hate Eternal pokazał, że potrafi połączyć brutalność z techniką, z czego słyną też Cannibale. Ponadto w Morbid Angel zaprezentował także, że potrafi także kombinować z klimatycznymi riffami.

O właśnie, niektórzy już zapomnieli jak dobrym materiałem było "Upon Desolate Sands". No i ostatni pełniak kanibali też dawał radę, więc jestem dobrej myśli i czekam mocno na nadchodzący efekt kolaboracji.
Ryszard pisze:
2 lata temu
Trochę za dużo wina, przystojny kolega w koszulce Dissection, At the Gates z dyktafonu... I zaraz pedałują się tekie satany w parku na ławce, za ręce się trzymają... Teczowy Black Metal hahahaha
HUMAN
Tormentor

HUMAN miesiąc temu

Zapomnieli , ze Barett wrócił to raz a dwa po premierze całego albumu .
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 miesiąc temu

Wędrowycz pisze:
miesiąc temu
Widzisz Rychu i dla każdego jest inaczej. Mnie zarówno Cannibale jak i wspomniane Immolation nie nudzą w żaden sposób i każdym kolejnym ich pełniakiem się cieszę.
Dla mnie ostatnie Immolation to chyba najlepszych ich album. Majesty and Decay też pozamiatał mną, jedynie Kingdom Of Conspiracy słabsze.

Okładka nowych CC całkiem spoko, muza dalej mnie nie rusza 8-)
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
Awatar użytkownika
Belzebóbr
Tormentor

Belzebóbr 3 tyg. temu

Dobry ten nowy kawałek, i myślę, że nawet nie jedna babcia by usłyszała w nim melodię. Długo bo długo, ale mam nadzieję, że w końcu się chłopaki rozkręcili, nauczyli instrumentarium i wreszcie zrobią ten krok w przód w karierę czyli w stronę melodyjnego dm.
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 3 tyg. temu

Belzebóbr pisze:
3 tyg. temu
Dobry ten nowy kawałek, i myślę, że nawet nie jedna babcia by usłyszała w nim melodię. Długo bo długo, ale mam nadzieję, że w końcu się chłopaki rozkręcili, nauczyli instrumentarium i wreszcie zrobią ten krok w przód w karierę czyli w stronę melodyjnego dm.
Nowego kawałka jeszcze nie słyszałem, ale po primo karierę to oni już od wielu lat robią i wątpię czy większą uda im się zrobić, po secundo oby nie poszli w stronę melodyjnego dm, bo nie tego od nich oczekują fani i wierzę w to że nie jestem w tym przekonaniu odosobniony, wręcz przeciwnie.
Odium Humani Generis
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 2 tyg. temu

Kozioł pisze:
Czit pisze:
miesiąc temu
Na MA widnieje jako okładka taki oto ładny obrazek:

Obrazek
Co to? Znowu polityczna aluzja do strajku kobiet? Widziana oczami :mrgreen:

Najładniejszy obrazek od tomb. Dałem się nabrać na tortury, to i tej spróbuję.
Mam to samo. Najlepszy cover art od Tomb. Sam kawałek jest zajebisty. Zresztą Cannibal zawsze robili robotę i poprawiali humor w gównianych czasach. Klasyk w chuj. Nie chce nowości. Chce Cannibal Corpse. Co by było gdyby Chris....?:)
Awatar użytkownika
pp3088
Moderator globalny

pp3088 2 tyg. temu

Słyszałeś ostatnie Six Feet Under? Chris Barnes wyjątkowo źle się zestarzał, a jego wokale są obecnie chyba jednymi z najgorszych w historii death metalu. Już na The Bleeding brzmiał gorzej niż w początkach. Rozumiem nostalgie, ale fakty są takie że Chris nie szanował swojego głosu i teraz wygląda i brzmi jak smutny menel(coś jak Max).
Screaming Into The Blackness, Needing No God But Himself

Beneath the Veil of Sanity Beats the Throbbing Process of Decay

"ja pierdolę przeczytałem cały temat Kid Rock i muszę się napić"
dj zakrystian
Tormentor

dj zakrystian 2 tyg. temu

Na Bleeding te growle były nie tak głębokie jak na Tomb, bo i muza była mniej gęsta, intensywna. Na True Carnage wokale są znowu grobowe, ale fakt, że na ostatnim SFU jest kiepsko.
Byłem rasowym metaluchem jednakże to dawno i nieprawda a co do bycia intelektualistą to od zawsze nim byłem
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 2 tyg. temu

Na mnie nigdy wokal Barnes'a nie robił wrażenia. Cannibal Corpse dostało wiatr w skrzydła dzięki Fisher'owi. Dychający wokal Chrisa może robił wrażenie w latach 90-tych, szczególnie wśród fanów Ace Ventura ;). Słyszałem Nightmares of the Decomposed. Nie chcę gnębić już wokale, które dobitnie wskazują, że przypalanie strun głosowych THC w metalu jest nie wskazane, ale w samej kwestii muzycznej, to pierniczona Polka i country. Tam zupełnie nikomu nic się nie chce. Dziwie się, ze takie coś Metal Blade wypuściło w obieg?
HUMAN
Tormentor

HUMAN 2 tyg. temu

kolejny znawca mp3 sezonowy ekspert
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 2 tyg. temu

:) Masz racje. Mp3 i od dzwonu Six Feet wlatywało. Do tego się nadawało i nadaje.
HUMAN
Tormentor

HUMAN 2 tyg. temu

a to TY na spokojnie ja CC uwielbiam a Barmes miał naprawdę super wokół i ryk co do SFU różnie bywalo 3 pierwsze mega
Zdrówko!!!!
Awatar użytkownika
Pogan696
Tormentor

Pogan696 2 tyg. temu

Ja na luzie ;). Nic nie mam do SFU z początków, ale to i tak nie byli moi faworyci, głównie ze względu na wokal Chrisa, który mi nie odpowiada. Ostatni ich album to zwyczajna parodia DM, jak i samego SFU. Jednak mam miłe wspomnienia. Jako szczyl jarałem się ich Graveyard Classics. Coverowy album, który robił na mnie wrażenie ze względu na to, że pokazał mi, że można przerobić klasyki na ekstremalną modłę. Dzisiaj dość ciężko mi się tego słucha, ale mam dobre wspomnienie jak mamuśka mnie opierniczała, że za głośnio napierdala T.N.T. Chwile później wjechało Future of the Past, Vader, Sepa, Dismember, Szwecja, Samael, Moonspell, black i popłynąłem... .

Cannibal Corpse to dla mnie Fisher, jego wyjebany kark, miłość do World of Warcraft i jego najlepszy headbanging w historii. Dla mnie legenda, jak Behemoth,... a przepraszam, Nergal by chciał, ale stopy i yoga :).

I też dla Ciebie zdrówko, bez spiny :).
Awatar użytkownika
Szajtan
Master Of Reality

Szajtan tydzień temu

Klip do utworu Inhumane Harvest

Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit tydzień temu

Brakuje zdecydowanie ujęć grającej kapeli.
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
gervantusarz

gervantusarz tydzień temu

"Gore Obsessed" ma chyba jednak najlepszą okładkę...

Wróć do „Death Metal”