Awatar użytkownika
Blind
Tormentor

Re: Autopsy

Blind 9 mies. temu

Słuchałem wczoraj tej koncertówki i naprawdę solidna, fajna rzecz. Set prawie cały złożony z klasyków. Przy początku "Torn from the Womb" ciary na ciele. W pewnym momencie też Chris sobie małą bekę z Limp Bizkit kręci :D

Tagi:
Awatar użytkownika
yog
Tormentor

yog 2 tyg. temu

Basista Joe Trevisano opuścił kapelę po 13 latach.
Surreal as it is, our long time bass player and friend Joe Trevisano has left the band.

Joe has been making records and kicking ass on stage all over the world with us for the entire chapter two of Autopsy going back to 2008. And before that he was in Abscess going back to 1997, and even before that...we knew Joe from the local scene around 1991 when he was in Von, so we have a long history together. Let it be known the split is on good terms.

Joe has decided to shift his focus to his family and we support him on this 100% and will always consider him part of the Autopsy gang.

In the meantime fear not, Autopsy will continue to forge ahead and we will keep you all posted on developments. We are not done crushing your skulls yet, so consider yourselves warned.
Destroy their modern metal and bang your fucking head
Awatar użytkownika
Sacrum_Profanum
Master Of Reality

Sacrum_Profanum 2 tyg. temu

Smutnawo, ale mam nadzieje że znajdą kogoś kto wniesie coś nowego i doda coś świeżego do tego trupa ( w pozytywnym sensie trupa oczywiście). Najbardziej z jego bejs lajnów to mi chyba zapadł w pamięć z numeru ''After The Cutting''. Dojebane przejścia tam są na początku numeru. Więcej konkretów w stanie podać nie jestem, ale brał udział w nagrywaniu dwóch świetnych płyt ME oraz Tornistrów które cenie sobie chyba nawet bardziej, ale takie Dirty Gore Whore to wg jest jedna z ich życiówek.

Do THR wracam rzadko, nie wiem w sumie czemu się nie zakumplowaliśmy, ale zawsze można to naprawić, wszak ekipa nigdy nie dała plamy.

Chciałbym dodać że bardzo mi się podoba sposób napisania i treść tego posta, miło widzieć jak ludzie z TAKICH kapel jak Autopsy, rozchodzą się w zgodzie, w porozumieniu, pozostając na stopie przyjacielskiej nie robiąc przy tym sztucznych afer. Szacunek się należy.
卐 卐 卐 POPEŁNIJ SAMOBÓJSTWO - PRO BONO PUBLICO 卐 卐 卐
Awatar użytkownika
EdusPospolitus
Tormentor

EdusPospolitus tydzień temu

Po czasie mogę stwierdzić, że "The Headless Ritual" najlepiej mi podchodzi z tych powrotnych materiałów, mimo że wszystkie trzymają dobry poziom. Świetna dawka patologii i chorych melodii, w większych proporcjach niż na krążkach jakie znajdują się pomiędzy nim :)

Aha, no i mogliby w końcu pełniaka sklecić.
I don't know
I just took that knife
And I cut her from her neck
Down to anus
And I cut out the vagina
And I ate it
Awatar użytkownika
Szajtan
Tormentor

Szajtan 4 dni temu

Autopsy anonsuje nowego basistę - Greg Wilkinson znany głównie z produkowania w swoim Earhammer Studios płyt takich kapel jak High on Fire, Autopsy, Necrot, Mortuous, Vastum, Ulthar, Violation Wound, Undergang, Phrenelith, Hyperdontia, Withered, ale też udzielający się w zespołach Brainoil czy Leather Glove.

Obrazek

Wróć do „Death Metal”