Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Gorelord

Vexatus 3 lata temu

Obrazek
Gorelord to jednoosobowy projekt gościa ukrywającego się pod pseudo Frediablo, który jest znany z kilku innych projektów. W tym przypadku mamy do czynienia z dość prostym Death Metalem z fajnym klimatem. :) Na koncie trzy pełniaki i kilka pmniejszych wydawnictw (splity).

Obrazek
Skład:
Frediablo - Vocals, Guitars, Bass (1999-?) ex-Ave Sathanas, ex-Hemnur, ex-Soul Forsaken, ex-Grimfist, ex-Svartpest, ex-Necrophagia, ex-Wurdulak, ex-Blodkrig, ex-Browneye, ex-Chamber of Strength, ex-Deride, ex-Seven Gates of Hell
▼ Byli muzycy
Mirai Kawashima - Keyboards (Session) (2008) Post Mortem, Sigh, ex-Cut Throat, ex-Mirai, Obliterhate, ex-Beyond Description, ex-Hidden, ex-Necrophagia, ex-Blood from the Soul, ex-Enoch, ex-Self Spiller, ex-Ultra Death
▼ Muzycy koncertowi
Sondre Øien - Bass (2005) Exeloume, ex-Ad Inferos, ex-The Apparatus, Treeskull, ex-Lumsk, ex-Beg for Fire, ex-Kostebilen, ex-Ostepop!, ex-Timber Falls
Fug - Guitars (2005) ex-Ave Sathanas, ex-Soul Forsaken, ex-Wurdulak, ex-Svartpest, ex-Necrophagia, ex-Blodkrig, ex-Trønder Swingers
Hansi - Guitars (2005) C-T Prevail, Sorte Sønner, ex-Cobra
Dyskografia:
1999 - The House of Unholy Terror [demo]
2001 - Creature Feature [split]
2001 - Force Fed on Human Flesh
2002 - Creature Feature 2 [split]
2002 - Zombie Suicide Part: 666
2005 - Drunk, Damned & Decayed [split video]
2006 - Norwegian Chainsaw Massacre: The Final Cut

MA: http://www.metal-archives.com/bands/Gorelord/4741

Tagi:
Awatar użytkownika
DiabelskiDom
Moderator globalny

DiabelskiDom 3 lata temu

Nie znam projektu ale jego nazwa na tym forum kojarzyć będzie się wybitnie źle :D
Panzer Division Nightwish
Awatar użytkownika
Czit
Moderator globalny

Czit 3 lata temu

No nie powiem jak zobaczyłem nazwę w Death Metal to się zdziwiłem, bo to co tworzył Gorelord pasowało bardziej do Goregrind... a tu takie coś :D

Tak to wrażenia większego niestety nie robi.
yog pisze:
rok temu
Uważanie Seasons in the Abyss za lepszą od South of Heaven istotnie nie da się wytłumaczyć inaczej, niż kindermetalstwem ;)
Awatar użytkownika
Vexatus
Tormentor

Vexatus 3 lata temu

DiabelskiDom pisze:
3 lata temu
Nie znam projektu ale jego nazwa na tym forum kojarzyć będzie się wybitnie źle :D
Nic na to nie poradzę. :)
Awatar użytkownika
Wędrowycz
Administrator

Wędrowycz 2 tyg. temu

Nazwa się może kojarzyć na naszym forum źle, ale chyba nic się na to nie poradzi ;)

Co do samej kapeli to naprawdę lubię. W szczególności "Zombie Suicide: Part 666" które aktualnie leci i pierwszą część splitu z Wurdulak "Creature Feature". W sumie faktycznie bardziej goregrind niż death metal, ale bardzo przyjemnie to nawala, aż dyńka sama się buja.

Zresztą kto zna twórczość Frediablo, lubuje się w klimatach gore, czy też chętnie odpala Necrophagię czy Wurdulak, to powinien łyknąć. Ja wszystko to lubię, więc trafia to do mnie idealnie.

Jedynie ostatni pełniak "Norwegian Chainsaw Massacre: The Final Cut" ciutkę słabszy, ale też posiadający swoje momenty.

Zdecydowanie tym co jeszcze nie znają to polecam odrzucić złe skojarzenia z powodu nazwy projektu i odpalić wspomnianego przeze mnie wyżej drugiego pełniaka i rozkręcić go głośno, bo warto.
Odium Humani Generis

Wróć do „Death Metal”